Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PK'nın yüz karaları (Cypher)

odi

Öne çıkan mesajlar

said:
PCkopat_WarrioR, 26 Kasım 2005 16:38 tarihinde demiş ki:
Ha bu arada ODi kardeş Strogunda savaslarda uzun süre macro kullandıgı bi gercek bunu Elayada söledim ayıp degilmiadam LvL 70 oldu hala macro kullanıyo dedim bence en ayıp eden Strong oldu Heaven gibi bi clanın liderisin ve macro kullanıyosun :(

önce herkese selam ben kulandım ama hergün savaşalarda 5 oklara tank olmaktan bıktığım ve cıldırdığım için oh adamalar 5 ok ların partysine girip ne güzel np kasıyorlar.ama hep manuel kulanmaya calıştım kullananları almak için. gidin sorun o 5 ok çalışanlara strong size rahat verdimi. diye onun dışında cz gördünüzmü veya savaşta uzun süreli kulanmamışımdır.sadece 5 ok kullanlar için kullanmaya calıştım.gelen arkadaşlardan özür diledim.çünkü ben yedim zamanki tepkimi biliyorum.benim bildiğin tek söz vardır sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma..[signature][hline]Nick : Strong_
Class : Rogue
Lxl : XX
Clan : HeaveN
Server : Cypher
Irk : Karus

[Bu mesaj Strong tarafından 26 Kasım 2005 17:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Al işte bab yine aynı şekilde savunuyosun ben sana macro falan yapmadım bowun iyi itemin iyi lvl in iyi showerin 1 oku 100 200 arası dmg veriyo ve senin gibi bi player ne koşul altında olursa olsun kullanmamalı tabi benim düşüncem bu senin bilceğin bi konu ama bence kızıpta sende macro accagana insanların örnek aldıgı bi oyuncu olarak hiç kullanmamlıydın!!
Sosyal ağlarda paylaş

Strong'u tanımam reelde ama kosp kullanmaya hiç gerek olmadığını sölerim(savaşta) ki zaten HUMAN ezik archerların 100 90 damagelerle yatıracağı bir char değil. Sen şimdi bana hiç kosp kullanmadan lvl 65 yada + oldum diosan ben sana bi smile yollıyım arkadasım. Herif nicki Riddick di heralde kosp la koşarak ok atıo herifi her seferinde yatırıorum onra bide pm den küfür edit die. Allah akır fikir versin.
Dipnot: Kospsuz yolda yürümeyen birçok human nickide verebilirim sana. Karusta tabii.[signature][hline]She is the dark, the nightmares you hide
the pain you feel, the suffering inside
though she was like you, through her dark past

Dünyanın en poktan sitesi..

[Bu mesaj Graveyard tarafından 26 Kasım 2005 17:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

strong kendısı savasta kosp actıgını söyledi.. sen benım lvl ımden bahsedıyosan ko da 63 olmustum ben zaten nasıl kastıgımı blen cook arkadas var server da kosp la da kastım ok ama 65 lvl kosp la mı yuh derım server ın ılk dakıkasında onlıne dım...[signature][hline]66 paper mage
np :15xxxx
clan :AshQiyA
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

O cğmle biraz yan olmuş savaşta macro açmaz demedim açması gerekmez yada o damagelerle inmez dedim. Bi postunda bilmem kim karus kosp kullanıo demişsin. Oldu hepsinin isimlerini teker teker yazalım o zamn. Kardeşimin charı ALSHARO ile girdim savaşa söledim nickli herif den gene pm edit senin... 65,66+ lvl kadar kasıp kosp kullanana bok atanlara lafım.[signature][hline]She is the dark, the nightmares you hide
the pain you feel, the suffering inside
though she was like you, through her dark past

Dünyanın en poktan sitesi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
angelusy, 26 Kasım 2005 17:11 tarihinde demiş ki:
strong kendısı savasta kosp actıgını söyledi.. sen benım lvl ımden bahsedıyosan ko da 63 olmustum ben zaten nasıl kastıgımı blen cook arkadas var server da kosp la da kastım ok ama 65 lvl kosp la mı yuh derım server ın ılk dakıkasında onlıne dım...

arkadaşlar tekrar ediyorum ben uzun süreli kulanmadım. sadece 5 okların cok olduğu savaşta ve önüme gelene atmadım kosp kulanan bilir manuel vardır. 5 okların kullanlar için kullandım.bana cıksın bir desin sen her savaşta kullan veya full savaş boyunca kulandın desin sadece ve sadece kullanlara kullandım o arada aldığım sucsuz insanalar oldu çok çok da özür diliyorum. ama coğunlukta on ların partisi veya kospcularla dolaşıyorlar..adm 55 yapıyor salıyor cayıra.. np kassın diye..sizce elinize vicdanıza koyun oynadığımız oyunu nasıl oynadığımız az cok biliyorsunuz.lütfen direk suclamaya gecmeyin..[signature][hline]Nick : Strong_

[Bu mesaj Strong tarafından 26 Kasım 2005 17:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

son bir şey daha yazmak istiyorum bu servarı bizler güzeleştirecez. birbirimzi suclayarak değil buraya devamlı kulananların scren shotunu ve frapslarını koyun inanıyorumki herşey düzelecek ve daha güzel olacak.kavga ederek bir sorunun çözüldüğü hiç bir zman görülmemiştir. humanlar ve orclar olarak bu serverı bizler kulanacak hala getirmemiz lazım.
nasıl çözeriz onları tartışalım..oturup konuşalıp daha keyifli bir hale getirelim ama insanları suclarken en azından elimizde ss veya fraps olsun..[signature][hline]Nick : Strong_
Sosyal ağlarda paylaş

valla o cz de kosp kullanıcılarına bende fitil oluyorum ama yanıma sağlam iki adam alıp direk onlara saldırtıyorum lmekten sıkılıp vazgeçsinler diye zaten malice yada parazit i yedilermi yatıyolar sadece kendini ezik hissedenler(ve öyle olanlar) kullanır cz de o programları :D[signature][hline]Blackforest
Ares= 54 mage 20k np(bıraktım)
51 asasin 2,xx k np(bıraktım)
xenon=52 Priest(bıraktım)
Cyper=59 priest (kasmaya devam )
Name: Menthol_Fresh
Sosyal ağlarda paylaş

bakın ben bu oyunu belki aranızda en az zamandır oynıyanımdır beramus ve cyberde oynadım sadece beni tanıyanlar bilir kavga hır gürden yana degilimdir macro kullanmayı bilmem eşşek gibi kendim kastım charımı lvl imdaha 61 editte alırdım itemde ama almadım (yanımdakiler bi günde lvl 65 olmasına full item düzmelerine rağmen) bu oyunu temiz oynamak istiyorum 100lerce kere bosslara DM lere yattım zar zor 70k np yaptım bu güne kadar tek illegal hareketim olmadı oyunla ilgili temiz bi server için macrocuları hilecileri hackerleri clanlarımıza almayalım diorum o kadar!
Sosyal ağlarda paylaş

Ne konu açarmışım be.Tamam biz bunların isimlerini buraya yazıyoruz ok de.Peki BlackWinds nickli arkadaş bunu dikkate alıp bu adamları banlayacak mı?
RiiDiiCK Banlanmıştı
barracuda_tr Banlanmıştı
Ceza_yabgu Banlanmıştı.
Bütün ::Chete:: Clanı banlanmıştı.

Ama hala oyundalar.[signature][hline]Nick : 0di
Class : Warrior
Lvl : XX
Server :Cypher
Clan : Heaven
Irc : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Strong, 26 Kasım 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
said:
PCkopat_WarrioR, 26 Kasım 2005 16:38 tarihinde demiş ki:
Ha bu arada ODi kardeş Strogunda savaslarda uzun süre macro kullandıgı bi gercek bunu Elayada söledim ayıp degilmiadam LvL 70 oldu hala macro kullanıyo dedim bence en ayıp eden Strong oldu Heaven gibi bi clanın liderisin ve macro kullanıyosun :(

önce herkese selam ben kulandım ama hergün savaşalarda 5 oklara tank olmaktan bıktığım ve cıldırdığım için oh adamalar 5 ok ların partysine girip ne güzel np kasıyorlar.ama hep manuel kulanmaya calıştım kullananları almak için. gidin sorun o 5 ok çalışanlara strong size rahat verdimi. diye onun dışında cz gördünüzmü veya savaşta uzun süreli kulanmamışımdır.sadece 5 ok kullanlar için kullanmaya calıştım.gelen arkadaşlardan özür diledim.çünkü ben yedim zamanki tepkimi biliyorum.benim bildiğin tek söz vardır sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma..

Valla Seninle Savaslarda ßir Cok Kez.. Basbasa Kaldık ( :D ) ßana Hic Makro Kullaniormussun Gibi Gelmedi.. O Yuzden.. Bahsettigin Sekilde.. Kospculara Karsı Kullanıyorum Sözüne Gercekten.. İnanıyorum..[signature][hline]NICK NONAME / SERVER OLYMPIA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PCkopat_WarrioR, 26 Kasım 2005 17:49 tarihinde demiş ki:
bakın ben bu oyunu belki aranızda en az zamandır oynıyanımdır beramus ve cyberde oynadım sadece beni tanıyanlar bilir kavga hır gürden yana degilimdir macro kullanmayı bilmem eşşek gibi kendim kastım charımı lvl imdaha 61 editte alırdım itemde ama almadım (yanımdakiler bi günde lvl 65 olmasına full item düzmelerine rağmen) bu oyunu temiz oynamak istiyorum 100lerce kere bosslara DM lere yattım zar zor 70k np yaptım bu güne kadar tek illegal hareketim olmadı oyunla ilgili temiz bi server için macrocuları hilecileri hackerleri clanlarımıza almayalım diorum o kadar!

aLmayalim :D :D[signature][hline]NICK NONAME / SERVER OLYMPIA
Sosyal ağlarda paylaş

odi nezaman sizin parti ile karsılassam yanınıza bile yaklasmaya calişsam makrocular yuzunden ölüyorum madem boyle bir girişimde bulundun oyun içindeykende aynı şeyi yap lütfen bu adamlar sizin partidemi deilmi bilmiyorum ama en azından yanınızda geziyorlar ve bunları tanımamanız ilginç tabi gozunuze batanlar elmoradlardır kaç gundur oyuna giresim yok bu adamlar yuzunden adam dedığime bakmayin bu adilere adam demeye bile dilim varmiyor ama neyse sırf tekrar isimlerini almak için tekrar giricem oyunana kolay gelsin[signature][hline]Name : Lifestyl3
Nation : El-Morad
LeveL : 6x
Clan : StolenLifes
Server : cypher
Class : Paladin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
delihan, 27 Kasım 2005 05:02 tarihinde demiş ki:
odi nezaman sizin parti ile karsılassam yanınıza bile yaklasmaya calişsam makrocular yuzunden ölüyorum madem boyle bir girişimde bulundun oyun içindeykende aynı şeyi yap lütfen bu adamlar sizin partidemi deilmi bilmiyorum ama en azından yanınızda geziyorlar ve bunları tanımamanız ilginç tabi gozunuze batanlar elmoradlardır kaç gundur oyuna giresim yok bu adamlar yuzunden adam dedığime bakmayin bu adilere adam demeye bile dilim varmiyor ama neyse sırf tekrar isimlerini almak için tekrar giricem oyunana kolay gelsin

CZ' de yada Savaşta bizim partyler hep beraber dolaşır eğer partydeki kişi sayısına bakarsan macrocuların bizden olmadığını farkedersin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...