Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve beklenen olay gerçekleşti....Karizma artık karus :D

_stratavorious_

Öne çıkan mesajlar

said:
gozupek, 29 Kasım 2005 11:31 tarihinde demiş ki:
Jade ben insanların patriot düşmanlığını zaten anlamış değilim.Kime zararımız olmuş şimdiyeee kadarrr???? Baş düşmanımız dışardan bakılınca picallo_tr heralde.Özelde öylemi hayır:)ilginç bir durum.Eski clanındaki herkes diş biliyor.Nie czde 2 tane patriotlu ile 2 tane tr clanı sen kesicen ben kesicem die sidik yarışı yaptığı için.50 Np fazla alsanız ne almasanız ne KO listesine mi girdiniz hemen????Rekabet ortamında her yol mübahtır diemi tüm bu karalamalar.Yani uzun zamandır takip ediyorum.Oje'cim de direk patriot dememiş vatansever elmoradlar falan fistan demişşşş.İnsanları tanımadan yargılamak ne kadar kolay bir yol öyle dil mi?????

Ha marlacıma da 2 çift lafım olacak (kendi clanımın adamı).Burda patriot için dünyanın lafı ediliyorrr.Senden neden bir yorum gitmiyor clan yanlısı bir cevap.Sen patriottan değil misin? Yoksa tarafsız kalmayı mı tercih ediyorsun????Birisi mage değil çuval die başlık atıyorrr bizim adamımız Faciful den bahsediyor.İçerik önemli değillll başlık rencide edici.Gene kimseden ses yok.

Yani pesss....Başka diyecek laf bulamıyorum.

MArla ORC sempatizani :D :D

Bizimkiler konusmuyor icraat yapiyor Gozupekcim... Cunku burada birisi bir baslik aciyor o yem gibi birsey oluyor gelsin su bilindik simalarda onlarla bir tartisma ciksin forum kitlensin falan filan fismekan bolece ortalik karsiti olsun :D :D

Bak ben ogrendim ehehehe artik ignelicen ama cvp vermicen. PaTRiot dusmanliginin sebebi yok tek sebebi olabilir ya kesilmislerdir ya erisememislerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun_tr, 29 Kasım 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
ama öle çual yani 3k damage mi yenir yaw :D

Sen o mageye cuval diyorsun da o damagenin hakli yontemlerlemi atildigini neden hic dusunmuyorsun?

Bir PAtriotlu baska birisi icin ole bir baslik acsa guleceginize her nevi hakareti yagdirridiniz :) Jadenin egosu olurdu, o damageyi veren kospcu olurduuu, yolsuz olurduuu itemleri dupedir olurduuu ama bu basligi acan bir PATRiotlu olmadigi icin size de siritmak dusuyor eheheheh
Sosyal ağlarda paylaş

yaşla ne alaksı var nerden baksan 16 yaş büyüksün benden sanal ortamda yaş olmaz mesela oyunda charımı gören 30 yaşındaki adam sanki lvl değilde yaşım 59 muş muamelesi yaptı abi saygılar hörmetler falan salla önemli olan kendini kaç yaşında hissettiğin :-P[signature][hline]ölüm korkusu geldiğinde ego sıvışır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 29 Kasım 2005 11:17 tarihinde demiş ki:
said:
Jade Humanlarda kımsem yoq ( cevreme bakıyorum herkes bana dusman gıbı goruyorum Bılmıyorum Orc olmak ıstıyorum jade sen yardım edermısın bana :? cok kotu durumdayım natıonal degıstırmem lazım(

Biz saan dusman degiliz POSUM... Ama orc olman konusunda yardimci olamicam boyle bir gucum ve baglantim yok. Illa istiyorsan zaten 2000 cash veren orc olacak o zaman olursun.

ole bısı yapcaklarını bılsem sımdı alır hemen orc olcam ama sanmıyorum... 1 degısıklıge ıhtıyacım war ya clan kurcam yada orc olcam 2sınden bırını kesın yapcam. ole humanlar bana dusman gıbı bakıyorlar..[signature][hline]------------
Name : ::PoSuM::
Clan : ORg olak ısıtyorum
lvl : 63 yolda
server : Ares
nps :25kx
+5 raptorla Tk talos keserım ıtınayla:))
Gulmeyın kesıyorum ınanmayana gosterırım:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 29 Kasım 2005 11:21 tarihinde demiş ki:
said:
PoSuMm, 29 Kasım 2005 11:13 tarihinde demiş ki:

Jade Humanlarda kımsem yoq :(( cevreme bakıyorum herkes bana dusman gıbı goruyorum Bılmıyorum Orc olmak ıstıyorum jade sen yardım edermısın bana :? cok kotu durumdayım natıonal degıstırmem lazım:((

Quen atladıgın bısı war ben Wawe degılım wawenın arkadasıyım aynı sehırdeyız ama wawe sıfresını bana bıraktı sıfresı felan bende o Cyperda Kral gercekten kral yanı Krallık secımlerınde Kral olmus :)) delı gıbı ıtemı war aresı sallamaz artık anlatabıldım mı ? ben :: PoSuM :: wawenın arkadası

mıyy wawe amma sorun ettin :D al 2 k kc blakcwinds ile görüş sana yardım edecekdir hatta yerinde olsam ben eski charım icin blackwinds ile konusurdum sen zamanında chargeback den blocklanmışdın sanırım konusursan acacaktır yada en azından bi yol gösterir ^^
[signature][hline]------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ole bısı yapcaklarını bılsem sımdı alır hemen orc olcam ama sanmıyorum... 1 degısıklıge ıhtıyacım war ya clan kurcam yada orc olcam 2sınden bırını kesın yapcam. ole humanlar bana dusman gıbı bakıyorlar..

Ben kimsenin sana dusman oldugunu sanmiyorum. Ama boyle hissediyorsan sucu kendinde de aramalisin Ayrica 2000 cash veren ORC oluyor bu notice gecti gm ler tarafindan web sitesinde de yaziyor. Oyle buyuk bir matah degil ORC olmak isteyen olabilir. Bence arastir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 29 Kasım 2005 12:09 tarihinde demiş ki:
said:
ole bısı yapcaklarını bılsem sımdı alır hemen orc olcam ama sanmıyorum... 1 degısıklıge ıhtıyacım war ya clan kurcam yada orc olcam 2sınden bırını kesın yapcam. ole humanlar bana dusman gıbı bakıyorlar..

Ben kimsenin sana dusman oldugunu sanmiyorum. Ama boyle hissediyorsan sucu kendinde de aramalisin Ayrica 2000 cash veren ORC oluyor bu notice gecti gm ler tarafindan web sitesinde de yaziyor. Oyle buyuk bir matah degil ORC olmak isteyen olabilir. Bence arastir.

moradona gıdıyıorum suan arastırmaya umarım blackwinds ordadır ben ne yaptım kı ? ben onlara bısı yapmadım arıyorum ama bende bı sorun yoq onlarda war ıtem kaybettım dıye gulup eglenıyorlar 8 ım sılındı uzuluyorum hala ama ıs ıtemde degıl gelsınler gorsunler +5 raptorla tk talos kesıyorum sende bılıyorsun clandayken boos altına 5 raptorla daldıgımı hala da ıtemım yoq raptor arıyorum satan yoq ıtem problemım war dalga gecmeyı cok sevıyor humalar ama onlara dalgayı orc olarak gostermeyı nıyet edıyorum anlayabılıyormusun benı ? orc olsam en azından ıtemım olur orcklar yardım edıyor clanlarına ben clandan yardım almadım 62 oldum arkamdan wurdu kızın1i 1 ıtem aldım lupus onuda sen wermıstın onuda clandan cıkmam nedenıyle gerı verdım suana kadar kımseden ıtem almadım hatta fazlasıyla verdım knıghtsa benım hakkım odenmez ama gel gorkı kızın1i bunları anlayacak cagda degıl... jade sen en ıyı clan leaderın bunu ustunu basa basa soyluyorum:) Love jade:))[signature][hline]------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
moradona gıdıyıorum suan arastırmaya umarım blackwinds ordadır ben ne yaptım kı ? ben onlara bısı yapmadım arıyorum ama bende bı sorun yoq onlarda war ıtem kaybettım dıye gulup eglenıyorlar 8 ım sılındı uzuluyorum hala ama ıs ıtemde degıl gelsınler gorsunler +5 raptorla tk talos kesıyorum sende bılıyorsun clandayken boos altına 5 raptorla daldıgımı hala da ıtemım yoq raptor arıyorum satan yoq ıtem problemım war dalga gecmeyı cok sevıyor humalar ama onlara dalgayı orc olarak gostermeyı nıyet edıyorum anlayabılıyormusun benı ? orc olsam en azından ıtemım olur orcklar yardım edıyor clanlarına ben clandan yardım almadım 62 oldum arkamdan wurdu kızın1i 1 ıtem aldım lupus onuda sen wermıstın onuda clandan cıkmam nedenıyle gerı verdım suana kadar kımseden ıtem almadım hatta fazlasıyla verdım knıghtsa benım hakkım odenmez ama gel gorkı kızın1i bunları anlayacak cagda degıl... jade sen en ıyı clan leaderın bunu ustunu basa basa soyluyorum Love jade)

Tesekkur ederim en azindan burada soyleme cesaretini gosterdigin icin .D :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 29 Kasım 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
said:
moradona gıdıyıorum suan arastırmaya umarım blackwinds ordadır ben ne yaptım kı ? ben onlara bısı yapmadım arıyorum ama bende bı sorun yoq onlarda war ıtem kaybettım dıye gulup eglenıyorlar 8 ım sılındı uzuluyorum hala ama ıs ıtemde degıl gelsınler gorsunler +5 raptorla tk talos kesıyorum sende bılıyorsun clandayken boos altına 5 raptorla daldıgımı hala da ıtemım yoq raptor arıyorum satan yoq ıtem problemım war dalga gecmeyı cok sevıyor humalar ama onlara dalgayı orc olarak gostermeyı nıyet edıyorum anlayabılıyormusun benı ? orc olsam en azından ıtemım olur orcklar yardım edıyor clanlarına ben clandan yardım almadım 62 oldum arkamdan wurdu kızın1i 1 ıtem aldım lupus onuda sen wermıstın onuda clandan cıkmam nedenıyle gerı verdım suana kadar kımseden ıtem almadım hatta fazlasıyla verdım knıghtsa benım hakkım odenmez ama gel gorkı kızın1i bunları anlayacak cagda degıl... jade sen en ıyı clan leaderın bunu ustunu basa basa soyluyorum Love jade)

Tesekkur ederim en azindan burada soyleme cesaretini gosterdigin icin .D :D

dogru olan hersey ortada neden soylemeyeyım :)) basırların devamını ısterım jade:)[signature][hline]------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 29 Kasım 2005 11:11 tarihinde demiş ki:
said:
Ojeee, 28 Kasım 2005 22:39 tarihinde demiş ki:
said:
JadeReal, 28 Kasım 2005 22:10 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK, 28 Kasım 2005 21:10 tarihinde demiş ki:
lol Ben Hala Human im KOrmayin Yandaslarim :P

:) :) valla KİMBUPISLIk beni sasirttin helal olsun sana

jadee gecen nediyodun simdi nediyosunn pmde iste pico bir suru serefsizle aynı clana girdi satti bizii it oo kimbupislik gibi serefsizle aynı clanda diyodun vaybe sende 10 numara dolandırıcı cıktın yaa baska bise demiyorum eyer yok ben böle bise demedim diyosann ben bise demiyorum

BUnu pmden bana yazan sendin Oje.. Clanin dagilipta TAR2 midir nedir bunu actiginda sen yazdin bu bir. Ikincisi ben KIMBUPISLIGIN orc olmaktan vaz gecmesini takdir ettim bu sana neden batti onu anlamis degilim? Bu yazdigin cumlelerin tamami sana ait... Zaten clandaki takma adinda "Mixer" degilmi ahahahha surekli olmamis seyleri ondan ona anlatip ortalik karsitirdigin icin :D :D :D

jade senden iyi siyasetci olur ayakta alkisliyorummmmmm[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: ?
np:110 k

Sosyal ağlarda paylaş

said:
jade senden iyi siyasetci olur ayakta alkisliyorummmmmm

Siyasetci olmak iyi bir ozelliktir ama bu konuda siyaset yok. Daha ayakta cok alkıslayacaksın.

>Clanın dagilinca abla sen haklıymıssın diye pm atıp yukarıda yazdıklarını bana sen soyledin. Ama siyasetci degilsinya kendini elestirdigin o clanda orc olarak buldun bu da ayrı konu :D ;)
Sosyal ağlarda paylaş

zzzzzz yeter bea amma tartıştınız haaa pff susun artık jade abla sende sus dmgkmnssdafs[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Np:110k+
Clan:Sacred
gitmee yalvarırım yanlız koma beni bebekkk dünyalara güzeli biricik bebekk hasret ateşiyle kül olmuşum ben bebekkk alem yıkılsa ararıımmmm bebek güzelll bebek tatlı bebek nazikk narinn bebekkkk :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 29 Kasım 2005 03:23 tarihinde demiş ki:
said:
PoSuMm, 28 Kasım 2005 23:16 tarihinde demiş ki:
benı bıraktınız laa :((( bende orc olmak ıstıorum bıktım humanlardan :((( degısıklıge ıhtıyacım war.

Jade sen gordugum en ıyı clan baskanısın benı 2 cı clana laık gordun ama genede en ıyı clan baskanısın

Yalama Operation 1
Kızın1i ben tanımıyorum ole bırımı war :PpP Noob 70 olsa ne olur olmasa ne olur< degılmı jade ?

Ben sana git demedim sen ya gidersem die panik olup gittin POSUM .. tesekkur ederim bu arada..

Orc olup napican ?? B Astan nasil basladinsa oyle git vatan haini olma :D :D
[signature][hline]HuRaFe BuNLaR HuRaFe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Synergenx, 29 Kasım 2005 10:02 tarihinde demiş ki:
Şimdi sıra geldi görevi yerine getirmeye... Burdan sesleniyorum ona....
kIzIn1i cz'de sakın 1vs1 de karşıma çıkma! Yere çivileyip üzerine beton dökcem...
dsfjdsajfkjdsafjksdajfl :D

Ulen sen de mi brutus? :( orc mu oldun yani. Bırakın ağlicam :_([signature][hline]HuRaFe BuNLaR HuRaFe
Sosyal ağlarda paylaş

ben burda kimseye destek vermedim .
neden korumadığımıda şöyle söyleyim koruduğum zaman bi kaç dengesiz adam özelden boyna küfür ediyo.
faciful a gelince
adam dupe yapmamış diyemi dalga geçilio?
o adamla kimse burda dalga geçemez itemi yok diye dupe(şerefsizlik) yapmadı diye bunları haketmio hakedenler bu damage i verebilmek için dupe yapanlardır.
(sözüm konuyu açana değil tüm dupe yapanlara).

Marla patriot un charıdır diye o clandayım zannetmesin kimse ben başka charım olsada tekrar patriot a gelirim tabii üst clana layık görülürsem artık karakaşa karagöze eşe dosta clan yok.
şu ana kadar hiç bir clana atıldım diye çamur atmadım. çamur atanlar ağlasın.
bi dahada kimse patriot ta herkezi öne alarak konuşmasın. sonuçta bende patriot tayım kimse kimseyi tanımadan yorum yapamaz. yorum yapıcaksada isim versinki anlayalım.

bundan sonra tüm clana çamur atmayalım (ki alan yetkilileri tekrar tekrar söylediler)[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Bir TIKIN yeter sevgiliiim
Sosyal ağlarda paylaş

birilerinin birileriyle ezik diye dalga gecmesi zaten bence cok ayip herkes nerden geldigini unutmasin ben sahsen unutmadim +6 chitinlerler 1 elinde pike bir elinde plate shield +6 ile voke yaptigim ,vokeyi biraktiktan sonrada haftalarca attila bekledigim günleri ahh ahh hala beklerim...[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...