Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= 1(ManagerZone)

Mumu

Öne çıkan mesajlar

said:
Jedi, 24 Ekim 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
orta saha oyuncum ağır sakat. :P
bahane arıyorum. lol.

Yarınki hem sabah hem akşam maçına B Takımla çıkmak zorundayım Haberin olsun[signature][hline]Unigroup - Cem Sönmez
Managerzone : FC Sönmez Republic

Lig : O: 3 A: 19 Y: 0 Av: 19 P : 9 Sıralama 1.

Paticik Lig'i : O: 5 A: 26 Y: 9 AV 17 P : 10 Sıralama : 4.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silphatos, 24 Ekim 2005 00:28 tarihinde demiş ki:
Mumu, senle maçımız var yarın. Kemerlerini sıkı bağla :p.

başka bahara silphatos :P bağlamayı unuttum bizim cocuklari.. kusura bakma ahahe..[signature][hline] Weed Cultivaters AFC ownz..
Sosyal ağlarda paylaş

yok be abi alakası yok
hazırlık maçları dışındakiler etkilemiyo ki zaten bu kupalar sacma maclar yani hiç bi etkisi fln yok anyı saatte 20 kupa maçı yapabliosn aynı kadroyla .. eha[signature][hline] Weed Cultivaters AFC ownz..
Sosyal ağlarda paylaş

napalım mumucum n00buz, ezme :p. helal olsun sana ne diyeyim eaheh. (bu arada yorgunluğu sadece hazırlık maçları mı etkiliyor, anlamadım? 3 tane hazırlık maçı yapmışım bugün 2 tane brezilya takımının tekiyle, ve 1 kerede bizim ligdeki bir takımla, hep 2 tane yabancı+1 türk olaraktan 3 maç yapsam günde 1 kadroyla, oyuncular sağlam kalırlar mı?).[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silphatos, 24 Ekim 2005 21:20 tarihinde demiş ki:
napalım mumucum n00buz, ezme :p. helal olsun sana ne diyeyim eaheh. (bu arada yorgunluğu sadece hazırlık maçları mı etkiliyor, anlamadım? 3 tane hazırlık maçı yapmışım bugün 2 tane brezilya takımının tekiyle, ve 1 kerede bizim ligdeki bir takımla, hep 2 tane yabancı+1 türk olaraktan 3 maç yapsam günde 1 kadroyla, oyuncular sağlam kalırlar mı?).

3 hazırlık maçı yapılamıyo diye biliyorum yanlış biliyo olabilirim..
ama eğer brezilyadaki saat farkından sen 3 maç yaptıysan yarın tek maç yap.. hafta içindeki hazırlık maçı sayın 10 hazırlık maçı + 1 lig maçı olmalı.. zaten bu 11 maç dışındaki hiç bi maç oyuncularını yormaz yada form kazandırmaz..

ama sakın 11 hazırlık maçı yaptırma oyunculara..
tutorialda fistanın bi fomr tutoriali var onu okusana kesin oku..[signature][hline] Weed Cultivaters AFC ownz..
Sosyal ağlarda paylaş

hmm 10+1 sınır o zaman, valla ben de anlamadım nasıl 3 tane oldu, brazilya saatinden senin dediğin gibi galiba. teşekkürler.

10/24/2005 4:00pm Hazırlık Maçı
Guaratinga FC - Brotherhood of the Ball 0 - 4

10/24/2005 11:00am Hazırlık Maçı
Brotherhood of the Ball - Guaratinga FC 4 - 0

10/24/2005 7:00pm Hazırlık Maçı
Brotherhood of the Ball - Myth Busters FS 3 - 0

10/24/2005 9:00pm Dostluk Ligi: The Paticik Cup =o=
Weed Cultivaters AFC - Brotherhood of the Ball[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye

[Bu mesaj Silphatos tarafından 24 Ekim 2005 21:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...