Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tıklasammı

holigun_tr

Öne çıkan mesajlar

bilinc sana bişey diyimmi benim arkadaşım böle bi program yaptı deneme amaçlı şifre değiştirme ile ilgili adam tam 400 kişinin şifresini aldı ve bana dönüp al buda sana kapak olsun böle bi oyunu oynamam artık dedi ve bıraktı[signature][hline]ölüm korkusu geldiğinde ego sıvışır
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de nick' imi değiştirdim.
[spo1=hehe]
[/spo]

Gerçi, ben bi kaç yere söyledim çabuk değiştirsinler diye :P

Biraz önce mailimi kontrol ettim, aynı mail den bana da gelmiş. Endişelenicek bişe yok herhalde.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do

Sosyal ağlarda paylaş

Dün sevgili GM'miz blackwinds'le konustum. KC alıp ondan sonra nick değişimi için başvurmamı ve de sıra olduğu için ne kadar süre içinde name change yapabilceklerini bilmediğini söyledi. ama harekete geçmişler bakıyorum name change için.[signature][hline]Nedir, Ne deildir?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 29 Kasım 2005 06:50 tarihinde demiş ki:
Linki browsere yazıp girmeyi denedim... Sayfayı açmıyor :D Çok korkuyorsan sen de öyle dene...

browser brovsır diye okunur browsere olmaz browsera olur.[signature][hline]"bir katilin,bir hırsızın başbakan olduğu bir cumhuriyette,dürüst kişilerin yerinin ya mezar,ya cezaevi olduğunu anlayabilmek zor bir şey olmasa gerek"-Fidel Castro
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ayayekokocambo, 29 Kasım 2005 22:58 tarihinde demiş ki:
said:
bilinc, 29 Kasım 2005 06:50 tarihinde demiş ki:
Linki browsere yazıp girmeyi denedim... Sayfayı açmıyor :D Çok korkuyorsan sen de öyle dene...

browser brovsır diye okunur browsere olmaz browsera olur.

browser, brovsır diye okunmaz.[signature][hline]daver bak sana torpil geçiyorum, löp et veriyom!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...