Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fable for pc

Haplo

Öne çıkan mesajlar

Ben Cumartesi Bakırköyden almıştım multivizyon muydu neydi dükanın adı. Burger King in yanın dan geçiyosun istasyonun kenarından giden yolda ilk değil ikinci sol da bulursunuz herhal
Ha bide 4Cd yi 6YTL ye aldim çok mübarek adamlarmış helal valla :D
[signature][hline]Çakallıkla Zekayı Eş Tutan Ancak Bir Çakaldır yada İt İtin Kuyruğuna Basmaz

GW -- Lord Khell Mo/E --

[Bu mesaj Psc tarafından 08 Eylül 2005 18:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

siz yazıcıoğlunun neresinde buldunuz bilmiyorum ama yazıcının içinde biraz ilerleyince (zemin katta) tezgah açmış bi adam var 2 metrekare büyüklüğü civarı büyük bi tezgah bisürü cd falan var. Adama Fable varmı diye sorun o biliyor.Bulamassanız ordakilere fable var mı var mı diye sorun aramayın cd leri .Bilen biliyo yoksa boşa aramayın yani...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ringwraith55, 08 Eylül 2005 00:36 tarihinde demiş ki:
Genel hizlica bi baktim sayfalara yazcaklarim varsa ozur gozumden kacmistir :) ; n6600 asus un ekran karti var bende , oyunu da netten indirdim ammaa oyunu acamiyorum tikliyorum simgesine siyah ekran cikip yanit vermiyo oluyo. Boyle bi sorunla karsi karsi ya gelen baska birileri varmi??

bende de oldu bazı versiyonlarında var xpde böyle bir şey yapıyor.Bundan kurtulmak için oyunun exesini yada kısa yolunu sağ klikleyip özelkiklerden->uyumluluğu aktif edip win98/winME yapıyorsunuz aynı uyarıyı verirse devam et deyip bir güzel oynuyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bursada oturan ve oyunu bulan yokmu ya yani belli oldu bnm o yerden bulamazsak gelcek gelcek dediklerinden Carrefour dan orjinal alıcam ama 120 YTL yi gözden çıkarmam lazım[signature][hline]Net Yavaş Anca Bazı oyunlarla yetiniyoz şuaralar hangi oyun bilmiyom online olarak tarafsızım ama linage 2 veya WoW a başlıyacam ( İnş :/ )
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunu bitirmis bi arkadas varmı tam anlamıyla ama (: .. Bazı sorularım olucak ta , onun dısında tam cozumunu nerden bulabilrim oyunun . Oyunu bitirdim ancak bazı yerleri halledemedim onnarı danıscam edicem falan.[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MysterySpectre, 09 Eylül 2005 18:25 tarihinde demiş ki:
Ya bursada oturan ve oyunu bulan yokmu ya yani belli oldu bnm o yerden bulamazsak gelcek gelcek dediklerinden Carrefour dan orjinal alıcam ama 120 YTL yi gözden çıkarmam lazım

kardeş oyun bende var(şu an arkadaşta o yüklesin vercek) bi şekilde buluşup verebilirim isteersen...[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

amd 2500+, 512 ram, 128 mb fx5200 de, 800*600 no shadow ve diğer ayarlar mediumda çoooook rahat oynuyorum. hesaplayın işte...[signature][hline]There is no emotion; But I feel anger
There is no ignorance; But I don't care about the pain
There is no passion; But still it burns
There is no death; But I die every day
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 09 Eylül 2005 17:07 tarihinde demiş ki:
said:
Gothic_Angel, 09 Eylül 2005 00:52 tarihinde demiş ki:
P4 2,0
256ram
40gb hdisk
gforce4 mx 440 ta calısır mı beyler ? help me :D

yanlızkurt bu sistemde nasil oynanır bu oyun ?[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

aa'yı filan kaparsan çalışır gibime geliyor, bende o şekilde(anlattığım şekilde) 30 fps filan çalışıyor. 40 tane ayar var, onları kurcala, ayarları düşür. bide readme de system tray'de çalışan prog.(özellikle antivirüsü) kaparsan acaip bir artış olduğu yazıyor...[signature][hline]There is no emotion; But I feel anger
There is no ignorance; But I don't care about the pain
There is no passion; But still it burns
There is no death; But I die every day
Sosyal ağlarda paylaş

teknik sorunlar dısında bu oyunu bitirebilen var mı soyle dertlesebilecegim yaa ?[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 09 Eylül 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
said:
MysterySpectre, 09 Eylül 2005 18:25 tarihinde demiş ki:
Ya bursada oturan ve oyunu bulan yokmu ya yani belli oldu bnm o yerden bulamazsak gelcek gelcek dediklerinden Carrefour dan orjinal alıcam ama 120 YTL yi gözden çıkarmam lazım

kardeş oyun bende var(şu an arkadaşta o yüklesin vercek) bi şekilde buluşup verebilirim isteersen...

ya yaşım küçük nereden aldığını söylersen daha iyi olur. Benim bildiğim altıparmakta elite diye bi dükkan var orda sen nereden aldın anlatırsan abime söylerim hem bu oyunu çok istiyorum valla olmazsa orjinalini alıcam oyunu gördüğüm anda o nasıl oyun öyle hemen alayım dedim ama olmadı 2 hafta geçti yinede yok oyun elimde Elite tekinlerde hala gelcek gelcek[signature][hline]Net Yavaş Anca Bazı oyunlarla yetiniyoz şuaralar hangi oyun bilmiyom online olarak tarafsızım ama linage 2 veya WoW a başlıyacam ( İnş :/ )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...