Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Name change/nation transfer başladı sanırım

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

bu aralar edit çarlar fırlayabilir. sen nerden cıktın die sormazlar name change der.

daha 2 hafta önce. ful shell chitin shield li bi priest gordum czde. daha önce ne moradda ne karusta gormemiştim. clana gelir misin dedim. bana ne verebileceğine bağlı dedi. lvl dedim 66 dedi. oha dedim direk bb.

bi daha da gormedim onu[signature][hline]ares

lvl 61 e.lord

runingamoks

sattım gitti

silkroad online

erguvan

lvl 18

Sosyal ağlarda paylaş

said:
eMrE_uLTrAsLAn, 25 Kasım 2005 17:38 tarihinde demiş ki:
@buro kredi kartından olmasa KSden ban yicektin zaten :D
hehehe...

LoL ben ksyi 50 lvlde biraktim anladim ki öle bi p*k olunmaz he arada yaptigim oldu mesela dtsde bi gün ksciler kafayi yedirtti gittim dtsyi dagittim ashleri dagittim nie ks yapiyosun lvlinden utan diyenlerede sizin exp azalinca cok kötü oluyor degil mi diyince hepsi susmustu:D ks bi sey degil 5 novadan ice nova ile kutu actim ne oldu gm kardesim geldi banladi sucum ne banka hatasi pehhhhhhhhhhhh
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 25 Kasım 2005 13:30 tarihinde demiş ki:
bu arada sanırım bidas baska bi charın nickini deiştirmiştir SS de np sembolu yokmuydu ^^

Evet zaten Soulslayer Bidas'ın kendi accountu değildi.Şuanki Bidas nickli char eski _Alcazer_ 67 lvl.[signature][hline]Class:Priest
Level:65
Clan:KittiesT_T
Np:450k+
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forrazzi, 26 Kasım 2005 04:07 tarihinde demiş ki:
said:
bu arada sanırım bidas baska bi charın nickini deiştirmiştir SS de np sembolu yokmuydu ^^

Evet zaten Soulslayer Bidas'ın kendi accountu değildi.Şuanki Bidas nickli char eski _Alcazer_ 67 lvl.

Soulslayer görükmüyor banlandı felan die duydum ama ne kadar dogru bilemem..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cursed-, 26 Kasım 2005 05:44 tarihinde demiş ki:
said:
forrazzi, 26 Kasım 2005 04:07 tarihinde demiş ki:
said:

Evet zaten Soulslayer Bidas'ın kendi accountu değildi.Şuanki Bidas nickli char eski _Alcazer_ 67 lvl.

Soulslayer görükmüyor banlandı felan die duydum ama ne kadar dogru bilemem..

hayır banlanma gibi birşeyi yok..sadece charı eski sahibine geri vermiş.ve asıl sahibi charı 2500$ gibi fiyattan satmayı düşünüyormuş..[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %17
Np:100k+
Clan:Sacred
zuhaha shevchenko naptı uleynn fb liler zuhaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...