Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PK'nın yüz karaları (Cypher)

odi

Öne çıkan mesajlar

orc basenin önünde attack YapamıOruz ki BakıOrSun sağdan soLdan 5 er li okLar geLiOr BazıLarını hatırLıOrum

mxc veya mcx tam hatırLamıOrum
Mustang
GM_wacther

Daha fazLaSı var ama aKLımda değiL[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %1.01 : o) )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 5x.xxx
Server : Cyhper
Msn: [email protected] - [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Daggeri Daha GöremiOrum zaten cz de. daha takıLmıOr Sanırım cz ye Lvl Kasmaya BaşLamış. 2. Videoda Gözüküorsun angeLus :D Kaçak GözüküOrsun [signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %1.01 : o) )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 5x.xxx
Server : Cyhper
Msn: [email protected] - [email protected]

[Bu mesaj pckopat tarafından 28 Kasım 2005 15:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bu gün 25-30 dk açtım.Macro açanların yanında günahı olmayan arkadaşlara da denk geldi oklarım.Buradan hepsinden özür diliyorum ( Angelus,nogay,Sayk0,PCkopat_Warrior,CartmanO_o....).Macro açmamın amacı NP kasmak felan değildi,sadece macro açan arkadaşlara sitemden dolayıydı.
Sultan_Yavuz_Han da saolsun boş durmadı 300x5 = 1500 vuruyordu bana :)[signature][hline]NICK : 256
Server : Cypher
IRK : Karus
Level : XX
Clan : XX
Sosyal ağlarda paylaş

Dun Yasadıgım Bir olay..

Ev Ark. ımın Charıyla Ara Sıra Cypherde C.Z Yapıyorum.. ( Bijen - 61 Lvl Okcu )

Birden Hic Tanımadıgım Bi Char Townda Shouttan Kufur Etmeye ßasladı.. " Tum Human Kospcularının vs. vs. vs diye "

Noluyo Felan Dedik.. ßen Se7en Allah Belanızı Versin.. tad Alamıyorum Artık Oyundan Felan Dedi.. ßizde Ok. Sakin Ol.. Biraz İleri Yuru Dedik.. Attıgı 4. Adımda.. Öldü :D

ßu Sefer " Human Orc Tum Kospcuların Allah belasını Versin Diye Bagırmaya basladı :D "[signature][hline]NICK NONAME / SERVER OLYMPIA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
angelusy, 28 Kasım 2005 15:11 tarihinde demiş ki:
oyunun ** cıktı dagger sen acma barı kosp işiliğimizi karekterımızı koruyalım sen öle bı adam deılsın

yok zaten Dagger öyle biri değil... cz de saygı denen bişey var bilmiyorum farkındamısınız. bakmıştır 35/40 kosp alayına isyan :D açmıştır. yani daggerı ii tanıyorum saygı konusunda oldukça sağlamdır ve orada hakkıyla np kasan 3-5 human görseydi açmazdı... (karusları göremeyecektir)

saygılarımla.......[signature][hline]Name: isilz
Class: Shadow Vain
Clan: :::Lasombra:::
Server: Cyper

Sosyal ağlarda paylaş

said:
isilz, 29 Kasım 2005 11:16 tarihinde demiş ki:
said:
angelusy, 28 Kasım 2005 15:11 tarihinde demiş ki:
oyunun ** cıktı dagger sen acma barı kosp işiliğimizi karekterımızı koruyalım sen öle bı adam deılsın

yok zaten Dagger öyle biri değil... cz de saygı denen bişey var bilmiyorum farkındamısınız. bakmıştır 35/40 kosp alayına isyan :D açmıştır. yani daggerı ii tanıyorum saygı konusunda oldukça sağlamdır ve orada hakkıyla np kasan 3-5 human görseydi açmazdı... (karusları göremeyecektir)

saygılarımla.......

eyw isilz. i love you :D
Angelus 64 e kadar archerim.Hem sana Through shot atıyodum :D .Ondan sora beni gormek bile istemessin czde emin ol :D
Fire talia da yapacam:D[signature][hline]http://img209.imageshack.us/my.php?image=daggerphobia0zg.jpg

www.clanlasombra.tk

[Bu mesaj DaggerPhobia tarafından 29 Kasım 2005 11:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
angelusy, 29 Kasım 2005 11:43 tarihinde demiş ki:
yap yap talıa yap ben de yanımda asıt tasırım :D

Yapma be zaten 5k durability war. Acı bana:D
( 20 tane fire talia yapmassam bana da dagger demesinler.Phobia desinler :D )[signature][hline]http://img209.imageshack.us/my.php?image=daggerphobia0zg.jpg

www.clanlasombra.tk
Sosyal ağlarda paylaş

su an dd 45 var bende o zaman bende talıa larmnı gıyeyım barı :D dd50 asas ın tekı bulasıyo vur babam vur yapıyo toplam dd defensım 95 i buluyo o zaman rastlasalım :D elımede lıght wız. +8 alırım
[signature][hline]xx paper mage
np :16xxxx
clan :AshQiyA
server :cypher

[Bu mesaj angelusy tarafından 29 Kasım 2005 11:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...