Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fable for pc

Haplo

Öne çıkan mesajlar

evt oyuna 120 ytl verilmez. yayarak oyunu 10 saatte bitirdim. bide kötü tarafta bitirsem işet toplam 20 saati 4 gün. değmez... bi de oyun aşırı kolay olmuş...[signature][hline]There is no emotion; But I feel anger
There is no ignorance; But I don't care about the pain
There is no passion; But still it burns
There is no death; But I die every day
Sosyal ağlarda paylaş

Balıkesir'de oturupta oyuna sahip olan varsa bir tanışalım arkadaş olalım :D Allah'ım yok oyun yaa sinir olacam :P[signature][hline]elaidi, 08 Eylül 2005 14:10 tarihinde demiş ki:Adam banyodan ereksiyon halinde çıkıyor. Sonra ayağı kayıp düşüyor. Ve tam üstüne.. Durum hastane..

WOW satma fikrinden vazgeçtim. Kutuyu vermek istemiyorum ve cdkey kutuda yazdığından bir sorun çıkıyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LonelyWolf, 10 Eylül 2005 12:51 tarihinde demiş ki:
evt oyuna 120 ytl verilmez. yayarak oyunu 10 saatte bitirdim. bide kötü tarafta bitirsem işet toplam 20 saati 4 gün. değmez... bi de oyun aşırı kolay olmuş...

[spo2=1]oyunu bitirdiysen 2 soru sorucam sadece , heros guild bahcesindeki doom gate'i acmak icin ne gerekiyor ? ( yolun karanlık aydınlanda gel dedi son seviye iyilikte denedim olmadı )[/spo]

[spo1=2]witchwood'daki huw'un tasa saplanmıs kılıcını nası cıkartabilrim ? son seviye fizik , speed falan filan bana mısın demedi.[/spo][signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

@ Zeuz [spo1=Pardon spoiler yapmayı unutmuşum...]Çok komik ama demon stone un orda Lampi kullanıcaksın :) (Denemedim ama tam çözümünü okurken görmüştüm)[/spo]

[signature][hline]Electus Supremus

[Bu mesaj preas tarafından 10 Eylül 2005 15:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

@zeus
[spo1=cevap]ilk sorunu cevaplamışlar zaten,ikinci içinde dikkat edersen senaryoda o kılı. alınıyo zaten yani o orda öylesine duruyo sanırımBu arada o deamon door dan bişe çıkmıyor zaten.[/spo][signature][hline]The one side moon is always dark.

[Bu mesaj dreagloth tarafından 10 Eylül 2005 15:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=tık buraya...]bak şimdi deamon door için lampi kullanıyosun dedi bi ark. bana daha açmadım msn'den şimdi geldi cevap, kılıç içinde strength health ve toughness i son seviyeye getirmen gerekiyo. zaten kılıcı çıkarmaay çalışınca adamalr diyor daha güçlü olman lazım, thunder olsa çıkarırdı filan diye. ve o kılıç bizim ailenin kılıcından daha iyi. bi kılıç daha var bowerstone north taki dükkandan alıyosun 75k altınlık bişi, şu ana kadar bulduğum en güçlü silah...[/spo][signature][hline]There is no emotion; But I feel anger

[Bu mesaj LonelyWolf tarafından 10 Eylül 2005 15:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=tık]oyunun en güçlü kılıcı oyunun sonuna doğru bir demon door u açınca bulunuyor,avo`s tear dan +55 daha iyi ama sadece flame agu. ı var.Bereaver diye bir kılıç.Door sizden bütün silver keyleri vermenizi istiyor. Bütün str skillerini masterlayınca da çıkmıyor o kılıç.[/spo][signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım çıkardım. inanmıyorsan ss leri koyiim? ve özellikle deneyerek çıkardım ne zamanki strenght health ve toughness full oldu masterladim(7 seviyesi var) kılıcı o zmn çektim...

[spo1=1. resim] [/spo]

[spo2=2. resim] [/spo]

[spo3=bu da 3. resim][/spo] [signature][hline]There is no emotion; But I feel anger

[Bu mesaj LonelyWolf tarafından 10 Eylül 2005 17:44 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

oyunu simdi bitirdim biraz fazla optional quest yaptim 11 saat falan surmus eheh sonlarda cok feciydi gerci adam iyice yaslandi 55-60 yasinda falandi neyse.
oyun ilk baslarda cok zor geliyor eger sirf melee giderseniz karambolde feci caniniz gidiyor o yuzden su komboyu onercem berserk , slow time[ozellikle bu her yaratik icin iyi],lightning [benim gibi bow sevmiyorsaniz] , physical shield ve su multiple attackmi ne hani 5 6 kere ard arda vuruyo melee. bununla en son bossu bile kolayca gectim .
bir kac sey yaziyim demon doorlar hakkinda

guilddeki icin lambayi yakacaksiniz inventory > other daki . odul = caninizi arttiran potion

tam isimlerini bilmiyorum ama istedikleri seye gore yazacam

onumde kotuluk yap o zaman acarim diyene gidin onunde 10 tane falan civciv yiyin hic adam oldurmenize gerek yok [iyi birini oldurmeniz gerekiyo]
odul = legendary bi pickhammer

combat multiplier isteyen biraz zor onun icin mutlaka physical shield gerekiyor yoksa en ufak bi darbede multiplier dusuyor gidin hobbe magrasina ve her gordugunuzu oldurun 20 ise magrada ciktiginizda 10 a falan dusuyo ama hemen gidip orda cikan troll'u keserseniz hemen demon doora gidin en az 14 olmasi lazim.odul = legendary kilic

ilk bulusmada kapiyi acmam diyen [su hobbe magrasindan cocugu kurtardigimiz kisinin akrabasinin oldugu mapte] herhangi bi hediye verin aciyor.
odul = sanirim mana arttiran potion falan olmali tam hatirlamiyorum

knothole glade de beni arrowla vur , acitirsan acarim diyene eger ranged gitmediyseniz benim gibi gozune vurun acilmali. odul = hic hatirlamiyorum

darkwoods da bitane genelevin oldugu mapteki demon door sizden fazla sayida seks yapmis olmanizi isticek onun icin gidin fahi$elerle yatin [ben 100 altinlikla yapmistim 10 kere olunca gitmistim] [50 likte var ama biraz yasli =P] odul = pimp hat

simdilik bu kadar geldi aklima sorusu olan varsa cevpalamaya calisirim

said:
_Rion_, 10 Eylül 2005 23:38 tarihinde demiş ki:
...3.0ghz ...bunlar min denilebilir bu oyun için gfayet ii calısıyor.

bu minimum icin biraz fazla olmus [signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Penthesilea ftw...

[Bu mesaj Disappear tarafından 11 Eylül 2005 04:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2.4 de calısır ama ram ii olsun benim ekran kartım intel bu yüzden kalabalık mekanlarda cok cok az kasıyor bu yüzden minimumladım ama goruntuler cok ii grafikleri indirmeden girebilecek en düşük bilgisayar bu yazdıgım.[signature][hline]Old Kingdom...
Gloriside Human Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

bende var treasure clue 2 tane falan eksik az kaldı bulucam ,

bu arada o beni okla vur diyen demon door'dan mana arttıran potion cıkıyor. Bi de chapel of skorm'un bir hediyesi var mı ? En az 20 tane bodyguard kurban ettirdim sadece kotuluk puanı verdi. Bu konuda bilgisi olan varmı ?

Bir de hero guild'deki 20 silver key isteyen treasure chest'ten ne cıkıyor onu merak ettim . En sonuncu olarak tam cozumu nerden bulabilrim ((:[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZeuZ, 11 Eylül 2005 17:05 tarihinde demiş ki:

Bir de hero guild'deki 20 silver key isteyen treasure chest'ten ne cıkıyor onu merak ettim . En sonuncu olarak tam cozumu nerden bulabilrim ((:

esas lost bay de 30 tane isteyen chestten ne çıkıyo onu merak ediyom ben :)[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil
Sosyal ağlarda paylaş

yaa bu oyunda ben çok duygulandım bitirdim oyunu iyi tarafla :( gerçekten mükemmel ötesi bi oyun.Oynanılası oyunları hiç kaçırmam bu bence senaryosu en güzel en zevk veren oyundu.Oynanışı falan büyümeniz.Karakter sanki bendim, annemi jack öldürünce falan üzülmüştüm falan , oyunun dünyasındaki karakterlerin çoğunu gerçek arkadaşımmış gibi tanıdım ya bu oyun beni çok etkiledi ya niye bitti ya ühühü :'(

Ayrıca oyunda yaptığınız seçimler gerçekten ders verici.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 11 Eylül 2005 23:34 tarihinde demiş ki:
Yaaa beyleeeer
p4 2,0
256ram
40gb hdisk
gforce mx440
özelliklerinde kasar mı kasmazmı ?

yani arkadasım ghz ii ram lowda calıstırır harddiskin en fazla 2030 gb dolu olsun o da calıstırır ama ekran kartını hiç bilemicem[signature][hline]Old Kingdom...
Gloriside Human Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...