Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Kor'gall Realm Başlığı

arcane

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
kechi benım reel den arkadasım gayet geyık bir insandır nickınden anlasılacagı gibi neden bu kadar rahatsız oldunuz şaşırdım benımde nıckım osuranboga dı silvermoonda herkes tanırdı ahahaha bu oyun değilmi eğlen koş zıpla takma kafana şappi :)

Shindei LvL 60 Orc warrior /w atın ab raid alim sizleri :)
He birde Korgall da ally kısmında bir turk guild var azeroth türkleri diye birde ferdibaba var 60 pala çok severim kendisini çok aradımı acaba nicki ~~

[Bu mesaj Lind3r0th tarafından 16 Kasım 2005 13:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Lind3r0th, 27 Ekim 2005 07:41 tarihinde demiş ki:
İnsanlar bazen aptal aptal şeyler yazıyor buraya legbra lok tar ogar korgall da horde tarafında şuan en iyi pvp guildlerinden birisi ha ben ordamıyım hayır ama sağlam pvp oyuncuların olduğunu biliyorum en azından birşey yazmadan önce düşünmek lazım sanırım senın turklerle sorunların var bu sorunu halletmen lazım

[Bu mesaj Lind3r0th tarafından 27 Ekim 2005 07:42 tarihinde değiştirilmiştir]

bir guildin iyi olup olmadığını sadece adamlarının ne kadar iyi pvp yaptığı veya ne kadar iyi item lara sahip olduğu göstermez... bir kere guild chat denen olaydan haberleri yok çünkü durmadan orgri de yell den konuşup chat ekranın içine ediyorlar... ayrıca onu geçtim, oyunla ilgili konuşmuyorlar bile... türkçe, küfürlü, caps açık ve "haftasonu halısaha yapalım a.q." gibi muhabbetler geçiyor... yani şu saydıklarımdan sonra adamları tek başına nefarian ı da kesse, bg de tek başına tüm ally lara karşı da savaşsa boş...

P.S: kor'gall da her hafta mc bwl falan yapan ve adam alan guildler var mı şu an ?[signature][hline]Makhaon
Level 42 Tauren Hunter - Kor'gall [EU]

[Bu mesaj kfg tarafından 26 Kasım 2005 22:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...