Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben bişe annamadım annayan bana da annatsın plz

_ultrAslan_

Öne çıkan mesajlar

yaa ya bende sorun war öncedende wardı bu ben görmüodum... ya da bu şey yeni çıktı...

bu normal bi dagger mı yoksa farklı bişe mi?_

25k ya aldım çünkü çok ucuz gibime geldi walla
41 attacklılar daha pahalı :D[signature][hline]Nick : ultrAslan
Job : warrior
lvl : 36
np : 100/0
Server :olympia
Clan :pressOK
[Bu mesaj _ultrAslan_ tarafından 27 Kasım 2005 12:17 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj _ultrAslan_ tarafından 27 Kasım 2005 12:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

topic başlığın türkçeyi katleşmiş başta onu sölemek gerekir bi dagger meseleleri patide hep ilginç olmuıştur zaten ben de bi ara gleam knife yi göstermiştim millet photoshop demişti ertesi gün japkodan biri böle bi şey var demişti senin anlıcan bu daggerla ilginç :D[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

Bendede vardı ama nerdedn dustugunu anlayamamıstım bende attım cope zaten bı ıse yaramaz .ama sakla belkı bunları bırıktıren bırı cıkar belkı bıgun:D[signature][hline]Nick:Eskı ( []Sylvan[]) yenı (Destructionpriest)
Lvl:6x
Np:3x.xxx
Nation:El Morad
Clan:PaTrİoT
Job:Paladiin
Düşmanlarım:Cıbırlar

Sosyal ağlarda paylaş

Kullanılıyo ama rogue olman lazım bide bu training silahlarının her class için olanı var mesela warriorlarda training sowrd var 70 küsür ap si vardı bunlar lvl 15 ten sonra telegram görevi yapılınca alınıyo...[signature][hline]BlackBox1 demişki :
Sarsie ve bizim bilinç kavramramlarımız biraz farklı... Onun bilinçli yaptığı şeyler çoğumuzu bilinçsizliğe sürüklüyor.

Yılın Topiği :D :http://forum.paticik.com/view.php?id=156654&page=1
Sosyal ağlarda paylaş

Royal Guarddan Secret Agent Clerence Gorevini Aldiginizda.. Ve Gorevi Tamamladiginizda ( asgaya gidip secret agent clerence ile konusmak yeterli ) Size Rogue iseniz iki secenek sunuyor birincisi trainig knife ikincisi training bow.. bunlar daha cok cikler icin.. dusunulmuş bir gorev.. hazırlık asamasındaki rogueler icin cok iyi bir dagger.. Elindeki 7 ap li daggere gore.. cok cok daha iyi iş yapıyor..

Senin Anlayacagin Oyle Ozel Bişi Diil ßu Sadece Ciklere Yardımcı Olma Amacıyla Konulmus Bir Quest ITEM..[signature][hline]NICK NONAME / SERVER OLYMPIA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...