Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xigenon'daki orclarin rezilliqi..

Cagr1

Öne çıkan mesajlar

eziq olmak ok kötü birsey 2k np yaptım ama ne yapsamda bir orc olarak herzaman eziq olucam...x1 de yeni başlamayı düşünen varsa human acsın...orc olmanın alemı yok..belki kalabalıktan lvl kasmak zordur ama bizim gibi lvl kasıp hala eziq olmaktan iyidir..[signature][hline]x1
lvl61
np10xxxk
shadow vain
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gaba, 28 Kasım 2005 05:23 tarihinde demiş ki:
eziq olmak ok kötü birsey 2k np yaptım ama ne yapsamda bir orc olarak herzaman eziq olucam...x1 de yeni başlamayı düşünen varsa human acsın...orc olmanın alemı yok..belki kalabalıktan lvl kasmak zordur ama bizim gibi lvl kasıp hala eziq olmaktan iyidir..

bencede ama lvl kasmak icin en guzel yer orc olmaksa lvl kas sonra human ol :P[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

bu başlık ayrıca otamatil olarak ayarlanabilirmi her çarşamba ve pazar kendiliğinden açılsın plsss....ZzZzZzZzZZZZZZZZZz
ulan boss event war desen moraDon boşalır savaş diyince luferson boşalıyor..aç herifler kral olsam bunlara her gün para vericem...gerçi deymez açlar doymazlar..[signature][hline]x1
lvl61
np10xxxk
shadow vain
Sosyal ağlarda paylaş

Rezillik kelimesi senin için geçerli olsa gerek !! Ben rezi bir ORC değilim..Sen daha oynadığın serverda hangi ırkın ne kadar fazla oldunu bile bilmiyorsun sonra kendi ırkını götülüyorsun ! El Moradlar %65, Orchlar %35 !!! Nitekim senin her zaman lufersonu ele geçiriyor dediğin şeye herkez güler nerde her zaman geçiririyorlar ? Boş boş konuşmayın düşünüpde birşeyler yazın..[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

yine dupe wipetan önceki kıvama döndü server.o zamanda uzun bi süre 10-15 dakika içinde humanlar bitiryodu savaşları.işe bak ki wipetan sonraki ilk savaşı kazanmıştık. orc human ssayısı dengesizliğine rağmen dengeliydi cz de fakat yine esk günlere döndü.

Good Job K2.allahın yeteneksiz herifleri
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jabba, 28 Kasım 2005 10:22 tarihinde demiş ki:
Rezillik kelimesi senin için geçerli olsa gerek !! Ben rezi bir ORC değilim..Sen daha oynadığın serverda hangi ırkın ne kadar fazla oldunu bile bilmiyorsun sonra kendi ırkını götülüyorsun ! El Moradlar %65, Orchlar %35 !!! Nitekim senin her zaman lufersonu ele geçiriyor dediğin şeye herkez güler nerde her zaman geçiririyorlar ? Boş boş konuşmayın düşünüpde birşeyler yazın..

pardon ya hangi savasa girsem o serverde adamlar 10 dk gecmeden invite yapiyorlar 10 dk sonra luferson onundeler dalgami geciyorsun adammi seciyorsun oynayan benim savaslara giren benim gören benim daha idda ediorsun boş konusuyormusum asil boş konusanda sensin dusunmedende herhangi 1 post atmis degilim seviyeli post yazmayi ogren..[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

yemeyin beni bana bir human asasin soleyin aynı itemleri verin lvl umurumda diil Hiç BİRİ COMBO YAPAMIOR bir tek angelus yapıor Bi de anarkho phobia hayvansı ap var herifte ben +6 shard +6 mirage +7/12 full fp ile full shelli adamları comboyla kesiorm all stars dağılmasa FuN hacklenmese gorurdu humanlar dunya kaç bucak ..[signature][hline]JacKDaNieL
Xigenon
61
shadow vain
8x.xxx np
ReTuRn_ThE_OrCs
Sosyal ağlarda paylaş

xigenonda fazla oynamadim char olmasina ragmen fazla oynamiyorumda .. sdce ara sira cz giriyorum ve xigenon da human asas. war onlada giriyorum ara sira 1 gün girdiqimde gece saat 3 cz de kimse yok orc base boş kimseleer yok sonradan 1 2 kisi geliyor onlarda malum ztn .. humanlar kalabalik geliyor her defasinda Angelus town icine girip show yapiyor.. yani..[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...