Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warriorler Zavallımı ?

SouLCrusheR

Öne çıkan mesajlar

said:
SouLCrusheR, 25 Kasım 2005 10:33 tarihinde demiş ki:
dies de en sevdiğim iki tane rogue war, ORGAN_DONAR we ILIKEEATCANDYETC. ikincisi karus assasin öbürü human, bunlar warriormuş, buynuzluymuş shelliymiş anlamıyor takır takır alıyorlar, bunları kesemedikten sonra warrior ne işe yarar.

not: ILIKE kaç kere rebelde yi aldı diesde olanlar bilir :D

ben diezde oynuyordum; bunlar kim? rebeldeyi hangi rogue solo alıyorsa, yavaş alsın :)[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Clan: Wearehistory I ---------
Lvl: 63 I 5x
Class: Berserker Hero I Troll Warrior
Nation: Karus I Horde
Server: Diez I Bloodsclap

[Bu mesaj vktk tarafından 25 Kasım 2005 10:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

basimdan gecen bi pk olayi :) 6 mage 1 rogue (ben) bu partye 1 debuff 1 warrior 1 mage lik bi orc partisi daldi :) yaptiklari seyde debuff herkesi malice ledi ve biz onu ugrasalim derken tp lendi warrior kardeste aramiza daliverdi o ara magede arkadan bizi bombalamya basladi .tek sag kurtulan ben oldum lf saolsun :) mage party leriyle gayet ii np kasiliyoda.bence melee ve debuff partyleri asıl pk partisi taktikte yapiyosun gayette zevkli.mageler ayni anda nova atmaya calisarak taktik yapar anca :P
dipnot : 61 rogue ve 62 warriorum var mageden hic anlamam :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dominik, 25 Kasım 2005 11:02 tarihinde demiş ki:
basimdan gecen bi pk olayi :) 6 mage 1 rogue (ben) bu partye 1 debuff 1 warrior 1 mage lik bi orc partisi daldi :) yaptiklari seyde debuff herkesi malice ledi ve biz onu ugrasalim derken tp lendi warrior kardeste aramiza daliverdi o ara magede arkadan bizi bombalamya basladi .tek sag kurtulan ben oldum lf saolsun :) mage party leriyle gayet ii np kasiliyoda.bence melee ve debuff partyleri asıl pk partisi taktikte yapiyosun gayette zevkli.mageler ayni anda nova atmaya calisarak taktik yapar anca :P
dipnot : 61 rogue ve 62 warriorum var mageden hic anlamam :P

nova atarak saldırmanın yanında nova atanı tpleyerek geri cekilme gibi bi taktikte war, birdir bir oynar gibi güzel oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

yoo o dediğin ismi halen bilmiyorum.
neden senkimsin filan yazayımki?
onları tanısam ne olur, tanımasam ne olur?
ve hiç te defeated filan yazmadı.
bence asıl problem senin beni tanımaman.
sen diez den bahsettiğine eminmisin?[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Clan: Wearehistory I ---------
Lvl: 63 I 5x
Class: Berserker Hero I Troll Warrior
Nation: Karus I Horde
Server: Diez I Bloodsclap

[Bu mesaj vktk tarafından 25 Kasım 2005 11:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SouLCrusheR, 25 Kasım 2005 10:10 tarihinde demiş ki:
Geçen bir warrioru PK partye aldık adam aynen şöyle yazdı

"Cureee pls, buff pls AC pls wolf pls swift pls lupin pls fr pls zorda kalırsam TP plss "
bi char bu kadarmı zavallı olur herşeye muhtaç :) şimdi sizce bu warriorler en güclü karaktermi? kral olmayı hakediyor mu ?

Not: bizde "/town" kopyalı olur adamda bu, on kere yapıştırdı.

eheheh yaw ne sacmalamışsın sen böle....

dies deyim istediğin charları al gel karşıma ben sadece 2 priest alıcam yanıma bakalım kim kimi kesicek :)))
(ben wariorum bu arada)[signature][hline]:::İNSANLARI KAZIKLAMAK ERDEM DEĞİLDİR:::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
prob, 25 Kasım 2005 11:49 tarihinde demiş ki:
said:

"Cureee pls, buff pls AC pls wolf pls swift pls lupin pls fr pls zorda kalırsam TP plss "
bi char bu kadarmı zavallı olur herşeye muhtaç :) şimdi sizce bu warriorler en güclü karaktermi? kral olmayı hakediyor mu ?

dies deyim istediğin charları al gel karşıma ben sadece 2 priest alıcam yanıma bakalım kim kimi kesicek :)))
(ben wariorum bu arada)

hehe, sen ne şirinsin kozbi şow :D yok sadece iki priest alcamda, gelsin kessinlerde, way ben buarada warriorum da, adam talos kesio snki muahaha :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SouLCrusheR, 25 Kasım 2005 11:54 tarihinde demiş ki:
said:
said:

(ben wariorum bu arada)

hehe, sen ne şirinsin kozbi şow :D yok sadece iki priest alcamda, gelsin kessinlerde, way ben buarada warriorum da, adam talos kesio snki muahaha :D

candygirl kasttettiğim istediğin kadar adamla gel yinede kesemezsin.
demişsinki warior zavallı bende diyorum ki zavallı olmayan diğer charları topla getir :)))) ne kadar getirebiliosan eheh

yok ben tek gelicem diosan ben skill kullanmam osaman :))

işin özü her charın + özellikleri var.yani zavallılıkla nitelendirmek yanlış.

hiçbir char tek basına iş yapamaz (pvp leri kastetmiyorum) daima diğerlerine muhtactır.
pvp de ise tecrübe ve itemler konusur,yani derin konudur.su alır, bu alır. o iidir falan gibi forumlar anlamsızdır.[signature][hline]:::İNSANLARI KAZIKLAMAK ERDEM DEĞİLDİR:::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
prob, 25 Kasım 2005 12:32 tarihinde demiş ki:
said:
SouLCrusheR, 25 Kasım 2005 11:54 tarihinde demiş ki:
said:
said:

(ben wariorum bu arada)

candygirl kasttettiğim istediğin kadar adamla gel yinede kesemezsin.
demişsinki warior zavallı bende diyorum ki zavallı olmayan diğer charları topla getir :)))) ne kadar getirebiliosan eheh

yok ben tek gelicem diosan ben skill kullanmam osaman :))

işin özü her charın + özellikleri var.yani zavallılıkla nitelendirmek yanlış.

hiçbir char tek basına iş yapamaz (pvp leri kastetmiyorum) daima diğerlerine muhtactır.
pvp de ise tecrübe ve itemler konusur,yani derin konudur.su alır, bu alır. o iidir falan gibi forumlar anlamsızdır.

ama sende iki priest demişsin pussyshow :D:D:D sanki onlar farklı bire character deil, o ne ala memleket verelim yanına iki priesti , sana dalalımda dalalım, spam 1920 yi kim durdurabilir :D

cure pls, buff pls AC pls hell pls hell pls healleyin laooo :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 25 Kasım 2005 12:33 tarihinde demiş ki:
Bence WArrior ler arkasinda Debuffer healler siz dolasirsada hicbisey..

Too many Mages...

al işte yoruma bak....
1. wariorun yanında duffera ihtiyacı yoktur
2. warior eğer bir veya birden fazla partiye dalmıyorsa healerada ihtiyacı yoktur.

yani tek gezen mage mi iyidir yada roque yada priest?
hangisi wariordan daha geç ölür ve daha fazla keser bi karsılastır.
bizede örnekleyerek anlat bilgilenmiş olalım.
olay tek gezmeye döner ise dediğim gibi itemler ve tecrübe konusur.
yani iyi oyuncu olan ve ss ve ms si olan salam itemli bi dufferı alacak adam yoktur.(baska bi duffer hariç tabi)ama oyundan anlamıyor ise aranılan keklikler arasında 1 numaradadır dufferlar.

neyse yaw herkes istediği gibi düşünebilir böyle bi polemiğe gerekyok :)[signature][hline]:::İNSANLARI KAZIKLAMAK ERDEM DEĞİLDİR:::
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 61 iken 6 kişilik apos partysine daldım debuffer ile 6 sını da aldım önce healer'larını kestim sonra geri kalanları 2 kişi olduğumuz için kaçmadılar da süper np yapmıştık. Sonra ben debuffer ve 000000 8 kişilik Troll partysini bastık 8 mefta.Arkadaşlar warior bu oyunda ezici üstünlüğe sahip Defans maksimumda Atak maksimumda Tek yapman gereken yakalamak yakalarsam bitmiştir.[signature][hline]server:Ares
class:Elmorad Wairor
lvl:64
np:50k
Swift...Baba beni kastırır mısın?!!! Slm baba Türk müsün? Clan pls!!! Aga Party pls!!! ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cherkes, 25 Kasım 2005 12:42 tarihinde demiş ki:
Lvl 61 iken 6 kişilik apos partysine daldım debuffer ile 6 sını da aldım önce healer'larını kestim sonra geri kalanları 2 kişi olduğumuz için kaçmadılar da süper np yapmıştık. Sonra ben debuffer ve 000000 8 kişilik Troll partysini bastık 8 mefta.Arkadaşlar warior bu oyunda ezici üstünlüğe sahip Defans maksimumda Atak maksimumda Tek yapman gereken yakalamak yakalarsam bitmiştir.

+1907[signature][hline]:::İNSANLARI KAZIKLAMAK ERDEM DEĞİLDİR:::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lvl 61 iken 6 kişilik apos partysine daldım debuffer ile 6 sını da aldım önce healer'larını kestim sonra geri kalanları 2 kişi olduğumuz için kaçmadılar da süper np yapmıştık. Sonra ben debuffer ve 000000 8 kişilik Troll partysini bastık 8 mefta.Arkadaşlar warior bu oyunda ezici üstünlüğe sahip Defans maksimumda Atak maksimumda Tek yapman gereken yakalamak yakalarsam bitmiştir.

Mage dondurur, rogue görünmez olur, lf ye takar, priest maliceyi massive yi koyunca ne atack kalır nede defans ( övünüyosun ya) ondan sonra cırmala dur, geç bunları :D
Sosyal ağlarda paylaş

bu polimik baya uzicak gibi :) bu pk isi bence tamamen iyi party isidir abicim .benim gordugum en guzel party de 2 priest 2 mage 2 warrior 2 rogue vardi .pyro nun kurdugu bi partydi zaten attaker larin hepsi 1v1 de cok zor alincak tiplerdi.priestlerde full heal /debuff di Cznin en kalabalik oldugu saatlerde humanlarin %80ni kesmisti.Warriorlar olmasa partiyi rahat dagitirdik .mageler olmasa bi kac kisiyi yatirabilirdik tpler cildirti.party heallerin zaten allah belesini versin :) roguelarda kimsenin kacamamasini sagliyodu.hic abartisiz bunlar 1 saatde adam basi 4-5 k np kasmislardir.

[Bu mesaj dominik tarafından 25 Kasım 2005 12:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SouLCrusheR, 25 Kasım 2005 12:50 tarihinde demiş ki:
said:

Mage dondurur, rogue görünmez olur, lf ye takar, priest maliceyi massive yi koyunca ne atack kalır nede defans ( övünüyosun ya) ondan sonra cırmala dur, geç bunları :D

beni 1 mage 1 debuffer 1 rouge alamaz kusura bakma

ama dersen ki 1 debuffer 3 rouge hızlı davranırsa anca alır mage zaten okçu gibi anca ks.[signature][hline]server:Ares
class:Elmorad Wairor
lvl:64
np:50k
Swift...Baba beni kastırır mısın?!!! Slm baba Türk müsün? Clan pls!!! Aga Party pls!!! ...
Sosyal ağlarda paylaş

ama dersen ki 1 debuffer 3 rouge hızlı davranırsa anca alır mage zaten okçu gibi anca ks.
Eminim CoolTanG seni oğlan ediyodur cz de çünkü kusura bakmayın ama warriorlar defanslarına ve çok pot taşıyabilmelerine fazla güvenerek mal gibim kalabalığa dalıyorlar (9998 pink rice cake varsa başka tabe) debuff yiyen warrior ancak sağdan soldan cure dilenir.Kendi özelliği en az olan karakter ancak ortak çalışma sonucu mükemmel olabilir yoksa Cooltang önüne katar davar gibim human base e kovalar :D Ayrıca warrior glitch olmadan kimseyi kolay kolay yakalayamaz ,leg cut ve scream her zaman işe de yaramıyor.[signature][hline]Nick: PreCiseDeatH
Nation: Karus
Lvl:5X Np: 80XXX
Server:Cypher Clan: Lasombra
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cherkes, 25 Kasım 2005 13:11 tarihinde demiş ki:
said:
SouLCrusheR, 25 Kasım 2005 12:50 tarihinde demiş ki:
said:

ama dersen ki 1 debuffer 3 rouge hızlı davranırsa anca alır mage zaten okçu gibi anca ks.

azuahahahha yalanin bölesi 1 debuffer 1 rogue seni mefta eder mage gerek kalmadan hp bonuslarin ve defansin gidince spikeda arkasindan yersen sorarim sana ne yapcan madem bu kadar marifetlisin 50 k np yapmisin daha sallama allahini seversen sen 2 tane 1920 healer al bende 3 tane bp +62 alim bakalim kim kimi kesecek
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PreCiseDeatH, 25 Kasım 2005 15:20 tarihinde demiş ki:

Eminim CoolTanG seni oğlan ediyodur cz de çünkü kusura bakmayın ama warriorlar defanslarına ve çok pot taşıyabilmelerine fazla güvenerek mal gibim kalabalığa dalıyorlar (9998 pink rice cake varsa başka tabe) debuff yiyen warrior ancak sağdan soldan cure dilenir.Kendi özelliği en az olan karakter ancak ortak çalışma sonucu mükemmel olabilir yoksa Cooltang önüne katar davar gibim human base e kovalar :D Ayrıca warrior glitch olmadan kimseyi kolay kolay yakalayamaz ,leg cut ve scream her zaman işe de yaramıyor.

Helal olsun , doğru söze ne gerek, oyundan anlayan ve anlamayan anlaşılmış oldu :D:D:D

Warrior cure dilencisidir her zaman. Cz de shout kirliliğ +6 cithin satanlar ve cure dilenen warriorlardan dolayıdır. duffer ve rogue beni alamaz diyenlerede acıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence en iyi pk party ile gezerek olur.Bkz:411
Party ile gezenler tek gezini eziyo.1buffer1debuff geriside warrior rouge mage.Zaten pk sı en yüksek olana bakak 411 adamı sürekli çekiyolar.orclar humanları kovalarken adam bi dolu kesiyo canı azaldımı hemen çekiyo biri asıl pk da böle olur aslında.Yanında bi debuff olsun gerisi yalan............İlla scrollar gerekmiyor.Scrollarda bi sorun olsa 1 hafta olmasa cz ye gelmiycekmisiniz.Bence party ile gezmek en iisi.......

NOT: Soulcrusher ben seni bulamıom yaw olympiada hangisine girion.Okçu oldum:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...