Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uzaktan kumandalı araclar

Pennywise

Öne çıkan mesajlar

said:
Pennywise, 10 August 2003 18:44 tarihinde demiş ki:
bonus resımlerı goremıyorum ben, bu arada ızmırdeyım bende nerde bu yer?

İzmir Uzay üssü nerde bilmiourum İzmirde bilinmesi lzm nerde bilmiourum orda var mı onu da bilmiourum ben başka yerden aldım ama uzay üssünde olması lzm[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

Lokantaci, 05 August 2003 20:11 tarihinde demiş ki:
Penisinize yaptırdığınız zaman 1 yıl cinsel ilişkiye girmemeniz gerekiyor...
MKC
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

ben okuldaki model uçak kurslarına girmişdim hoca çok iyi bi hocaydı
hocada bende yıkılmıştık(çok az kişiydik zaten:) ) müdürün izin verdiği planörleri gördüğümüzde:) çok basittiler
okulu thy ye bağlıcaklardı en son (ama okuldan ayrıldım) ve maket uçak yarışlarına katılıcaktık ve istiyenleri diğer imkanlara sokacaklardı mesela yamaç paraşütü:) kesin gidicekdim ben

Bu olaylar gerçekden pahalı ama hastalarıda var:) mesela rusyada babamın arada gittiği bi yer var (şantiye bende gittim)
Orada Cem diye biri vardı çalışan:)
Ralli şöförü ve maket hastası biri
En son şantiyedeki bi odayı tamamen ele geçirmiş içinde bi deniz altı yapyordu:) malzemeler felan o zaman için çok pahalı olan 1 milyarı aşıyordu
30Metre dibe dalabiliyordu bu denizaltı ve çok büyük ve uzun bişiydi hızlı ve çok uzun süre su altında dolaşabiliyor(5 6 saatmi ne lityum pil) sonra biz gittikden sonra bitirmiş bodruma dönmüş ve şampanya patlarak ilk sürüşünü yapmış:) hala duruyormuş

Şu roketlerde doğru 150 metreye çıkanı bile var ama onlar çok büyük işler:)
Bi tane görmüşdüm şehir dışında gözüm kaldı ama annem arkadaşlarımı vururum diye almamışdı :)
Bu şey en az 70 metre tırmanıyor sonra ters dönünce fotoraf çekiyor! evet çok süper bişiydi ya roket ters döndüğünü anlayınca içindeki tek bi filme bi poz fotoraf çekiyor ve çok yüksekde olduğu için oldukça net:) süper bişiydi üstelik parçalanmıyordu paraşütü açılıp eyre iniyordu:) alamadım ühühü aldırmadılar
Roketlerin çoğu tekrar doldurulabilir oluyor tek sorun düşüceği yeri bulmak[hline]Eda'nın anısına (1984-Hala yanıyo)
EdaaaaAaaa Çoook iiyi bir ablaaydııı Ühü oof be edaaaaa..
Keşkee evdeee yakacak birşeyler olsaaydıııı ühü ah be edaaaa..
Espiriyi anlamadım

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 10 August 2003 19:49 tarihinde demiş ki:
Bu şey en az 70 metre tırmanıyor sonra ters dönünce fotoraf çekiyor! evet çok süper bişiydi ya roket ters döndüğünü anlayınca içindeki tek bi filme bi poz fotoraf çekiyor ve çok yüksekde olduğu için oldukça net:) süper bişiydi üstelik parçalanmıyordu paraşütü açılıp eyre iniyordu:) alamadım ühühü aldırmadılar
Roketlerin çoğu tekrar doldurulabilir oluyor tek sorun düşüceği yeri bulmak[hline]Eda'nın anısına (1984-Hala yanıyo)
Espiriyi anlamadım

Foto çekmesi aşmış bir olay bnm kinde yok ama tam hatırlamıourum ama brz yük taşıyabilio yani üzerine ışık hatta minik bir fotoğraf makinesi bağlanıp makineyide zamanla çekmeye ayarlarsan olur tabi o daha bir teknolojik bişiymiş paraşütlüleri de vardı gördüm ama kötü neden rüzgar srükler cünkü bnm ki çıktığı gibi hızla iniyor ve de hiç zarar almıyor

Tekrar doldurusun o sorun deil ama fişek bulmak sorun türkiyede var mıdır bilmem ama ben aldığımda 9 tane almıştım 5'i duruuyor hala bitince napıcam nerden bulurum bilmiourum
[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

MKC
Buraya Tıklayaman

[Bu mesaj Bonus tarafından 10 August 2003 19:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Fişeklerin barutları toz halindemi? yani toz halinde içinemi dolduruyorsun yoksa küçük kapsüller felanmı var
Toz ise bulması çok zor diil ya kimya bilen birine sor belki sana yapabilir:) (ablamda bana barut üretimini hala sölemedi kıl oldum arkadaşından örense sölicek:) )[hline]Eda'nın anısına (1984-Hala yanıyo)
Espiriyi anlamadım

Sosyal ağlarda paylaş

Barutlarını bilmiourum fişerkler hazır kapsül yok toz yok içini açıp da bakmadım patlayınca da peq bir şey kalmadığından anlamdadım toz mu kapsül mü barut üretimini geç de abim dinamit yapmayı biliyordu dur gelsin Ona soriim ben[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

MKC
Buraya Tıklayaman

[Bu mesaj Bonus tarafından 10 August 2003 20:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaşasın moviepol, ankara da moviepol sinemasının(birlik mahallesindeki) en alt katında topraktan felan bi pist yapmışlar kaç 15 dakkası mı ne 5 milyon, kiralıyosunuz yarışıyosunuz geçen sinemadan çıktığımda farkettim nasip olursa gidecem[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu konuyla bayağı bir ilgileniyorum bu arabalarının (özellikle benzinlilerin) modifie sınırı yok vitessiz 160 basan bir arabanın videosu vardı. (düşünün vites konsa ne olur ) ARkadaşla geceleri incirli caddesine çıkıp arabalarla kapıştırıyorduk bayağı eğlenceli. Florya da Flyinn diye bir alışveriş mağazası açılacak bilen bilir onun en alt katına otorparkına bir pist yapıldı her pazar oraya toplanıyoruz. Çok eğlenceli ama bayağı zaman alıyor bi de modifiyesi fln eğlenceli.. (paran varsa)
[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan

Sosyal ağlarda paylaş

Söyledim ya florya da pisti var diye bunu satan adamlar da ortaköy de hobbyshoplar vardır orda

Şöyle bi 90 basan rahat güzel bir araba istiyosanız yaklaşık 1000 $ para lazım[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Forseti tarafından 11 August 2003 13:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım orta kalitede bir araba amerikda 350 $türkiyede aynı araba 800 $a satılıyor. Bu arada o arabanın kumanda sistemi yoktur fakat geriye kalan rulmanı her şeyi tamdır. Kumanda sistemi de iyi bir kumandayla birlikte 100 $ dolara patlar. Toplam etti 900 $
İyi bir şey istiyorsan 1000-1100 ü bulcak sonra o arabanın orası burası bozulcak modifiye yapacan benzini özeldir litresi 15 $ a özel galonlarda satılır vs. çok masrafla iş bi de kafayı yiyosun hızlı dönene parça çabuk bozulu mantıüğıyla 2 ay sonra arabanın biyeri bozuluyo orayı zar zor yapıyorsun sonra diğer bir yeri bozuluyo on bağlı oalrak sonra da bıkıp bırakıyosun arabayı :)[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Forseti tarafından 11 August 2003 21:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

işte bu yüzden en güzeli pilli almak , hiç böle sorun çekmiyosun yok benzindi bilmemneydi...ama o benzinlileri çalıştırması da bi komik , pillileri çalıştırmak için düğmesine basmak yeterliyken benzinlileri çalıştırırken çim biçme makinesi çalıştırır gibi motora bağlı bi ip çekiyosunda ondan saonra çalışıyo felan...(ip çekme işinin ismini hatırlayamadım ama aynı sistem jeneratörleride çalıştırırken kullanılıyo bilen hatırlayacaktır olayını :))[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)

[Bu mesaj PUMA tarafından 11 August 2003 22:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

HE pull starter ı fln var onu bastırıyosun motora ipi çekiyosun :)[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:

Bu arada pillilerin batarayası çok pahalı şarj derdi var ve modifiyesi sınırlı en fazla 90 yapıyorlar ve gerçek araba hissi vermiyo :)

[Bu mesaj Forseti tarafından 11 August 2003 22:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun gıttım ve bır fıyat arastırması yaptım, oyle uılk baslangıc ıcın 1000 dolar gıbı fıyatlar yok, ısın en luxune kacsanız bıle 1000 dolar anca edıyor. Orta kalıte benzınlı araclar kumanda dahıl 400 dolar. saatte 90 km hız yapabılıyormus bunlar. E banada yeterlı. Helıkopterler 700 dolardı(kumanda harıc).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...