Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olympia icin n00bz clanini actim

RuneLaFey

Öne çıkan mesajlar

beyler kusura bakmayin oyun bi yandan is bi yandan bakamadim buraya hepinize elimden geldigince yanit verdim oyun icinde. Su anda iyi gidiyoruz ^^ .. Artik geri dönüs yok. 10/15 lvl lütfen pm atmasin su andan itibaren 25+ o da mage alabiliriz clanda rogue priest ve warrior dolu ama mage acigimiz var :/[signature][hline]Class:Mage
Clan:KittiesT_T
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar kimseye alamam demedim ama inanin Luferson town'a adimimi attigim anda 5 dk icinde 35-40 tane PM yaniyor . Clan icinden arkadaslar benden yanit beklerken birde patiden gelen arkadaslar bekliyor. Bakin sorun clandakilere. Hangisinin PM'ine aninda yanit verebilmisim ? yetismek mümkün degil .. eee birde oyle bir yayilmis ki . Adam bana diyor ki bir arkadasim okumus paticikte

eeee dedim beni de alin paticige uye olurum alirsaniz eger dedi. olay buralara kadar geldi

Arkadaslar n00bz bir paticik clani degildir. n00bz claninin amaci bu oyunu bilen tecrübeli oyunculari bir araya getirmek ve eglenmektir ne kadar iyi olursa olsun eger bünyemize ters gelen tipler olursa , kim olduguna bakilmadan da cikartilacaktir. Biz ic huzur istiyoruz .

Lutfen sadece kendi pencerenizden bakmayin. Inanin su ana kadar paticik ismi ile en az 60-65 kisi geldi bana :S[signature][hline]Class:Mage
Clan:KittiesT_T
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...