Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+8 iron Bow (olympia)

Gift15h

Öne çıkan mesajlar

edittir veya dupedir bence cünkü server kac gündür var adam buldu iron bowu aldi +7 yapti sora trina aldi +8 basti eeeeee bu arada en az 6 tane bus kullandi 15m parada ona yaz ne arada yapti bu parayi o da ayri bir konu:D ohaaaa diyorum o zaman anvile kosun diyim size anvil upg. dagitiyor:D[signature][hline]nick:buro_
clan:gene dagildi(kaderim bu)
server:xigenon
lvl:62
np:1.5k ama daha yeni basliyoruz:D
Sosyal ağlarda paylaş

15 m dedigin para degil olimpiada sole anlatayım sana 3-4 karakter acsan 2 sini goblinlere iyi para dusuyo bideX1000 olayıda var 2 sinide delosa koy cıkan abyssler yeter zaten ıronbowu nerden bulmus dersen ya gmden almıstır yada 4-5 kospcu toplanıp dm kesmislerdir bi ihtimalde abyss tabi adamın 2000 tane abyssi olunca cıkmaması imkansız tabi... Az once olimpiayaya girdim o1-o2-o3 full kosp dolu yine kosarak troll-dts kesenler oturdugu yerden adam olmaya calısanlar (cogunlugu zaten clanca yapıyolar) 3 serverdada gmi aradım ama yoktu her zamanki gibi!!! mailini alıcam bulabilsem ama ne fayda kosp kullanıcılarının oldugu bi klasör ssle doldu suanda yuzlerce ss aldım ama bi degeri yok suan.Bu oyunu niye oynadıgını kendine sormaya basladıgında bırakma vakti gelmis demektir size tavsiyem kospcunuz,macronuz yoksa oynadıgınız serverı degistirmeyin hepinize kolay gelsin allah sabır versin bu oyunu oynarken.Uninstall KO!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zuhahaha, 30 Kasım 2005 21:15 tarihinde demiş ki:
yaw bi sıkma amk +8 ib mis milletin aklini bulandırıyon bos islerle ugrasma git ıvı kas item flm yap..

Ndn boşu boşuna yazam. bende olympia da kasıyorum. oynadığım serverı niye kötüliyem olmayan birşey yüzünden. Gördümki söylüyorum. Bütün gören arkadaşlarımda edit tir falan dedi sizlerle paylaştım bu yüzden. belki godfrey görürde bi cvp yazar die ama yoq
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gift15h, 30 Kasım 2005 18:18 tarihinde demiş ki:
Cafe de 7 arkadaş gördük. sadece ben görsem hayal falan derdim ama bow değildi yanında İron Yazıordu.

hala o serverda kalma sebebin ne peki ?[signature][hline]IHaveAGudGunBaba

bende +6 gigayla 61 lvlde talos kesmistim inanmayanlar inanmamaya devam etsin cünkü SS gösteremem su an lvlim ne 61 ne de +6 gigam var :(
Sosyal ağlarda paylaş

ares e dönmek istemiyorum. areste herkez aldı başını gidiyor. 62 mage ler bile fıss oldu. cz ye gidiom 50 kişinin ortasına bi nova atıom ortalama 900 damage falan yiyiorlar ama ölen yoq. zati f9 olsun 000000 olsun onlara birşey demiyorum Z tuşuna bastımmı onların isimlerinden birini gördümmü town çekiyorum çekemeden ölüyüorum zati oda başka konu :)[signature][hline]Nick :GiftERM
Job :Buffer
lvl :4x
Server :olympia(Karus)
np :5xx/3xx
Sosyal ağlarda paylaş

yeni oynadigin serverda farkli mi olacak ki milletle kospa catir catir kasio ve rahatlikla burada forumlarda söyliyebilior...
ayrica madem lvlin yeterli czye inme sende adamini en az bir 65 yap öyle git...[signature][hline]IHaveAGudGunBaba

bende +6 gigayla 61 lvlde talos kesmistim inanmayanlar inanmamaya devam etsin cünkü SS gösteremem su an lvlim ne 61 ne de +6 gigam var :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...