Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fable for pc

Haplo

Öne çıkan mesajlar

Ya benim yaş küçük malum onun için yarın hem grip aşısı günü nnemi kandırdım grip aşısını olduktan sonra gezcez bütün cd cileri dolu var aslında buralarda. Fable ı cok istiyorum ya.Valla buralarda Bizim Elite-1 Elite-2 diye dükkanlar var sonra 4 5 dene daha var mahalle civarları burası bide biraz uzak yerlerede bakabiliyomuşuz herhalde buluruz.Ama grip aşısı insanı sinir edio -.-[signature][hline]Net Yavaş Anca Bazı oyunlarla yetiniyoz şuaralar hangi oyun bilmiyom online olarak tarafsızım ama linage 2 veya WoW a başlıyacam ( İnş :/ )
Sosyal ağlarda paylaş

ya lanet olsun 3. cd de 3 tane dosya çalışmıyo bi. öff zaten alana kadar bi ton zahmet bide bozuk çıksın. 3. cddeki 3 tane wmp dosyasını yollayabilecek kadar iyilik timsali bi insan var mı paticikte acaba.
edit: yada sadece 3. cdyi çekebileceğim bi yer söyleyebilecek olan var mı?[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil

[Bu mesaj McFrenzy tarafından 06 Eylül 2005 00:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReD_DoG, 05 Eylül 2005 23:40 tarihinde demiş ki:
blue mushrooms ları nrde bulcam 3 tane buldum 2 tane look.... de satıcı var onlar guildde dio biri konuşan kapının yanında düşürdüm dio göleden baloncuklar gelio.dierini çözemedim nerde bunlar???

olta al baloncuklara fırlat diğeri oakvale in yanındaki fields da öbürü guild woodsdaki adam sevgilisine mektubu götürünce veriyor[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McFrenzy, 06 Eylül 2005 00:24 tarihinde demiş ki:
ya lanet olsun 3. cd de 3 tane dosya çalışmıyo bi. öff zaten alana kadar bi ton zahmet bide bozuk çıksın. 3. cddeki 3 tane wmp dosyasını yollayabilecek kadar iyilik timsali bi insan var mı paticikte acaba.
edit: yada sadece 3. cdyi çekebileceğim bi yer söyleyebilecek olan var mı?

eheh onu da hallettim cinlik yaparak. baktım videolar çok dandik yaklaşık aynı boyutta bi mediaplayer dosyasının adını değiştirdim cd yapıp yükledim sonra oyunu. aynı video 4 kere karşıma çıkacak ilerde[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 06 Eylül 2005 07:09 tarihinde demiş ki:
said:
ReD_DoG, 05 Eylül 2005 23:40 tarihinde demiş ki:
blue mushrooms ları nrde bulcam 3 tane buldum 2 tane look.... de satıcı var onlar guildde dio biri konuşan kapının yanında düşürdüm dio göleden baloncuklar gelio.dierini çözemedim nerde bunlar???

olta al baloncuklara fırlat diğeri oakvale in yanındaki fields da öbürü guild woodsdaki adam sevgilisine mektubu götürünce veriyor

olta nrde satılıo hiç görrmedim?[signature][hline]efsane topic
Sevinmek için sevmedik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LonelyWolf, 06 Eylül 2005 15:38 tarihinde demiş ki:
ben halal oyunu edinemedim :(

Evet bende. Balıkesir'de hala "Haa Fable ne?" diye soruyorlar :D[signature][hline]Bıktım şiirlerden. Başka hangi sanat dalı sadece aşk üzerinden geçinebilir? Eline kalem alıp duygularını yazan şair, tuvalet kağıdına yazmayacağım kelimeler şiir oluyor. Yuh be.
İzmir-Balıkesir-Bursa civarında 50 milyona WOW hesabı almak isteyen varsa pm atsın. sadece bir lvl 20char var :)
Sosyal ağlarda paylaş

ist . kadıkoy cıvarı oturanlar ıcın ...
yazıcıoglu pasajının yanında genelde bos cd satılan bı pasaj var ...
orada can (sanırım) elektronık var ...
ordan aldım bugun 4 cd 10 ytl ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

ordan aldıgım hıcbırseyde sorun cıkmadı sımdıye kadar ...
dısardakı zoppalar gıbı dııller nısbeten elıte versıyonu dısardakıların ...
gayet calısıyor prelude+traınıng+wasp queen ı yaptım herhangı bır sorun cıkmadı ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

Kadıkoy joy'da var .. yerini bilmeyenlere barlar sokagının bir ustundeki sokak , kosede gozlukcunun bir yanı hemen iceri dogru .. oyun cok hosuma gitti ,kotu baslamıstım karı kız edinemedim , bastan basladım iyi olup sehirdeki butun kızlar asık oldu 3 tane karım var su anda ayrı yerlerde de sex yapamadım bi turlu , bir de guild of heros daki demon door'u acmak icin ne gerekiyor acaba ? Ya senin yolun karanlık bi ısık lazım sana dedigi icin gittim en iyi oldum hani ısıldarım parlarım seklinde , durdugum zaman kafamda bir hare ve kelebekler ucusuyor o derece oldum hala karanlık diyor... Onun dısında 20 tane silver key bulabilen varmı ? bir de tam cozumu cıktı mı oyunun hic ?[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...