Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olympia icin n00bz clanini actim

RuneLaFey

Öne çıkan mesajlar

CANIM benm aynı anda 3 tane hemen arkasından bi 3 tane daha olmak üzere 6 tane dmg yedim senden.ayrıca canım 100 diil buff sız 683 buff lı 1100 küsür.bunu da aklına sok. 6 tane dmg assasin olsan neyse diycem adam üstadı olmuş combo mombo bişeyler ypıo ama adam archer we 3 sn de 6 tane dmg werio ne şimdi bu resmen haksızlık we ban sebebi ezik mezik.1 kere bile koxp kosp ks hiçbirin yapmadan lvl 42.5 olmuşum ya onu bil.simdi sen dersin sende kosp kullanıon.ewet dogru ben mage le kosp yapıom.5 tane inferno atıom dimi[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
lvl=41 now(güncellenecek)
job=mage
ırk=human
CLAN=Legendary
Sosyal ağlarda paylaş

Akif cim neden bulamıyorsun dimi.bende bulamıyorum.demekki bu adam da akıl yoq.açtı diyorum ya.2 3 sn de 6 tane dmg yiom admdan.herkes bagırıo adam koxper die bende bagırıom.

bu arada bi ara gm is slepping zzz zzz falan dedim bu maddafaca nın yüzünden ondan askıda kalmış olabilir..[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
job=mage
ırk=human
CLAN=Legendary
Sosyal ağlarda paylaş

necro ben kendimi idda edmiorum seni onu bunu yerim diye.ama maddafaca nın koxp kullandıgı cok bariz bi şekilde ortada.ondan bahsediyorum.sonra demeyin yoq biz kullanmayız.yok gm herkesi banlıyo.yok 45 lvl oldum. yok lol yok serverın kralı ben olacam.ewet olrusunuz ama ancak bu şekilde..[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
job=mage
ırk=human
CLAN=Legendary
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada.ewet 500 dmg werdigin dogru.ii uruosun char ın güsel tamam ama.ben koşarken weriosun o 500 dmg i.yerişmde dursam neyse sag sol yaparak kaçıyorum senin attıkların %100 tutuo we 400+ dmg werio e ne oynayacaz simdi biz[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
job=mage
ırk=human
CLAN=Legendary
Sosyal ağlarda paylaş

orc lar neden yaratılıoı acaba.çamur sizin kökünüzde war.insanız biz hiç olmassa xD
neyse simdi ya ne konuyşuom kim kimin ne oldugunu biliyor zaten.hiç kimse bana bu adamın koxp kullanmadıgını kanıtlayamaz.ss lerde war elimde nasıl koxp kullandıgının.6 tane yedigim dmg in ss si war.ama nasıl ss konuluo bilmiom.yukarda sticky war orda yazanı denedim olmadı.[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
job=mage
ırk=human
CLAN=Legendary
Sosyal ağlarda paylaş

eveeet ilk boss dropumuzu %10 kaybetmeme rağmen aldık :D fang of bakirra.aslında olay şöyle gördüm bakirrayı daldım vurdum vurdum bowlun etrafında bi tur attık nerdeyse kaça kaça sonra tam ölcekte kenardan noma geldi oda biraz vurdu öldü fang of nomaya gitti ben kestim ona gitti :D ama helal harbi delikanlıymış verdi bana sen kestin diyerekten şimdi duruyo inventoryde ( ve bu bakirrayı keserken KOXP KULLANDIM !!! )[signature][hline]Name : MaDDaFaCCa
Clan : N00bz
Level : 45
Nps : 1***
Job : Hunter
Sosyal ağlarda paylaş

zuahahha muhahahah puahahh diycem de emin olmadan demiim. madaffacca ban mı yedin noldu gülüm.gm notice attı madafacca die.inşallah yememişsindir.
daha senle cok işimiz wardı... neyse sen kosp la bi günde yaparsın 45 lvl char[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
job=mage
ırk=human
CLAN=Legendary
Sosyal ağlarda paylaş

ban deil bana atılan suçlamalar hakkında bişey söyle dedi bende söyledim nededini adamlar bana en fazla 100 vuruyo yapabileceğim bişey yok adamlar noob ben full dex im 700 ap ile bi çok kişiyi kolayca deviriyom siz noobsanız ben bişey yapamam[signature][hline]Name : MaDDaFaCCa
Sosyal ağlarda paylaş

aq ya adamlar geliyo 50 defansla savaşa tek atıyon.gidip gm e ağlıyolar bilmemne kosp kullanıyo diye AL İŞTE kullansaydım gerçekten banlanırdım noldu? banlanmadım o zmn sus.herkes kendi oyununa baksın plz..[signature][hline]Name : MaDDaFaCCa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...