Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fable for pc

Haplo

Öne çıkan mesajlar

abi ben bu oyunu alsammı diye dşünüyom ama sanırım yarınalıcam oyunun tanıtımını yapan bi prog var kablo tv de teknoloji televizyonudiye bi kanal var bilenler bilir orda cuma günleri 11 de başlayıp 1 de biten bi prog var oyunları anlatıyor orda 3 oyun veriyolardı bu hafta bunlardan 1. si Starship Troopers, 2. si Gunz , 3. sü ise Fable oldu valla adam oyunu bitirmiş save lerini gösterdi son yaşlanınca bi armor var o süperdi valla yalan söylemiyorum etkilendim şok gibi oldum ve rüyamda oyunu gördüm . Oyun bana elektrik gibi çarptı. Bugün düşündüm alsammı diye demin aliyim dedim ama şimdi geç oldu onun için yarın alıcam tabii gelirse ehehe :)[signature][hline]Net Yavaş Anca Bazı oyunlarla yetiniyoz şuaralar hangi oyun bilmiyom online olarak tarafsızım ama linage 2 veya WoW a başlıyacam ( İnş :/ )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MysterySpectre, 03 Eylül 2005 19:49 tarihinde demiş ki:
abi ben bu oyunu alsammı diye dşünüyom ama sanırım yarınalıcam oyunun tanıtımını yapan bi prog var kablo tv de teknoloji televizyonudiye bi kanal var bilenler bilir orda cuma günleri 11 de başlayıp 1 de biten bi prog var oyunları anlatıyor orda 3 oyun veriyolardı bu hafta bunlardan 1. si Starship Troopers, 2. si Gunz , 3. sü ise Fable oldu valla adam oyunu bitirmiş save lerini gösterdi son yaşlanınca bi armor var o süperdi valla yalan söylemiyorum etkilendim şok gibi oldum ve rüyamda oyunu gördüm . Oyun bana elektrik gibi çarptı. Bugün düşündüm alsammı diye demin aliyim dedim ama şimdi geç oldu onun için yarın alıcam tabii gelirse ehehe :)

Arkadaşım biz bu kadar msj ı boşunamı attık hala bir prog. vardı onu izledim çok etkilendim diyosun anlamıyorum ben okumuyo musunuz hiç birşey iya?[signature][hline]Hate naki yume motomeru shirube naki mirai de.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 03 Eylül 2005 22:59 tarihinde demiş ki:
oyunu oynamıs guzel arkadaslar bu prenses grey git thunderı öldür dedi nerededir bu thunder windhille,prisona baktım yok oralarda kosmantan darallardayım?

Thunder`ın kardeşini öldürmüştüm ben arenada :D
Bide o gray hatununu indirdim aşşağı kardeşini öldürdüğünü ispatlayarak yerine ben belediye başkanı oldum.[signature][hline]Hate naki yume motomeru shirube naki mirai de.
Sosyal ağlarda paylaş

Thunder Bowersotuh north un kuzeyinde.Thunderı öldürüp helmet ini lady grey e verdikten sonra lady grey le evleniyorsun.Sonra grey house un ordaki demon door a git,ordan ranor the axe i al.Süper bir balta resmen undead slayer.[signature][hline]jahnn
Sosyal ağlarda paylaş

İşte lady grey in oldugu yerin kuzeyi.yukarı doğru 2 çatal ayrılıyor ya.Sol taraftan gidiceksin.Thunder orda dicek sana "gel şu şu mekana gidelim orda kozumu paylaşalım" diye.O dediği mekanda oranın kuzeyin :D ciddiyim :)[signature][hline]jahnn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...