Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Murtaza sen bişey söyle bari ???

Air_Wolf

Öne çıkan mesajlar

Beyler herkez kafasına göre bişey söylüyor siteden giriş yapıyorum ama banlandıgım yazılmamış ve ID ye girdiğimde yan karakterlere giriyorum ama Air_Wolf a giremiyorum charı tıkladıgımda dc yazıoyor Yardımcı olabilecek biri yazsın lütfen...[signature][hline]server=diez
lvl=62 rogue
np=120k
Diezin en eskilerindendim banlanmadan önce.....

Sosyal ağlarda paylaş

adam banlandı yahu daha ne geveliyosunuz siz

http://s11.invisionfree.com/knightonlineranking/index.php?showtopic=23605&st=0

gösterdigi itemlarla ilgili bikaç topic daha varda ugraşamicam şimdi bulmak için

[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 29 Kasım 2005 20:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

olm sen kimsinde hak ettin falan diyorsun +3 elf ring varsa var sanane bundan serverın ilk açıldıgından beri varım ve günde 10 12 saat onlinem bırakta o kadar itemim olsun o bannedı neden kaydettin anlamadım hala[signature][hline]server=diez
lvl=62 rogue
np=120k

Sosyal ağlarda paylaş

elf ring +3 = 27x elf ring +0
rol +2 = 9x rol +0

chitin +8 lere ve milyarlarca parana hiç girmicem.

sen şimdi bana diezde eski oldugun için hiç kimsede olmayan itemların oldugunu mu söylüyorsun? bahanen bu mu yani? bidaha ki sefere bi iş yapıyosan bari adam gibi yap cılkını çıkartma.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

sagol kardeş beyler dupeci oldugumu söylüyorsunuz ben size tek kelime söylicem gm ler kontrol etsin charı tek 1 tane dupe çıkarsa kabulum ama ben kendimden eminim herhalde sizde olmadıgı için böyle yapıyorsunuz... neyse gençliğinize bırakıyorum :=)[signature][hline]server=diez
lvl=62 rogue
np=120k

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Air_Wolf, 29 Kasım 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
sagol kardeş beyler dupeci oldugumu söylüyorsunuz ben size tek kelime söylicem gm ler kontrol etsin charı tek 1 tane dupe çıkarsa kabulum ama ben kendimden eminim herhalde sizde olmadıgı için böyle yapıyorsunuz... neyse gençliğinize bırakıyorum :=)

yani 9 tane legit ROL wardi sende 27 tanede Elf ring... Peki bunlar legal ise neden banlandin ? +2 / +3 uniqe yapmak imkansiz dupe olmadan ...
Sosyal ağlarda paylaş

zaten dupeten dolayı banlanmadın. "cheat" yaptıgın için banlandın. ismini sen koy artık onun. %100 dupe diil diyebilirsin ama %100 legit diyemezsin

[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 29 Kasım 2005 21:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Air_Wolf, 29 Kasım 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
Kardeşim dupe yapmadan başka yollarda var bunlarıda ben söyleyemem ama itemlerim dupe değil o kesin %1000

bıde burda baska yollarıda war dıyosun ama soleyemem dıyosun bak arkadas bende 2 hafta once maradonda abıme shell almıstım onu verdım dc oldum bı baktım dupe olmus 10 dk sonra tekrar dc oldum we bı daha gıremedım sonradan acıldı tabıkı ama sordum GM ye ban yemısın dedı![signature][hline]Name : Simokin
LvL : 58+
Class : Rogue
NOT:İTINA ILE ASLAN TERBIYE EDILIR..BASVURU: HERHANGİ BİR FENERBAHÇELİ.....
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ne söyliim daha? Elf ring +3 ve ROL +2?

Itemlarının aynı ID ye sahip olmaması, legal yollarla yaptığın anlamına gelmez.

Burada kimse kalkıp da " ya benim IN +5 im var, tesadüfen shardımı +9 dayken bus ile basmışım +10 a geçmiş, yok efendim Bach dan o ROL bana +3 geldi zaten" gibi komik şeyler söyleyip savunmayın kendinizi.

Hadi Chitinleri, shard ları filan geçtim de bu unique takı olayı kabak gibi kendini belli ediyor.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do

[Bu mesaj Murtaza tarafından 29 Kasım 2005 22:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 29 Kasım 2005 22:02 tarihinde demiş ki:
Ben ne söyliim daha? Elf ring +3 ve ROL +2?

Itemlarının aynı ID ye sahip olmaması, legal yollarla yaptığın anlamına gelmez.

Burada kimse kalkıp da " ya benim IN +5 im var, tesadüfen shardımı +9 dayken bus ile basmışım +10 a geçmiş, yok efendim Bach dan o ROL bana +3 geldi zaten" gibi komik şeyler söyleyip savunmayın kendinizi.

Hadi Chitinleri, shard ları filan geçtim de bu unique takı olayı kabak gibi kendini belli ediyor.

abi mukemmelsin ya walla hll agzina saglik up up up
Sosyal ağlarda paylaş

air_wolf bırak kanka kımseye bişey anlatmana gerek yok yukarıda yaptıgın gıbı gülüp gec yoksa daha beter sıkılacak canın daha da cok sinirleniceksin gecenler de adamın bırı butun codename banlansın yazmıştı hepimiz dupeciymişiz sanki benımle ilk gunden beri oynuyo oyunu hepimizin üstünde +7 ler +8 ler varmış salla boşver takma kafana hem o kadar uzun surelı olucagını zannetmıyorum banın acılır yakında tekrar birlikte oluruz atlatılır bugünler de sıkma tatlı canını gülüp geç herşeye :) BOŞKOY GİTSİN KANKA[signature][hline]server : DİEZ
IRK : elmorad ( warior )
LVL : 63
NP : 20,000
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...