Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olympia yalanmı oldu

monur

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaşlar ben diesden lvl 61 asasin çarımı bırakıp olymoiaya geçtim ama bi baktım millet full kosp kullanıp lvl kasıyolar. hele bi klana girdim ownage (karus) die full hunter var klanda hepside kospla klanca kastılar bense tek başıma aldım elime sb lerimi artık allah ne verdiyse smildon falan keserk 43 olabildim allaha şukur. ama bizim klanın lideri şu an lvl 52 düşünüyomda keşke bende mi kullansam yada herşeyi sktert yalan oldu olympia diyip diesime geri mi donsem? lutfen bi yorum getirin yaw. ha bu arada dies de human monur tanıyanlar mesajıma cevap yazsınlar. ula tamda New_Order a girmiştim yaw.
Sosyal ağlarda paylaş

aresde ve xigenonda oynadim simdiye kadar xigenon sirf dupe yapmayi bilmiyosan benim gibi sürünürsün aresden yakinirdim ks var filam diye aresin 10 kati ks var hafta sonu aposlarda
2-3 party ks yapiyor xigenondan uzak dur cok pahali bide kekuri ring 250m +6 shard daha yeni merchantta düstü sayilir
diezi bilmiyorum ama seviyosan kal orda yada aresde ac

[Bu mesaj ewon tarafından 29 Kasım 2005 07:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bencede yenı server yalan olacak cunku butun ezık zıhnıyetlı ve hileciler oraya dolacak ve bır haftada 60 lvl olacaklar ve bende deli olacam actım char ama bıraktım yazık yazık yazıklar olsun 0-6 yaş grubu sizler (hileciler) gecen cafe ye gıttım en düşük yaş 10 en fazlası 17 yeni serverda baslayan adam 11 yasında dupenın kralını yapıyoo bana dıyo abı bak shard laraaaa
:)))[signature][hline]LVL 5X
SRVR BERAMUS
EL MORAD
NP NE YAZIKKI YOK SUN AN

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...