Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

411'i dellendiren olay-codename-airwolf-digerleri

TheProfessional

Öne çıkan mesajlar

Ya neyse ama tek bısey dıcem senın bu yaptıgın haksızlık deılmı onu sole dahada konusmak ıstemıyorum (cunku bu konu yuzunden benım de cok basım yandı areste 62 lık charımı satmak zorunda kaldım) resmen haksızlık yanı +4 +3 uniqulereın olması bana bole gelıyo yanı sıradan bısey deıl yanı ne dıyım![signature][hline]Name : Simokin
LvL : 58+
Class : Rogue
NOT:İTINA ILE ASLAN TERBIYE EDILIR..BASVURU: HERHANGİ BİR FENERBAHÇELİ.....
Sosyal ağlarda paylaş

abi şaka maka bişey dicem bu patek var knight clanın lideri o adamdaki itemleri siz bide görün ve kazandıgı paraları görün :D o türkiye içine satışı yapan sadece kişilerden biri bunun gibi bi çok kişi daha var 1 kişide karşınızda :P her türlü item satılır haahah neyse konuyu kapatak artık :=)[signature][hline]server=diez
lvl=62 rogue
np=120k
Diezin en eskilerindendim banlanmadan önce.....

Sosyal ağlarda paylaş

ya açık açık konuşak diyorsun madem konuşalım tmm şimdi gm ler genellikle elinde maşa tutuyor yani türkiyeden sayılı kişileri seçiyor itemleri onlar satıyor parayıda gm e gönderiyorlar yani az önce verdiğim sadece 1 örnekti sen parayı verdikten sonra elf ring +3 neymiş sana +9 daggerlar verirler ve Iron nec Iron belt +3 +4 hepsini bulurlar senin tek yapacagın parayı yükseltmek tek diyebileceğim bu oyuna nalet gelsin..[signature][hline]server=diez
lvl=62 rogue
np=120k

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Air_Wolf, 29 Kasım 2005 21:26 tarihinde demiş ki:
ya s... 411 i şimdi bende 2000 atac var adamda dd olmadıgı halde adama 600 civarı vuruyorum ve benim üzerimde toplam 86 dd olduguna rahmen adam 800 900 vuruyor. lost_soul burdaysa oda konuşsun adam sadece 411 i reskill çekti diye banlandı. bunuda herkez biliyor kusura bakmayın biraz kafam iyi ondan dolayı yanlış bişey yazmış olabilirim.

lol 2000 a.p ha vay be prd 62 lvl mi 72 lvl miydi bu ark?
Sosyal ağlarda paylaş

Gm ler ve onların yardımcıları türkiyede bu işi yapan kişilerden bazıları ile bizzat kendim gittim görüştüm istediğin herşeyi basarlar sana o uniq itemi öyle bi basarlarki +3 +4 e şaşarsın ve garanti scroll diye bişi var istediğin kadar bas dostum ama malasef o kişilerde bunlar olay ne biliyomusun herşey paraya bakıyor ama gerçekten ucuz şeyler değil oha dediklerim çok oldu fiyat listesi aldım zamanında ve gerçekten verilmez oyun için yazık...hatta bu item satanların en sağlamlşarından birisi areste oynuyor ve her serverda item satıyor kendiside bahçelievlerde istanbulda gidip tanıstım konuştum oyun sizin sandığınızgibi basit değil neler dönüyor neler[signature][hline]Diez
YeDiKuLeLi
Lvl : 61
Irk : Karus
Np : 152000

[Bu mesaj YeDiKuLeLi tarafından 29 Kasım 2005 22:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
YeDiKuLeLi, 29 Kasım 2005 22:08 tarihinde demiş ki:
Gm ler ve onların yardımcılar türkiyede şahıs yapan kişiler bizzat kendim gittim görüştüm istediğin herşeyi basarlar sana o uniq itemi öyle bi basarlarki +3 +4 e şaşarsın ve garanti scroll diye bişi var istediğin kadar bas dostum ama malasef o kişilerde bunlar olay ne biliyomusun herşey paraya bakıyor ama gerçekten ucuz şeyler değil oha dediklerim çok oldu fiyat listesi aldım zamanında ve gerçekten verilmez oyun için yazık...hatta bu item satanların en sağlamlşarından birisi areste oynuyor ve her serverda item satıyor kendiside bahçelievlerde istanbulda gidip tanıstım konuştum oyun sizin sandığınızgibi basit değil neler dönüyor neler

dedigin adamin adi cagatay olmasin?

[Bu mesaj TheProfessional tarafından 29 Kasım 2005 22:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

banımı açtırabilirim ama 100 dolar verecekmişim bunun karşılıgında o kadar da uzun boylu değil oyunda item satan benim bide oyun için benmi para verecem çok çok yeniden başlarım yada bırakırım o kadar zor değil bu[signature][hline]server=diez
lvl=62 rogue
np=120k

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gm ler ve onların yardımcıları türkiyede bu işi yapan kişilerden bazıları ile bizzat kendim gittim görüştüm istediğin herşeyi basarlar sana o uniq itemi öyle bi basarlarki +3 +4 e şaşarsın ve garanti scroll diye bişi var istediğin kadar bas dostum ama malasef o kişilerde bunlar olay ne biliyomusun herşey paraya bakıyor ama gerçekten ucuz şeyler değil oha dediklerim çok oldu fiyat listesi aldım zamanında ve gerçekten verilmez oyun için yazık...hatta bu item satanların en sağlamlşarından birisi areste oynuyor ve her serverda item satıyor kendiside bahçelievlerde istanbulda gidip tanıstım konuştum oyun sizin sandığınızgibi basit değil neler dönüyor neler

1- sen giderken ben geliyordum..
2- gm veya herhangi bir admin salak deil o itemlari satsin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HolyDreams, 29 Kasım 2005 22:12 tarihinde demiş ki:
said:
Gm ler ve onların yardımcıları türkiyede bu işi yapan kişilerden bazıları ile bizzat kendim gittim görüştüm istediğin herşeyi basarlar sana o uniq itemi öyle bi basarlarki +3 +4 e şaşarsın ve garanti scroll diye bişi var istediğin kadar bas dostum ama malasef o kişilerde bunlar olay ne biliyomusun herşey paraya bakıyor ama gerçekten ucuz şeyler değil oha dediklerim çok oldu fiyat listesi aldım zamanında ve gerçekten verilmez oyun için yazık...hatta bu item satanların en sağlamlşarından birisi areste oynuyor ve her serverda item satıyor kendiside bahçelievlerde istanbulda gidip tanıstım konuştum oyun sizin sandığınızgibi basit değil neler dönüyor neler

1- sen giderken ben geliyordum..
2- gm veya herhangi bir admin salak deil o itemlari satsin...

heeey heeey lol belli[signature][hline]Diez
YeDiKuLeLi
Lvl : 61
Irk : Karus
Np : 152000
Sosyal ağlarda paylaş

bak air_wolf senin anlamak istemdigin bişey var ve hala israr ediyorsun

1.sendeki itemlar yapilirken başindamiydin adam senin gözün önünde mi yapti itemlari büyük olasilikla hayir...elf ring +3 25 dex rol +2 14 dex v.s.vs
2.sen parayi vermişsin bi cok insan da boyle yapiyor zaten 2000 a.p var ve bu cok olagan bi durummuş gibi soylüyorsun
3.bunca anormal şeyden sonra neden banlandim sorusu biraz sacma olmuyor mu?_
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...