Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satanic dağıldı!

Bugs__Bunny

Öne çıkan mesajlar

Önüme geleni clan a alınca ve üstüne üstlük bu adamlarında neolduğunu bilmediğim için sorumlu tutuldum ve haklılarda clan başkanı olan sorumlu tutulur daha fazla dayanamadım ve bu zamana kadarda bu char la oynadığım için emeğimi mahfetmemek için clan ı DAĞITTIM ... Bi süre önce olan CZ bug ını w00t gm ken ve zephular ken msn den ona bildirmiştim ki ozaman 62 felandım ve sabah akşam GİSELE ile dm kesiyoduk 2300hp de olunca ölüyodum kalkıyodum sırf kendime item alabilmek bazılarının da böle bi bug ı kullanması hoşuma gitmedi ve söyledim istesem bende yaparım sırf bunun için bile bi hediye xp yada herhangi bişey alıcaktım ama w00t atıldı ban yedi ama maalesef bazı kişiler yüzünden buaralar benimde adım kötüyo çıktı bu yüzden arttık öle saçma sapan yerlerde oynamıyıp saçma sapan adamlarla takılmıcam artık bundan sonra SACRED clanındayım nychris block lamasa benim msn den belki kitties e girerdim ama artık bu clan dağalana kadar burdayım....

[Bu mesaj Bugs__Bunny tarafından 28 Kasım 2005 18:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...