Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türk gm = Dürüstlük ?

uyuyanguzel

Öne çıkan mesajlar

turk olup olmaması bir ayrıcalık yada özellik teşkil etmez, yabancı gm ler de yapıyordu birçok şey.
Sonuçta onun kendi seçeneği. İşinin düzen getirmek olduğunu unutup ya kendi zevkine yada maddi kazancına bakmaması lazım bence.. ama bunu yapıyorsada bir çok kişinin haksız bir şekilde ustünlük kazanacagı kesin.
Ve bunun da bir sonu olmuyacak her gelen gideni arattırır derler..[signature][hline]

Shadow Knight
62
1xx.xxx NP
(62 gıdım kaldı ha gayret)

[Bu mesaj hippo tarafından 30 Kasım 2005 04:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Godfrey iyi bi gm kim ne derse desin bak beni 2 kere banladı :D bişe demiyom cunku o bana defalarca kosp kullanma dedi kullandım ee şimdi ben ona neden kızayım levent arkadaşım ben kekuri spawn et demedim :) kekuri şeklinde gel içine ring olsun dedim :P zaten onuda boğazıma tıkadın hehehe neyse uyuyan lavuk shut up pls... godfreye laf atmayın ( az yalakalık yapım ) asarım keserim lam lol lol
( he bu arada benim banı acarmısın :P zuahahahahaah ) iyi günLer all

SilKroadonline lvl 23 archer
DarKdeviLL[signature][hline]Lvl 65 (kosp sayesinde)
Class: assasin ( Kops sayesinde 5lide atabiliyodum)
server: beramus (duperamus)
durum: banlı ( nice)
adres: mersin ice@fire cafe mezitli (ilgilenenLer için)
hobileri: dupe yapmak ks yapmak kosp kullanmak kendi banını actırmak. ban yemek

Sosyal ağlarda paylaş

seningibi insan gorunumlu yaratıklan yuzunden oyun bu hale geldi ıdewil yok kosp yok dup saygısız herip yaşindan utunmıyo[signature][hline]YıLLaRca KaHrolSaK DeTTeN KeDeRDen!!!BiLLseKKi KeLLemiZ KopAr BeDeNDeN!!!
AşKıMıZ HaRBiDeN HeMDe DeRinDeN!!!
AsLa VaZGeçMiyCeZ BEŞİKTAŞ SeNDeN!!
baramus kıralı

Sosyal ağlarda paylaş

sen yasıyonmu hala aslında bu oyun senin gibi yanında Tr yazıp ks yapanların pls i öğrenim swift yerine swit yazanların yüzünden bu hale geldi oyunun bi hale geldiğide yok oyun hala güzel ama zevk vermiyo yafs bebe hakkımda yazı yazma konuşmayı ören sonra veyada kemik atınca konuş midemi bulandırıyon sus ulenn oynadım eğlendim bitti ... Silkroadonlini dağıtmaya gidiyom şimdide[signature][hline]Lvl 65 (kosp sayesinde)
Class: assasin ( Kops sayesinde 5lide atabiliyodum)
server: beramus (duperamus)
durum: banlı ( nice)
adres: mersin ice@fire cafe mezitli (ilgilenenLer için)
hobileri: dupe yapmak ks yapmak kosp kullanmak kendi banını actırmak. ban yemek

Sosyal ağlarda paylaş

sen onları yanında gezdirdigin itlerine dagıt pislik herip serde insan olmayı ogren kendenizi oyunda bişey sanıyonuz oyun için kasayıda yakında bozdurursun sen Allah şait neyse senin senen seviyene duşmeyecem[signature][hline]YıLLaRca KaHrolSaK DeTTeN KeDeRDen!!!BiLLseKKi KeLLemiZ KopAr BeDeNDeN!!!
AşKıMıZ HaRBiDeN HeMDe DeRinDeN!!!
AsLa VaZGeçMiyCeZ BEŞİKTAŞ SeNDeN!!
baramus kıralı

Sosyal ağlarda paylaş

selam arkadaşlar ilk mesajım bu paticikte ben istanbulda tekstil işiyle uraşan 29 yaşında biriyim bu oyunla beni kardeşim tanıştırdı 54 e kadar mega kastım bu megayla K2 firmasına 500$ ra yakın kredi kartımdan para harcadım gold uyelkler mecburi chas paralar almak zorunda kaldım ustune ustluk k2 firması 1 ayda 1 kredi kartından 1 den fazla çekiş yapamazken benim iki kredi kartımdan 4' er defa gold uyelik çekti bir ayda ben bunu ingilizcem olmadığı için hiç bir yere iletemedim kredi kartı extirelerim halla bilgisayarım da ilkonce mahkeme açyaı dusundum çunki cevap gelmemesi çokzoruma gitti sonra oyun için mahkemede olmam doru olmucanı dusundum ve şirket ortaklarına budurumun pek olumlu yanısmıcanı da gözönüne alarak neyse dedim daha sonra 54 de bıraktığım kayseri2 adlı megam dan sonra real para ile char almaya başladım yaklaşık realden 1.5milyar para harcadım itemler char lar kardeşime de banada bir dupe vipe oldu ne tas kaldı netarak char lar anadan doğma kaldı kahroldum ama bir turlude oyunu bırakamadım real hayatımı aldı elimden şuan 62 lvl bir warrior la aresteorc olarak oynuyorum bu konuda deyinmek istediğim mevzu şuki bir turk gm nn arese gelmesi fevkalade güzel oldu ilk gunler dedim bu gm 6 -7 hata 1 seneden once ne cevap verir ne kimseye yardım eder ben şahsen muhattab olmadım ama ares camiasında çok arkadaşım eşim dostum olduğu için devamlı BlackWinds yaptıkları kulama geliyor ve pm atan la msn mail atan la ilgilen diğini goruyorum ve seviniyorum kredi kartımdan fazla çekimler olduğu zaman kimseye başvuramadım lisanım olmadığı için benim gibi nice insan lar var bur da bu neden den gm lerde sizin bizim gibi insan bence herkez kendi işini yapsın gm lerin işine kimse karışmasın gereken sualiniz olursa kendi şahsına yazın cevapgelmese yardımı olmasa haklı olduğunuz yere ozaman kızarak isyanınızı dile getirin herkeze saygılar ömer toktaş
Sosyal ağlarda paylaş

Yani bencede daha ne diycek sana tamam abi ben ettim sen etme k2 kurban olsun sana çözeriz hallederiz adamlarımız :D[signature][hline]"Komşularından av kapmak aslanlara ayıptır, köpeklere değil.
dünya alimin kıymetsiz oyuncağı, delinin de değerli salıncağıdır(Mevlanadan)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...