Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

humanlarla party..sorry orc'larla:D

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

gel pcpc diil o tam bücür işteeee:D kel ve yeşil asfafsadafd[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Np:110k+
Clan:Sacred
gitmee yalvarırım yanlız koma beni bebekkk dünyalara güzeli biricik bebekk hasret ateşiyle kül olmuşum ben bebekkk alem yıkılsa ararıımmmm bebek güzelll bebek tatlı bebek nazikk narinn bebekkkk :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 29 Kasım 2005 15:19 tarihinde demiş ki:
LoL ..

O diil de levo beni tp etti dün , bi garip oldum. Humanken hep birileri ile kapisirken tp ederdi bende direk dalardim. Simdi o tp edince ona dalasim geldi bi an .. baya bi sacmaladim . human towna falanda giriyordum. bi de hala human gatelere gidiyorum maradonda falan :D

humandan orc olma sendromu diyoruz biz buna zamana birak ama bu zaman dilimi icinde cok np kaybedebilir cok xped olabilirsin :D:D:D
bu arada kardesim oyundaymish benim charla ben oyuna girdiim zaman hepinize bir luferson turu attirmak isterim bakin burda golem war bakin bunlar troll felan diye rehberiniz olurum :D:D:D[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

Bravo buyse anlayış için.Başlıkla çok alakalı şeyler yazmışsın.Öküz altında buzaı aramak bu olsa gerek.O clanda arkadaşlarım var ordan biliyorum ;
Orc olmak için bir clanda toplanılması gerekiyordu human tarafnda aylardır clan bug olduğu için bu clan bulundu ve girildi.Hepsi bu bakıldı ki karusdada clan bug var bir süreliğne devam edilmesi kararı alındı o clanla.[signature][hline]KO oynarken tribe girenler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 29 Kasım 2005 15:22 tarihinde demiş ki:
said:
PiCaLLo_TR, 29 Kasım 2005 15:19 tarihinde demiş ki:
LoL ..

O diil de levo beni tp etti dün , bi garip oldum. Humanken hep birileri ile kapisirken tp ederdi bende direk dalardim. Simdi o tp edince ona dalasim geldi bi an .. baya bi sacmaladim . human towna falanda giriyordum. bi de hala human gatelere gidiyorum maradonda falan :D

humandan orc olma sendromu diyoruz biz buna zamana birak ama bu zaman dilimi icinde cok np kaybedebilir cok xped olabilirsin :D:D:D
bu arada kardesim oyundaymish benim charla ben oyuna girdiim zaman hepinize bir luferson turu attirmak isterim bakin burda golem war bakin bunlar troll felan diye rehberiniz olurum :D:D:D

Sagol. ben ilk defa orc charla oynadigim icin biraz zorluk cekiyorum. Dun 328324 tane human geliyor , kacmiyorum mesela.. Hala humanim zannediyorum :D dun baya bi yattim gerci 5k kastim ama 1k vermisimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

dedim ya zamanla :D:D:D
ben daha siz czdeyken hic pk yapmadim acaba bende nasil olacak bakiyorum pico orc townda oturuo ben shouttan geciyorum omg pico is gm towers cant attack him falan :D:D:D
ya da gel pc pc gelio bana dogru bowlda ben dalacam diye ona kosuyorum dumur olup geliyorum :D:D
deisik seyler ya görecez :-P[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SyLvAnNnN, 29 Kasım 2005 15:13 tarihinde demiş ki:
Süper ya yesıl yesıl nerde o guzel pcpc nerde bu kel cıbır:Dpolı senın de human olacagını duydum kızın1ı ıcın:D

zzzz xDnation bu deiştirilir tabi:D[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
gitmee yalvarırım yanlız koma beni bebekkk dünyalara güzeli biricik bebekk hasret ateşiyle kül olmuşum ben bebekkk alem yıkılsa ararıımmmm bebek güzelll bebek tatlı bebek nazikk narinn bebekkkk :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 29 Kasım 2005 19:38 tarihinde demiş ki:
AGLAMAK istiyorummm :((( ben halen bekliyom bende adam kesmek istiyom :((

:( valla oje hiç acımıolar bu sizinkiler. sende gel hadi..:D[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Sosyal ağlarda paylaş

nasil canm cekti simdi oynamayi. hafta ici hafta ici de lanet ish saolsun oynattirmior. haftasonu gelse die bekliorm.
ishte burada SS lere bakip kendimizi awutmak dushuor bana da.
su ish bitse de istanbula donsem :([signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061
bu arada 10060 i da pek sevmeye bashladim :S

Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 29 Kasım 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
said:
Ojeee, 29 Kasım 2005 19:38 tarihinde demiş ki:
AGLAMAK istiyorummm :((( ben halen bekliyom bende adam kesmek istiyom :((

:( valla oje hiç acımıolar bu sizinkiler. sende gel hadi..:D

bifle konusulmus savastan sonra halletcekmis hallederse cz de devam ederiz[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: ?
np:110 k

Sosyal ağlarda paylaş

savaştan sonra asıl eglence var ztn:D nova town XD[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=kızın1ini friend liste alcaktım XD][/spo]

ve yaptım:D

[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10

[Bu mesaj polifonik_osuruk tarafından 29 Kasım 2005 20:02 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

yanyaya ss bile alırım ben:D:D bana daldı ama :(

[spo1=noluo bana:D][/spo][signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10

Sosyal ağlarda paylaş

BP olmak isine gelmedi beceremedi ^^ Shelller altinda daha güvende hissediyor kendisini. BP konusunda soyle hatirlatiim kendisini 8 gün once HB arka kapida .. sanirim 8-10 sefer arka arkaya yatti :/ cikamadi bile .. neyse kendisine basarilar dileriz ....[signature][hline]Class:Mage
Clan:KittiesT_T
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...