Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kronik Lag...

diavolo

Öne çıkan mesajlar

Yaw enteresan bir lag var... sanki dalga dalga... Cloud bende yok dedi.. bir kaç yabancıda öyle.. Ama Türk kullanıcılarının hemen hepsinde var sanırım... Türk telekomla alakalı mı acaba?? bazıları GM bu sorunu telekoma sorun demiş diyor ,bazıları bankalar artık dataları adsl üzerinden transfer yapacakmış ve bu tranasferleri perşembe cuma yapacakmış o yüzden diyolar.. Başka teorisi :) olan varmı acaba ?[signature][hline]Ares
El-morad
Kasar
64
6x.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 25 Kasım 2005 11:25 tarihinde demiş ki:
evet kesinlike telekomdan kaynaklanan bir sorun var..dün berbattı bugün daha iyi ama areste cz yalan :S

imzanın sonunu sevdim basarılarının devamını dılerım. :D ii[signature][hline]66 paper mage
np :15xxxx
clan :AshQiyA
server :cypher
server :olmpia lvl :29 np 100 :D
El Morad

[Bu mesaj angelusy tarafından 25 Kasım 2005 11:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar dün bu konuda bi arkadaşımız açıklama yapmıştı.
Perşembe ve cuma günleri sorun olabilceni sölemişti.. Yurt dışından oynayan arkadaşlarda hiçbir problem yok. Bütün sorun Türktelekomdan.. Bilgilerinize..[signature][hline]Nick: Synergenx (Soyuldu :( )
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad (Beklemedeyiz)
Clan: Karizma
Job: Blade Master
Sosyal ağlarda paylaş

said:
angelusy, 25 Kasım 2005 11:26 tarihinde demiş ki:
said:
polifonik_osuruk, 25 Kasım 2005 11:25 tarihinde demiş ki:
evet kesinlike telekomdan kaynaklanan bir sorun var..dün berbattı bugün daha iyi ama areste cz yalan :S

imzanın sonunu sevdim basarılarının devamını dılerım. :D ii

ahaha daha ne 4 ler gelir gider:D[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %17
Np:100k+
Clan:Sacred
zuhaha shevchenko naptı uleynn fb liler zuhaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 25 Kasım 2005 11:45 tarihinde demiş ki:
abi ben de silke girdim. gavurlarda lag yok bizde var. telekom un ben ta. allahım ya. delircem. türkiyenin en çok kazanan şirketi bu kadar geri zekalı mı yönetilir.ç

ee here's turkey XD[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %17
Sosyal ağlarda paylaş

Olmpia Açılmadan Önce İnanılmaz Derecede LAG Vardı 1000M Uzaktaki Uruk Blade Bana Vuruyordu :)
Meğerse Yanımdaymış LaG'dan Uzakta Die Görüyorum Olmpia Açıldı Lag Gitti Sonra Tekrar Geldi Bu Dün Bi SS Aldım Olmpiada Gülmekten Öldüm Herkez CikCik Tabii Bende Rahat 1000 User Maradonda Solucan Kesiyordu 100 Kişi Aynı Anda Solucana Dalıyor :))
Akıllının Biriside Tabii ki Büyücü Bu :) ORC Çekmiş Alayımız Yattık :)
Neyse Güzel olucak Yeni Server Tabii Biraz LAG olsada Güzel:)[signature][hline]Nick: DragonFaste
Server: Diez
Level: 56 (Ezik)
Clan: Malesef Yok Almak İsteyen Varsa Sölesin
Irk: El-Morad / RG-Assasian
NP: 5xxxx (Tek Başına Zor Oluyor :D)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SouLCrusheR, 25 Kasım 2005 11:58 tarihinde demiş ki:
yaw nedense birinin imzasında level 66 berserker, level 67 shaman yazısnı görünce önce içim gidiyor, sonra alltta server Cypher yazısını görünce midem bulanıyor :D

Neden acaba ?

THEY GOT A EDIT CHAR EVERYWHERE hahahaha:Dbu yüzden XD[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %17

[Bu mesaj polifonik_osuruk tarafından 25 Kasım 2005 12:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

edit ?? ben edit mıyım sence 1...2... senın nıckını en cok seven türklerdennnnn bırıyım bence cok da şık eger sen kendın begenmıyosan nıckını cekersın 1500 kc değişir ama bence deği,ştirme.. edıt olsaydım coktan ban yemıstım bır gun ugra server a herkes benım nasıl kastıgımı bılır[signature][hline]66 paper mage
El Morad
ı love shevchenko
Sosyal ağlarda paylaş

yorum yok.. ares dıze beramus x de bırden bıre ortaya cıkan 62+ ları farkedemıyosunuz...zannedıyosunuzkı gm ler cypher da edıt char verıyo yada hacker lar sadece cypher server ına gırıyo huh ...uyanın[signature][hline]66 paper mage
El Morad
ı love shevchenko
Sosyal ağlarda paylaş

said:
angelusy, 25 Kasım 2005 11:59 tarihinde demiş ki:
edit ?? ben edit mıyım sence 1...2... senın nıckını en cok seven türklerdennnnn bırıyım bence cok da şık eger sen kendın begenmıyosan nıckını cekersın 1500 kc değişir ama bence deği,ştirme.. edıt olsaydım coktan ban yemıstım bır gun ugra server a herkes benım nasıl kastıgımı bılır

ben sana edit char falan demedim.. bu 1..2.si dalgasına nick koyup sonradan pişman olanlardan degilim..ekşisözlükte de yazarım sonuçta ordada aynı nick.nickimi deiştiricem çünkü bu tür geyikler yapıldıgı sürece bu kesimden tiksiniyorum ha bundan sora name change ten sora yani 1 kelime bile türkçe konuşmam oda ayrı..anlamadıgım olay yazdıın şeydeki mantık neydi?polifonik_borazan? lol mu demeliydm? yada stfu?neyse gereksiz tartışmalara girmiyorumm topicin açılış amacı bu degil..

saygılar.[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %17
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...