Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= 1(ManagerZone)

Mumu

Öne çıkan mesajlar

said:
Silphatos, 24 Ekim 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
Daha 2-1 diyor abi :), bu arada bugünkü 4. maçım, oyuncular ölmüştür artık :).
Bu maçlar Formu etkilemiyor merak etme[signature][hline]Unigroup - Cem Sönmez
Managerzone : FC Sönmez Republic

Lig : O: 3 A: 19 Y: 0 Av: 19 P : 9 Sıralama 1.

Paticik Lig'i : O: 5 A: 26 Y: 9 AV 17 P : 10 Sıralama : 4.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pingtwo, 24 Ekim 2005 19:32 tarihinde demiş ki:
abi ceza almısım yazamıyorum yaa çok kötü oldu bu ama nese bu arda kocaaliden puan alamıcan mı dragos gaz yapmısın cok adamın averaja bak yeter .P

Bravo. Böylece iki accountunu da genel banliyorum, yeni alacağın accountun heryere erişimi olacak nasıl olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Maç teklifleriniz değerlendirilicektir..

İç Saha - Deplasman şeklindeki Teklifler kabul edilecektir..

Hiç bir hazırlık maçına Tarafımdan As Takım ve Varolan As Taktik ile çıkılmayacaktır (Taktiksel açıdan)

A ve B Takımın Kombinasyonundan yaratılacak 2 Ayrı takım olarak çıkılacaktır..

Acc name : darrklorrd[signature][hline]Unigroup - Cem Sönmez

Paticik Lig'i : O: 6 A: 33 Y: 9 AV 24 P : 13 Sıralama : 4.
Sosyal ağlarda paylaş

Ligin Gol Krallığında 21 Golle 2. Liği paylaşan
Bratumil Tomiczek SNMZ 21 (Polonya)

Çok daha üstün yetenekli Türk Forvet'in alımı üzerine takım tarafından Satılmıştır..

Yerine 100.000 Euro üst limitli bir Yabancı Ortasaha Oyuncusu alınacaktır.. Hepinizin bilgisine..[signature][hline]Unigroup - Cem Sönmez

Sosyal ağlarda paylaş

Kendi sahamda 10 kişi kalmış bir takıma 0-5 yenildim ve penaltı kaçırdım.Turnuvaya başladığımızdan beri sadece 2 gol atabildim.Neden bu kadar kötü sonuçlar alıyorum hep?Eşit güçte olduğumu düşündüğüm takımlardan bile fark yedim.Bozuk bence bu oyun:).O kadar cm oynadım hiç bu kadar kötü olmamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahiret United karşısında 9-0 lık bir Galibiyet aldım ..

Ama beni en çok sevindiren kız arkadaşımın maçı oldu

Narlıdere 0-3 Domuzcuk BC

Bu arada BC = Berrak Cem oluyor :)[signature][hline]Unigroup - Cem Sönmez

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 25 Ekim 2005 22:56 tarihinde demiş ki:
aeha kız arkadaşındamı oynuyo trast?

eha 4-0 lık bi galbiyet aldım.. yoluma devam ediyorum.. Weed Cultivaters re-born..
Trasty acc'unu ona verdim .. Ben ona Domuzcuk derim oda takım adını Domuzcuk olarak değiştirdi açıkçası Trasnferlerinden fln genel olarak ben sorumluyum o ayrı konu :)[signature][hline]Unigroup - Cem Sönmez

Lig : 1. SNMZ Oyn : 3 Av: 19 P : 9

Paticik Lig'i : 4. SNMZ Oyn : 7 Av : 33 P : 16
Sosyal ağlarda paylaş

Millet bişi sorcam.

Transferlerde teklif yaptıktan sonra takım sayfanızda haber olarak acık arttırmada acık ara yaptınız diyo ve bitiş tarihini belirtiyo. Bitiş tarihinden sonra oyuncu takıma gelmezse baska takım daha yüksek bir teklif mi yapmıs anlamına geliyor ?[signature][hline] Istanbul Fotograf ve Sinema Amatorler Dernegi-Magnum Photos[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nindalf, 25 Ekim 2005 23:08 tarihinde demiş ki:
Millet bişi sorcam.

Transferlerde teklif yaptıktan sonra takım sayfanızda haber olarak acık arttırmada acık ara yaptınız diyo ve bitiş tarihini belirtiyo. Bitiş tarihinden sonra oyuncu takıma gelmezse baska takım daha yüksek bir teklif mi yapmıs anlamına geliyor ?

Bitiş tarihi ve saatinden sonra 1 günlük bir süre oluyor o 1 günlük süre Hile kontrolü için .. 1 günlük sürede kimse daha fazla fiyat veremez[signature][hline]Unigroup - Cem Sönmez

Lig : 1. SNMZ Oyn : 3 Av: 19 P : 9

Paticik Lig'i : 4. SNMZ Oyn : 7 Av : 33 P : 16
Sosyal ağlarda paylaş

o 1 günlük süre hile kontrolü için değilde :P
1 gün sonra geliyor işte transferin.
hemen gelse saçma olur dimi?öncelikle gerçekçi olmaz.hemen alıp 2 saat sonraki maçta oynatmak :D

şimdi oyuncuya teklifi verdin senden sonra baskası teklif etmisse takım sayfasında yazıyor.zaten dakikası dakikasına transferler > oyuncu ara'dan takip edin oyuncuyu. son tarih geçtiğini görmeden almış sayılmazsınız. son 5 dk içinde teklif yapılırsa oyuncuya tekliften 5dk ileriye erteleniyor süre.
mesela son 1 dk da teklif yaptınız 4dk ileriye alınıyor son tarih.buna dikkat edin.
Sosyal ağlarda paylaş

Antalya 34 şut atmış Dragos maçında 4 gol bulabilmiş.
Ben 37 şut attım 14 gol buldum. Ya Dragos'un kaleci iyi oynamış ya da Holigan Team'in kalecisi çok kötüymüş. :)
Birde ben forvetlerimin Antalya'nınkinden daha iyi oldugunu düşünüyorum ama yenildik işte :P[signature][hline]Satılık bir kaç donanım parçası (ucuz)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...