Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Koladmin den mail geldi ama anlamadım :D

Air_Wolf

Öne çıkan mesajlar

Your issue has been resolved. There are no further actions being taken and you may login your accounts at your leisure. We are very sorry for any worries this has caused you and I assure you it wont happen again. We are trying to resolve duping by any means necessary. It is our goal to make this game the most enjoyable game of its genre. While I have your attention please change your passwords to your account. This is for security reasons only. Make sure to include a proper email address. Bana bunu gönderdiler ama ne oldugu hakkında hiçbir fikrim yok yardımcı olacaklar için şimdiden teşekkürler[signature][hline]server=diez
lvl=62 rogue
np=120k
Diezin en eskilerindendim banlanmadan önce.....

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Air_Wolf, 29 Kasım 2005 15:59 tarihinde demiş ki:
Your issue has been resolved. There are no further actions being taken and you may login your accounts at your leisure. We are very sorry for any worries this has caused you and I assure you it wont happen again. We are trying to resolve duping by any means necessary. It is our goal to make this game the most enjoyable game of its genre. While I have your attention please change your passwords to your account. This is for security reasons only. Make sure to include a proper email address. Bana bunu gönderdiler ama ne oldugu hakkında hiçbir fikrim yok yardımcı olacaklar için şimdiden teşekkürler

Ozetle anlatiyorum diyorki:

Sizin sorununuz cozuldu. Bunu yasadiginiz icin ozur dileriz.Bir daha olmayacagini temin ederiz.Dupe olayini cozmeye ugrasiyoruz. amacimiz oyunu size eglenceli hale getirmek. Sadece guvenlik amaciyla sifrenizi degistiriniz ve kullanisli bir email adresi ( yada dogru) veriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Air_Wolf, 29 Kasım 2005 16:06 tarihinde demiş ki:
iide bu alakasız bişey ben charım banlandıgını söylüyorum o bana bunu gönderiyor peki charımın kaç gün banlandıgını nasıl ögrenebilirim ben şimdi ???

Burada yazandan anladigima gore baniniz kalkmis. Cunku probleminizin cozuldugunu soyluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mmm benden önce davranmissin curseth :)
neyse o videoda ki sen isen normaldir cünkü lvlini 62 olarak yazmissin 411'de 65mish 65 lvlin altindaki birinin 65+ birini 1v1de kesmesi cok zordur karsindakinden daha ii combo yapabilmen lazimdir ama bu 411 dedigimiz arkadas kendini kanitlamis bir arkadas ben onu 1v1 de kestigine inanmiyorum acikcasi :-)[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

ben yorgun sana üzüldüm air_wolf.
benim charda gitti. nasıl oldu derseniz . bende bilmiyorum ama ındıvıl pass dıyor.hee air_wolf sende baya ıtem varmiş sen benden nıye kekuri_ring istiyordun onu anlamadım:D. tam verecektım +3 unu banladımmı hecklendımmı ne bılmıyom help me pls :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada aklıma geldı air_wolf senın charın mı banlandı Id mı
ve gold uyelık alınca charın gerı acılıyormus onuda arkadaslar dedı ama charın ustune gelınce dc verıyor benım char senın ID banlanmıstır sanırım cok gecmıs olsun adem ve sana:(

server:diez
lvl:6x
np:64.5k
Diezın eskı oyuncularından Rock_cafee Chamurs yanı:P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Your issue has been resolved. There are no further actions being taken and you may login your accounts at your leisure. We are very sorry for any worries this has caused you and I assure you it wont happen again. We are trying to resolve duping by any means necessary. It is our goal to make this game the most enjoyable game of its genre. While I have your attention please change your passwords to your account. This is for security reasons only. Make sure to include a proper email address. Bana bunu gönderdiler ama ne oldugu hakkında hiçbir fikrim yok yardımcı olacaklar için şimdiden teşekkürler

Aynı mesaj bana da geldi. Ben shardımı sildiniz dedim neden dedim? geri sitiyom dedim. Atilladan düşürdüm dedim. Atilla amcadan dupe itemmi çıkıyo dedim. Bu mailden geldi.
Peki ama benim shardım ne zaman gelicek???????[signature][hline]ÖLECEĞİNİDE BİLSEN DOĞRUYU SÖYLE
Sosyal ağlarda paylaş

Ya adamlar dalgamı geçiyor paso aynı maili gönderiyorlar..Ve ben item yüzünden banlanmadım kosptan olabilir :D itemlerimin hepsi saglamdır kendim düşürdüm (dermişim) :d ya sıkıntıdan patladım charlarınızın değerini bilin beyler ve hata yapmayın bence[signature][hline]server=diez
lvl=62 rogue
np=120k

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Air_Wolf, 29 Kasım 2005 19:13 tarihinde demiş ki:
Ya adamlar dalgamı geçiyor paso aynı maili gönderiyorlar..Ve ben item yüzünden banlanmadım kosptan olabilir :D itemlerimin hepsi saglamdır kendim düşürdüm (dermişim) :d ya sıkıntıdan patladım charlarınızın değerini bilin beyler ve hata yapmayın bence

tamamda benim acc kredi kartindan dolayi banlandi benlede dalga geciyorlar az kaldi basicam küfürüü...[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 29 Kasım 2005 16:05 tarihinde demiş ki:
said:

Ozetle anlatiyorum diyorki:

Sizin sorununuz cozuldu. Bunu yasadiginiz icin ozur dileriz.Bir daha olmayacagini temin ederiz.Dupe olayini cozmeye ugrasiyoruz. amacimiz oyunu size eglenceli hale getirmek. Sadece guvenlik amaciyla SİFRENİZİ DEĞİŞTİRİN ve kullanisli bir email adresi ( yada dogru) veriniz.

bu adamlar farkında deil sanırım şifre değişmiyorki!![signature][hline]x deyim
assasin ve mage 61lvl
np:51k(hep aynı pk yapmıyorum)
clan:neydi lan!
buff scrl olmuş 400m bende 10m var param olana kadar yokum
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza bize bi yardımcı olursan sevinirim kaç gün banlandıgım yazmıyor ama banlandım :=) ve chara giriş yapıyorum yan charlara giriyorum esasoglana tıkladıgımda dc yazıyor yardımcı olursan sevinirim[signature][hline]server=diez
lvl=62 rogue
np=120k

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...