Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mmmmmm

NightHunter666

Öne çıkan mesajlar

Nerden baslayayim bilmiyorum dün acmistim Blackwinds item mi satiyor diye bir topic dünden bugüne gelen kadar olaylar hakkinda kisa bir özet yapmak istiyorum...
Dün blackwinds'in czde pm atmasiyla basladi ve dünden bugüne kadar gecen konusmalardan anladigim matrix00000'a itemin bir noob account üzerinden satilmish oldugu ve bunu DEE adli bir kisinin yapmis oldugudur...Bu DEE nedir ne ishtir bilmiyorum adamin acaip bi msn adresi var bu msn üzerinden item satishi yapiyormush (msn adresi icin pm atmayin cevaplamiyacagim :D) olayin icinde olsaydiniz ne kadar karisik oldugunu daha rahat görürdünüz inanin nasil ifade edecegimi bilmiyorum :S neyse bu DEE denen sahsiyette blackwinds'in adini kullaniyormush olaylar bunlardan ibarettir elimde yine SS yoktur anlatiklarima inanip inanmamak size kalmish her zaman derim herkese istedigi seye inanmakta özgürdür :D
(NOT: dünkü actigim topic ne kadar dogruydu ne kadar yanlisti bilmiyorum ama kesinlikle iftira atmaya yönelik bir sey yoktu sadece duydugum bilgileri aktardim tipki bu topicte oldugu gibi ama 2 topic arasinda 1 fark var ki bu da dün actigim topicte 2. 3. agizlardan duyduklarimi bu topicte ise direk 1. sahistan duyduklarimi aktardim)
(DIP NOT: Blackwinds eger sana bir özür borcum oldugumu düsünüyorsan herkesin önünde özür dilerim) :-)[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

dee benim msn dede ekli adamda item bitmiyo sürekli usd ile item satıyo oyundaki nicki ::yumagu:: hacklendi ama rollback yaptıramadıı için oyunu bıraktı. ama itemleri nerden buluyo bi fikrim yok...[signature][hline]Lvl: 66
Name: Xrated / KittiesT_T
Class: Warrior
Nation: Karus
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 29 Kasım 2005 00:27 tarihinde demiş ki:
yumago O_o
yumugu deil o :D
ayrica ben onun daha yüksek lvlli bir warrior satin aldigini duydum her seyini oraya aktarmish O_o ismini simdi hatirlamiyorum hatirlarsam yazarim :-)

ehehee neyse işte yaw milletin ismini mi ezberlicem sen anladın benim derdimi o yeter :D ben sana onunda nicki verem ::AIDS:: :D[signature][hline]Lvl: 66
Name: Xrated / KittiesT_T
Class: Warrior
Nation: Karus
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...