Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve beklenen olay gerçekleşti....Karizma artık karus :D

_stratavorious_

Öne çıkan mesajlar

said:
JadeReal, 28 Kasım 2005 22:10 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK, 28 Kasım 2005 21:10 tarihinde demiş ki:
lol Ben Hala Human im KOrmayin Yandaslarim :P

:) :) valla KİMBUPISLIk beni sasirttin helal olsun sana

jadee gecen nediyodun simdi nediyosunn pmde iste pico bir suru serefsizle aynı clana girdi satti bizii it oo kimbupislik gibi serefsizle aynı clanda diyodun vaybe sende 10 numara dolandırıcı cıktın yaa baska bise demiyorum eyer yok ben böle bise demedim diyosann ben bise demiyorum[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: ?
np:110 k

Sosyal ağlarda paylaş

benı bıraktınız laa :((( bende orc olmak ıstıorum bıktım humanlardan :((( degısıklıge ıhtıyacım war.

Jade sen gordugum en ıyı clan baskanısın benı 2 cı clana laık gordun ama genede en ıyı clan baskanısın

Kızın1i ben tanımıyorum ole bırımı war :PpP Noob 70 olsa ne olur olmasa ne olur< degılmı jade ?[signature][hline]------------
Name : ::PoSuM::
Clan : ORg olak ısıtyorum
lvl : 63 yolda
server : Ares
nps :25kx
+8 raptor arıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 28 Kasım 2005 23:08 tarihinde demiş ki:
hadi gene iisiniz artik tarafimizdan katledilmeyeceksiniz :D:D:D
hepinizin gözü aydin hayirli olsun...

zuahahha abii bugun seni kestim icin sory ilk sen daldin kcıcından ates cıkıyodu sondurmek icin dugmeye bastim ahashdsdjfhakjsfhakls[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: ?
np:110 k

Sosyal ağlarda paylaş

:D:D:D:D
ya vuruyorum sonra geri cekiyorum elimi ama ish ishten gecmish oluyo bugün hb'nin arkasinda 4 kisi bi show yapmistik hatta kimbupislik'ede msnden yaziodum
dur geliim aranizda oturayim felan dedi ben msnden yazdim aman dikkat et ''Z''ye gelme diye sonra msnden oyuna gectim ve ''Z''ye bastigimda kimbupislik'i refleksle öldürmüs bulundum (buffu yokmus tek vurusta gitti :D) zaten party yaparken adam ayirmak cok zor oluo sen diyosun ki ben buna dalmam ama bakiyosun o adam senin priestina dalio :D ha sana dalmish ha priesta xD
neyse artik orcsunuz ya bosverin o npde benim sana güzelligim olsun :D:D:D[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ConYTurK, 28 Kasım 2005 22:17 tarihinde demiş ki:
-i am pk noob-just leveling bu ne demek ya i am pk noob
bilmiyonuz ingilizce kasmayın bari nedir bu ingilizce yazı yazarak ne hissediyosunuz yurdumun dilini kullanın bilmediğiniz dili değil.
sana ne yaw allah allah o kadar ingilizcem war. kasarım kasmam seni ne ilgilendirir allah allah[signature][hline]nick:stratavorious(paladin)
nation:dönme :)
level:66
np:i am pk noob,just leveling :D
server:ares
durum:şubatın sonunda 70 olcam :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 28 Kasım 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
i am noob at pking demesi lazımdı yannış yazmış , bu arada benim bugun premiumun son günü giremiyorum oyuna information %10 da atıyo :@

ahahaha aynen ya oyundan bi çıkim dedim, daha da giremiorum XD[signature][hline]Level 66 priest
470k+ np / ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PoSuMm, 28 Kasım 2005 23:16 tarihinde demiş ki:
benı bıraktınız laa :((( bende orc olmak ıstıorum bıktım humanlardan :((( degısıklıge ıhtıyacım war.

Jade sen gordugum en ıyı clan baskanısın benı 2 cı clana laık gordun ama genede en ıyı clan baskanısın

Kızın1i ben tanımıyorum ole bırımı war :PpP Noob 70 olsa ne olur olmasa ne olur< degılmı jade ?

Ben sana git demedim sen ya gidersem die panik olup gittin POSUM .. tesekkur ederim bu arada..

Orc olup napican ?? B Astan nasil basladinsa oyle git vatan haini olma :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 28 Kasım 2005 22:39 tarihinde demiş ki:
said:
JadeReal, 28 Kasım 2005 22:10 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK, 28 Kasım 2005 21:10 tarihinde demiş ki:
lol Ben Hala Human im KOrmayin Yandaslarim :P

:) :) valla KİMBUPISLIk beni sasirttin helal olsun sana

jadee gecen nediyodun simdi nediyosunn pmde iste pico bir suru serefsizle aynı clana girdi satti bizii it oo kimbupislik gibi serefsizle aynı clanda diyodun vaybe sende 10 numara dolandırıcı cıktın yaa baska bise demiyorum eyer yok ben böle bise demedim diyosann ben bise demiyorum

+9999999999999[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...