Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

managerzone da transfer

shimana

Öne çıkan mesajlar

selam arkadaşlar. ben bu mz da bakıyoum cillop gibi adamlar 2 euro falan. nasıl oluyor bu. bana bi transfer taktiği verebilir misiniz? yani nasış derseniz genç ama ortalama adam mı alayım yoksa o dediği 1 euroluk adamlara mı abanayım???[signature][hline]if u kill a man you are a murderer
if you kill thousands you are a leader
if you kill millions you are a god
Sosyal ağlarda paylaş

transfer bitiş tarihi var transferdeki oyuncuların.
adam satışa bugun koyar transfer süresinide 1 gün olarak ayarlar.satışa çıkma bedeli 1 euro dur.
sen 1 euro verirsin adama teklif yaparsın.transfer bitiş tarihine kadar oyuncular açık arttırmada kalır.
mesela 5:20 son bitiş tarihi olan oyuncu 5:12 de 1 euro teklif gelmişken 5:18 de 350.000 euroya kadar da çıkabilir mesela. son teklif tarihinden 5dk sonraya ertelenir transfer bitiş tarihi.5:20 de biten oyuncuya 5:19 da teklif verirsen 5:24 e ertelenir son tarih. 5:24 de geçti hiçbir teklif olmadıysa o oyuncu en son teklif eden kişinin takımına 24 saat sonra katılır.[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!

The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

eyw. bu arada bişey sorucam. bu en iyi taktik muhabbetinde sen jedi 2. taktikle hede hödöye çakmış demişsin senin 2. taktikle miydi o? oraya soramadım. burda sorayım bari...[signature][hline]if u kill a man you are a murderer
if you kill thousands you are a leader
if you kill millions you are a god
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...