Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

411'i dellendiren olay-codename-airwolf-digerleri

TheProfessional

Öne çıkan mesajlar

said:
Lapitus, 29 Kasım 2005 21:12 tarihinde demiş ki:
Pardon Town cekme Olayına gelince de o sırada caann üzerime yaldır yaldır geliodu ben o adama felaket uyuzum teke tek den kaçan ama grup ile önden önden gelen bi sahıs np ona gitmesinde ne olursa olsun o anki kararım buydu bende indirdim simdi fraps kapısacam gene onlar ile 411 ile vanarassi ile yollıcam da ama Türk olucaksın bide Yalaka olmayın kendi basardıklarınız ile ön plana cıkın 411 neden yolladı acaba o frapsı yoksa 6 defa aldıgımdan Kaynaklanmasın inanmıyorsanız human dominus_aurora var
ona sorun yabancı bi arkadas O biliyor yani boyle seylere canımı sıkmaya gerek yok bu konuyu acan arkadasaa da bi teklif glsin Kapısalım 411 alır sen alamassın ok Rahat ol Ama 411 ile kapısmam bitmedi. Cz de Takkıldıgım sürece kapısacam onunla

birde legal itemlar ile almayi denesene...
Sosyal ağlarda paylaş

ya s... 411 i şimdi bende 2000 atac var adamda dd olmadıgı halde adama 600 civarı vuruyorum ve benim üzerimde toplam 86 dd olduguna rahmen adam 800 900 vuruyor. lost_soul burdaysa oda konuşsun adam sadece 411 i reskill çekti diye banlandı. bunuda herkez biliyor kusura bakmayın biraz kafam iyi ondan dolayı yanlış bişey yazmış olabilirim.[signature][hline]server=diez
lvl=62 rogue
np=120k
Diezin en eskilerindendim banlanmadan önce.....

Sosyal ağlarda paylaş

Evet dünyaların parası dönüyor bu oyunda her ay tahsilat yapan adamlar tanıyorum ben kapı kapı gezip..Bende biçok item alan gb alan ve ayrıyetten alıp satan bir çok tandığım var...iide para kazanıyorlar bi oyun yane düşünün artık...[signature][hline]Diez
YeDiKuLeLi
Lvl : 61
Irk : Karus
Np : 152000
Sosyal ağlarda paylaş

icra memuru gibisin he almış adam işte siz ne yapıcaksınız yaf ben hala anlıyamadım sende alıcaksan adres versin sana :D yane öğrendin gm den aldığını ee ne oldu :D bide eklemek istediğim dupe yapsa ne olcak?tezgahtan ucuz ucuz item görünce alıyo millet dupe hepsi ama ucuz bulunca şap cebellezi lol sadece[signature][hline]Diez
YeDiKuLeLi
Lvl : 61
Irk : Karus
Np : 152000

[Bu mesaj YeDiKuLeLi tarafından 29 Kasım 2005 21:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...