Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

411'i dellendiren olay-codename-airwolf-digerleri

TheProfessional

Öne çıkan mesajlar

ne kadar anlatsam boş.. sadece biraz zaman tanıyın o zaman siz görün bakalım servera neler oluyor hiçkimsede olmayan itemleri çıkaracam profo ben itemleri ayarlayınca sana gösteririm o zaman bakalım gene konuşabilecekmisin[signature][hline]server=diez
lvl=62 rogue
np=120k
Diezin en eskilerindendim banlanmadan önce.....

Sosyal ağlarda paylaş

asil bu adamin sormamasi sacma olurdu bence.adam gmden item aldim beni banladilar diyo.cheating den banlanmis hem +3 +2 lerden degil.
ben human oldugum icin humanlarin aldigi dmg ve atatckalrdan haberim yok.ama air dan cok daha ii itemlara sahip olan orclar var bence .aldiklari dmgler bize vuruslari ve tabiki bitmeyen hplerinden.tabi humanlarda da vardir bole bisuru char daha
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada bu codename clani ile ilgili olarak crazy_A adem22 air_wolf ve ismini sayamadigim bi cok duper arkadas nedense çeşitli periyorlarla banlaniyorlar

vakti zamaninda bi quattro diye duper+edit char cenneti clan da boyleydi her allahin günü biri ban yerdi hakan_53_tr lazcan bo lazcan bow cebe turkish hamsi ya banlanirdi ya da itemlari silinirdi şimdi bayragi codename aldi...

yani kroyum amma para bende diyebilirsiniz ama abartmanin manasi yok di mii

ha bu arada yedikuleli sana da bi cift lafim var sen niye bu kadar cok bu arkadaslari koruyorsun? kimsenin kimseye garezi yok merak etme kimseyi de kiskanmiyorum ve ayrica ben bu oyunda en yüksek zevklerini kısa süreligine de olsa tattim allaha şükür... edit char la da oynadim air wolf'ün dedigi itemlarimda oldu ama 9999 gün ban yedigim zaman sesimi cikarmadimm bu işler boyle cunku...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...