Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öğrenim kredisi

Siena

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar aranızda öğrenim kredisi alanlar varsa eğer bizim 11o ytl olan öğrenim parasını 120 ytl ye yükseltmişler.Valla Allah razı olsun ben şimdi o 10 ytl ile neler yaparım!!!Ya zaten bu kredileri çalışmaya başladığımızda geri alıyorlar,bari doğru düzgün artısalarmış.Hayır o parayla geçinmeye çalışan öğrenciler var,yazık valla...[signature][hline]Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail...

Sosyal ağlarda paylaş

Pardon ama konu başlığını egitim kedisi anladım.Ne alakası var anlayamdım.Okuyunca anladım.Bende bidahaki yıl üniversiteli olacam.Ne işe yarar bu kredi nereden alınır ???[signature][hline]Jester, 20 Temmuz 2005 14:57 tarihinde demiş ki:
senin elin durup dururken uzuyosa ayrı tabi
Sosyal ağlarda paylaş

başbakanlık bursları hâlâ yatmadı galiba.. yoksa ben mi alamıyorum?[signature][hline]Akıl defterim (blog)
HeadShot Studios
S.D.N.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Hanım, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Bir filminde Şahin K. buyurmuş ki;
Yalayın lan beni allahsızlar!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tamamen ihtiyacı olmayanların almasından kanyaklanıyor. Ya gittim ilk gün üniye bu sene kuzenim asistan işte onun arkaşlarıyla tanıştırdı, sonra 2 gün flaan geçti bunları gördüm adamlar direk şu krediden al işte beleşten kullan iyidir falan. Ya millet bu imanı suistimal ediyor. Devletinde parası yok az veriyor. Saçmalıklar serisi.[signature][hline]"Success comes in cans ... not in can'ts"
Sosyal ağlarda paylaş

öğrenim kredisinin mantığı borç para, o yüzden herkese veriliyor ama öğrenim bursu ve katkı kredisi sadece ihtiyacı olanlara veriliyor[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Gokart
[Bu imza zgrw tarafından 02 October 2005 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 22 Kasım 2005 22:51 tarihinde demiş ki:
başbakanlık bursları hâlâ yatmadı galiba.. yoksa ben mi alamıyorum?

adamın 3 madalyası var hala burs peşinde ya... bırak ihtiyacı olanlar alsın :)[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!

[Bu mesaj Fistan tarafından 22 Kasım 2005 23:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Daesu, 22 Kasım 2005 22:38 tarihinde demiş ki:
denetim dogru yapılmıyor.kimse ödemiyor valla.

Nasıl ödemiyolar ya?

Olur mu öyle iş? Senet imzalanıyo o kadar, nası kurtuluyolar ödemekten? Haciz gelmiyo mu?[signature][hline][b]Hayatım hayatın için
Hayatım ölümün için
Ölümüm hayatın için
Ölümüm ölümün için
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 22 Kasım 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
öğrenim kredisinin düşüklüğünden çok dağıtılan kişilerin maddi dengesizliği daha önemli bana kalırsa.

budur[signature][hline]Angelus/Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...