Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

boyle bir dagger varmi yaa!!!

karakemal

Öne çıkan mesajlar

Ayrıca o giganticli arkadaşda lütfen karşımda olmasın!!! Dur yaw ben orcum zaten =)[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar o dagger i DİEZ de hiz diye bi asasin taşıyo yada ıkı tane var aynı dagger den çünki cz de bende gördüm ve sordugumda GM nin hediyesi demişti ne kadar dogru ne kadar yalan bılemem ama aynı şekilde altın sarısı ve 170 atack vardı[signature][hline]server : DİEZ
IRK : elmorad ( warior )
LVL : 63
NP : 20,000
Sosyal ağlarda paylaş

said:
by_korkusuz, 29 Kasım 2005 23:55 tarihinde demiş ki:
ya arkadaşlar o dagger i DİEZ de hiz diye bi asasin taşıyo yada ıkı tane var aynı dagger den çünki cz de bende gördüm ve sordugumda GM nin hediyesi demişti ne kadar dogru ne kadar yalan bılemem ama aynı şekilde altın sarısı ve 170 atack vardı

zuhaha bu resim yaklaşık 7 ay önce bu foruma kondu ve paint oldugu açıklanmıştı daha neyi tartışıyoz!!! adam paintte boyamış işte[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
np:60xxx
nation:karus
server:diez
Clan:WeAreHistory
Sosyal ağlarda paylaş

Hiz bana 800 falan vuran sağlam bi arkadaş... Eğer o dagger ondan olsa bana instant kill çekerdi... Saçmalamamak lazım bi yerde...[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 30 Kasım 2005 00:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...