Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

olympia daki noobz clanı ve dier clan kuranlar

_TiKiTo_

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar ben noobz clanındaydım ve cıktım sebepleri :
1 adamların alayı lvl kastıktan sora bi sekilde bi mazeret uydurup clandan cıkıyor
2 bu clana paticik ailesindeniz die girdik ama masallah herkes ailesine ne kadar bağlıymıs belli etti
3 herkes forumda macro kosp ve koxp kullanıcılarına etmedik laf bırakmazken oyunda bunları kullanıyor yada clandan yazı geciyor "macrocular nerde partye acil macrocu lazım" :D,
4 clan birlik olmak için kurulur belirli isimler bir arada dierleri kendi kafasına göre takılıyo yada takılmak zorunda kalıyor.

yani anlatmak istediğim bosuna clan kurup kendi kendinizinde canını sıkmayın. bunlardan cacık olmas farkına varın. su an internet cafemizde bi clan kurduk ve beraber takılıyoruz. en azından cıkmaya kalkana yada yamuk yapmaya kalkanlarla yüzyüzeyiz.
lütfen alan yetkilisi bu konuyu kilitlesin. cünkü acıklama yapmak istedim fikir sormak deil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mxzr, 26 Kasım 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
burası bı forum tartısma alanı fıkır belırtme alanı deıl

BEYLER CİVCİVİ PATLATAMADIM PARTY PLS

çok duydum bu laflarını[signature][hline]Name: _AnyOne_
Lvl: daha eziğiz
Np: czye girmedim
Clan: n00bz(asistan leader)
Job: Hunter
Nation: karus

laviniam....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
icebreak3r, 27 Kasım 2005 00:07 tarihinde demiş ki:
said:
mxzr, 26 Kasım 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
burası bı forum tartısma alanı fıkır belırtme alanı deıl

bu nasıl bir saçmalık

yani ben fikrimi belirttim ustune yorum yapılmasın turunden deıl manasında kıtleyın kısmını elestırdım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gEnC_fEnErLi, 27 Kasım 2005 00:08 tarihinde demiş ki:
said:
_TiKiTo_, 26 Kasım 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
arkadaslar ben noobz clanındaydım ve cıktım sebepleri :
1 adamların alayı lvl kastıktan sora bi sekilde bi mazeret uydurup clandan cıkıyor
2 bu clana paticik ailesindeniz die girdik ama masallah herkes ailesine ne kadar bağlıymıs belli etti
3 herkes forumda macro kosp ve koxp kullanıcılarına etmedik laf bırakmazken oyunda bunları kullanıyor yada clandan yazı geciyor "macrocular nerde partye acil macrocu lazım" :D,
4 clan birlik olmak için kurulur belirli isimler bir arada dierleri kendi kafasına göre takılıyo yada takılmak zorunda kalıyor.

yani anlatmak istediğim bosuna clan kurup kendi kendinizinde canını sıkmayın. bunlardan cacık olmas farkına varın. su an internet cafemizde bi clan kurduk ve beraber takılıyoruz. en azından cıkmaya kalkana yada yamuk yapmaya kalkanlarla yüzyüzeyiz.
lütfen alan yetkilisi bu konuyu kilitlesin. cünkü acıklama yapmak istedim fikir sormak deil.

Tikito bize kosp çu diyosunda senide biliyoruz diez de absy yapamıyodum a.q ama biz bunları hiç söylemedik.Neyse ayıp ettin tikito.

fenerli ben siz kullanıyosunuz ben kullanmıyom demedim. sadece tamamını oku yarısını okuyup bana cephe alma. beni tanıyan biri olarak sen bari yapma bunu. ben clandan cıkan adamlara tas atıyorum clanda kalan adam bana cephe alıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasım clana camur attıgım yok. BENDE KOSP KULLANDIM DIYORUM bunu söleyen bi insan yukarıdaki yazıyı okursan ne sekilde camur atar. ben polemik yaratmak için yazmadım bu yazıyı yada clana camur atmak için. o yüzden yazıyı mümkünse tam okumadan clana camur atma felan demeyin. :([signature][hline]Nick : _TiKiTo_
LvL : 63
Nation : Karus
Class : Assasin (Archer olmusum haberim yok ülen jony :D ibyi +8 yap bari)
Np : 49xxx
Clan : wearehistory
Sosyal ağlarda paylaş

tikito tabiki yazını okudum...Bazı şapşallar gibi konu başlığına cevap yazmıyorum ben...Ama başlıkta ve yazında sadece bizim clanımızdan bahsetmen biraz düşündürücü...Birde bu clanda olup ayrıldığını söylüyorsun ona takıldım, yoksa şahsına karşı hiç bir takıntım ya da kızgınlığım yok.Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.[signature][hline]-Haaaapşuuuuu!
Sorry i'm alergic to bullshit...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...