Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hotmail Hesabı ACIL DURUM

banker

Öne çıkan mesajlar

hotmail hesabım ile giriş yapamıyorum hem msn ye hemde siteye denediğim zaman ise karşıma

Oturum açılamadı.
Yanlış e-posta adresi veya parolayla oturum açmak için çok fazla sayıda deneme yaptınız ya da başka birisi hesabında oturum açmaya çalışıyor.

geliyor sonra şifremi sıfırla diye bir olay war şifre sıfırlaması ne işe yarıo sifreyi yeniden mi yazıo yada nasıl bu sorunu çözücem acıl yardım arkadaşlar[signature][hline]more they can keep us in
Listen damn it we will win
They see it right
They see it well
But they think this saves us from our hell
Sosyal ağlarda paylaş

ice cold sanırım[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

eger hotmailinin hacklenmiş oldugunu düşünüyorsan bu yolu deniyerek şifreni sıfırlayabilirsin..

[spo=Hotmail]
Hotmail sifrenizi Caldirmak istemiyorsanız Daha asagida anlattigim seyleri bir okuyun.

ADIM ADIM Anlattım ..

Hotmail.com 'a gir. kullanıcı adını yazdıgın yerde SAG ustte YARDIM (help) yazıyor ona bas.
Yeni bir explorer penceresi acılacak. Ekranın en sagında acilan bu pencereden En asagida Lutfen bize basvurun yaziyor onu seç. (eger yoksa arama bolumunde bir arama yapin geliyo)

Yeni bir sayfa daha acilacak. ===>> http://support.msn.com/eform.aspx?productKey=passport&page=support_home_options_form_byemail&ct=eformts

Turkce Destegi olmadigi icin ingilizceyi secmek gerekiyor.
Eger internet Explorer kullaniyorsaniz ingilizceyi secsenizde O sizin turkiye oldugunuzu bildigi icin Turkce sayfayi getirmeye calisacaktir. Firefox kullanin ya da adres satirinin en basindaki tr. yazisini silin.

KARSINA GELEN formu tam olarak doldur.

Tam oturum açma adı : Sifresi calinan email.

Yanıtın hangi e-posta adresine gönderilmesini istersiniz?
halen kullanmakta oldugun her hangi bir email adresini yaz. (yahoo,gmail,hotmail vs.)

acilir menuden sırasıyla 1. yi 1.yi ve 1.yi secebilirsiniz.

Reset password by sending email

Alttaki Metin Alanı kısmı cok onemli. buraya ingilizce olarak

Eskiden bana ait olan [email protected] adresi HACK lenmistir.
bu yuzden bu email adresi icin Bana yeni bir sifre gondermenizi istiyorum.

ilgilendiginiz icin sagolun.

([email protected] was My .NET account. but it's hacked.

Please new password send to me.) ingilizcem cok iyi degil ama. buna benzer bisey veya daha iyi bir anlatım olsa daha iyi olur.

Yaz ve gonder.

Bir kac saat icinde(bazen 20 dk.) bir email gelecek. Şu bilgileri istiyor olacak emailde.

ADI
soyadı
dogum tarihi
ulke
Sehir
Posta kodu
Kayıt olus tarihi (emailini aldıgın tarih)
En son ne zaman emiline girdin
Eski Sifrelerin
Eski Gizli Soruların
Eski gizli sorularının cevapları
emaile klasor olusturdun mu? isimleri nedir?
IP adresin (www.whatismyip.com dan bakabilirsin
[/spo]
[signature][hline]
Laugh and the world laughs with you. Weep and you weep alone.

[Bu mesaj _AvengeR_ tarafından 29 Kasım 2005 21:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...