Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= 1(ManagerZone)

Mumu

Öne çıkan mesajlar

ya altyapıdan iyi oyuncu gelmese bile hergun 2 hazırlık macı yaparsın en azından. iyi oyuncu da gelir ayrıca.
hergun bi as kadro bi de yedek kadro ile mac yaparsın formun tavan yapar :)
ben de bu hafta lig macından sonra altyapıya para ayıracam.[signature][hline]| Me | | M. Portnoy | | Vic Firth | | Tama |
.. dark forter // god forgives... i do not! ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jedi, 20 Ekim 2005 21:39 tarihinde demiş ki:
PiNg antalya maçına baktım senin :D
kalecin show yapmış heralde eheh.
25 pozisyonu var antalyanın 2 gol bulabilmiş.
2-0 da başarı bence antalya maçı için.çünkü bi ara karşılaşmıştık bana 4 falan atmıştı antalya.

3 macta 26 golu vardı antalyanın bana anca 2 atabildi abi takımıma çok güveniyorum ve formum Kırmızı düşüşte şu anda ona rağme nböyle bitti ama olsun Hedefim ilk 3[signature][hline]NaRLıDeRe Sk namalup
Sosyal ağlarda paylaş

Narlıdere - Antalya maçı biraz şans olmuş buna herkez şaittir fakat şöyle bi durum var içim gitti.. Holigan maçına Yalnışlıkla Form için hazırladğım Fomları 4 ve altı adamlarla çıktım ve Deplasmanda 3-3 berabere kalmışım ciddi içim gitti.. Ama ilk 3'e rahat girerim gibime gelio şimdilik[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 20 Ekim 2005 21:25 tarihinde demiş ki:
Holigan Team 3-3 FC Sönmez Republic
lan yine berabere kaldım yeter ya bıktım kardeşim oynamıyorum ben :'(

Yanlışlıkla Form artırma amaçlı takımla çıkmıştım.. Ben 7-0 8-0 gibi bi sonuç beklerken 3-3 ü gördüm şok oldum kador'ya baktığımda 2. şoku yaşadım. Fistana diyorum Ağlicam die bariz ağlıodum[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...