Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= 1(ManagerZone)

Mumu

Öne çıkan mesajlar

eheh trasty ne diyim geçmiş olsun ya zaten 2-0 öndeydin sen sonra ben 3-2 öne gectim sonlara dogru da 3-3 oldu. ben yine berabere kaldıgım için deliriyorum. yenilsem boyle üzülmezdim ama 1 galibiyer 3 beraberlik el insaf be..[signature][hline]| Me | | M. Portnoy | | Vic Firth | | Tama |
.. dark forter // god forgives... i do not! ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 21 Ekim 2005 00:54 tarihinde demiş ki:
eheh trasty ne diyim geçmiş olsun ya zaten 2-0 öndeydin sen sonra ben 3-2 öne gectim sonlara dogru da 3-3 oldu. ben yine berabere kaldıgım için deliriyorum. yenilsem boyle üzülmezdim ama 1 galibiyer 3 beraberlik el insaf be..

Ama ciddi Formlar 3 fln dı Yahya Tekinsoy oynadı sadece as takımdan .. Çok kötü oldu ciddi .. Bu oynattığım takımın 5 i fln çok kabiliyetli adamlar ilk 11 imde oynicaklar yeni transferlerim ama formları hepsinin 3 fln ..

Dikkatsizlik ilerde işallah başıma bela açmaz 2 puanla 3. lüğü fln kaçırırsam deliririm :)

,Ama fistan bi olay anlattı resmi kupadaymış ilk 2 çıkıomuş o 3. ymüş maçı 2. yle son maç .. KArşısındak i takımda hata yapıp yedek kadroyu çıkarmış .. Fistan 11-0 yenip çıkmış

Kısacası bu hataları tek ben yapmıomuşum :)[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 21 Ekim 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
=) sayenizde biz de hatırlayıp tekrarlamayız insalah bu hataları.
ben de bi yedek takım cıkarabilsem cok iyi olucak ama sadece 1. ve 8. hafta cıkarabiliyomusuz o yuzden formları yukseltemiyorum ya.
Benim altyapı oyuncu sayım 1 şu an .. Benden 3 Takım çıkar as takım gibi mübarek .. Transferlerle yaptım[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

11 binden yukarı cıkmanı tavsiye etmiyorum..
fistanın dediğine göre super lig'in sampiyonluk macina 18 bin seyirci gelmis..

düsün iste.. stad dolmaz bosa para vermis olursun ve giderlerin artar o stadyumdan..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa, 21 Ekim 2005 16:41 tarihinde demiş ki:
Takımdan kovdugum bir oyuncu anında gidermi?
Mesela transferin bitmesine 5dk kala , kadromdaki yabancı oyunculardan birini takımdan atıp yeni yabancı oyuncu alabilirmiyim.
Hemen gider ve alabilirsin ..

Fakat 24 Saat içinde sadece 1 Oyuncu atabilirsin .. yani hergün bir adam atamassın Bugun 5 te bi oyuncu atıp sonra gece 1 de bitane daha atamassın 5 te atarsan yarın 5 te atmak zorundasın[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Trasty, 21 Ekim 2005 00:06 tarihinde demiş ki:
Narlıdere - Antalya maçı biraz şans olmuş buna herkez şaittir fakat şöyle bi durum var içim gitti.. Holigan maçına Yalnışlıkla Form için hazırladğım Fomları 4 ve altı adamlarla çıktım ve Deplasmanda 3-3 berabere kalmışım ciddi içim gitti.. Ama ilk 3'e rahat girerim gibime gelio şimdilik

ehu ne şans :P kırmızı formla böleyse..[signature][hline]NaRLıDeRe Sk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNg, 21 Ekim 2005 18:46 tarihinde demiş ki:
said:
Trasty, 21 Ekim 2005 00:06 tarihinde demiş ki:
Narlıdere - Antalya maçı biraz şans olmuş buna herkez şaittir fakat şöyle bi durum var içim gitti.. Holigan maçına Yalnışlıkla Form için hazırladğım Fomları 4 ve altı adamlarla çıktım ve Deplasmanda 3-3 berabere kalmışım ciddi içim gitti.. Ama ilk 3'e rahat girerim gibime gelio şimdilik

ehu ne şans :P kırmızı formla böleyse..

Sana şöyle örnekler veriyim ...

Benim 4-0 Yendiğim takımla 1-1 berabere kalmışsın ..

Benim 8-1 yendiğim takımı 3-0 yenmişsin[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...