Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ke yi nasıl mahkemeye verebilirim

illailla

Öne çıkan mesajlar

said:
Miqrop_AmidoN, 25 Kasım 2005 21:42 tarihinde demiş ki:
avrupa insan hakları mahkemesine wer anasını satanis sürünsün ibinalar
gerekçe olarak ta şööle sööle : gavur icadı bi oyun çıkarmışlar oynadıkça oynuyasım geli vaktimi çalıolar hırsız bunnar . de.

güsel sebep +1122131233445345353342332
Sosyal ağlarda paylaş

said:
illailla, 25 Kasım 2005 21:42 tarihinde demiş ki:
gold premium üyeyim id mi blockladılar block edilme sebebi nedeni ne söyleniyor nede kanıtlanıyor block yediğimde üyeliğim 27. günündeydi şu an 14. güne düştü block nedeni yazmıyor hiç bir sebep yok

Ula bende bişi sandım,öle üçün beşin peşine düşme kardeş topu topu 5-6 günlük gold üyeliğini geri alabilmek için 5-6 ay uğraşcaksın sonra diyelim mahekemyi kazandın k2 deki herifleri sana 5 günlük gold üyelik vermeye mahkum ettirdin ya sonra noolcak oyundaki geleceğinin ne olcağını düşünüyosun adam sıft uyuzluğuna ks yapsan bile seni 9999 bannlar sonra vercek mahkeme bulamazsın.Şahsen sesini çıkarmadan paşa paşa kasmaya dewam go go go...[signature][hline]Server:cyber
Nick:Vernados
lvl:62%xx
job:Blade master
clan:-
np:2x k.
Sosyal ağlarda paylaş

hyr abicim neden paşa paşa kasmaya devam etsın adamlar çiçek bocek herıfler banlayıp banlayıp adamlara yenı char actırıp pre satıslarını arttırıyorlar.
hiiiçç mahkeme fln ugrasma bak bana en guzelını yaptım onlara en ıyı ceza once kendını ve sonra etrafındakılerı bunların serverından uzaklastırmak.yanı bız su anda musterıyız ve musterı kaybetmek en kotu bırseydır.
bakın bana gold pre almıstım 3 gun gecmıstı daha kafam bır attı pır attı gectım myko ya cilloop gıbı oynuyorum ha lag felan kalmamıstı ama bu aralar bı sorunları war gene oda gecer babalar gıbı rahat rahat oynuyom dup yok kosp yok cart yok curt yok haa dıceksınız macrocular war sızde yapın o yasal bır macro sen basıcagına klavyeye bır program basıo kosp gıbı oyunun ıcıne ınj edıpte oyunu kontrol etmıyor.
gelın demıosa yenı acıldı orası 3*4 ay oluyodur zevklı nedyım
Sosyal ağlarda paylaş

haa bu arada butun kafe usko daydık ve 8-10 kısıyız + memleketten kuzen ve onun oynadıgı kafede arkadaslarıda bı 15 20 kısı varızdır hepımız uskoyu ogun bıraktık ve mykoya gectık. ha bu kadar kolaymıydı hıc degıldıkı ıkna yetenegıne baglı ben hepsını ıkna edebıldım bır ıkı dup resımı ve patıcıkte uskodan yırtınanların topıclerını okutunca onlarda dırek buz gıbı oldular oyuna bıze dokunan ılısen yoktu ama ılerısını dusunmek lazım senın charını gerı verseler bıle sen hala bu serverda zevk alabılecegını zannedıyormusun? +9 +10 weaponlar +8 +9 setler +3 +5 unıq takılar fln :D
Sosyal ağlarda paylaş

Git bi avukatla konush K2 Network sirketini nasil mahkemeye verebilirim diye...Bankadan dekontunu al premium aldigina dahil...Bizim arkadas support atmisti sizi mahkemeye vericem diye bani 4 gün sonra acilmisti...

Fazladan kredi kartindan cekilen para icin bankaya talimat ver geri cekiolar parayi ama k2 bunu görünce seni banlio :)[signature][hline]Nick :PartyCrasher
Server: Beramus
Race :Karus
Job : Assassin / Shadow Vain
lvl : 6x
NP: 9xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar geçenki konuyada yazdım burayada yazayım

ben 2 hukukçu ile görüştüm tr den mahkemeye vermeniz imkansız bunu bilin versenizde yapabileceğiniz şudur k2 için suç duyurusu buda bir engel teşkil etmez

eğer ben parama kıyıp mahkeme açacam ve bunu cevap alacam diyorsanız buyrun amerikada californya mahkemesine gidin aradan açacağınız mahkeme belki bir işe yarar ama araştırmalarım buda bir sonuç vermeyeceği neticesinde:D

insan hakları mahkemesi bunu denemedim ama işe yarayacağını sanmam

yapacağınız en güzel sistem şudur madem k2 ye para ödediniz ve hizmet alamadınız bankanıza k2 ye ödediğiniz paranın karşılığında hizmet alamadığınıza dair bir itiraz dilekçesi yazınız ödediğiniz her paranın kuruşuna kadar geri alırsınız

yapabilecekleriniz budur yardımcı olabildiysem sevinirim[signature][hline]Server : Ares
Nation : El morad
Race : Ruge / Archery
Name : Honoured
Lvl : 63
Np : one ne işe yarar :D:P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...