Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hatred lvller ve clana girme şartları

PirateSSS

Öne çıkan mesajlar

said:
Arthas, 24 Kasım 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
Roguenler 411 nereli adlı topicte onun 411 oldugunu soylemisti yani f9la hicbi alakası yoktur tabi f9la 411 aynı insan diilse lutfen bi yerlerde gordugunuz resimleri koyarak milleti kandırmaya calısmayın eger ben yanlıs biliyosam simdiden ozur dilerim.

O resimdeki 411 bu sarısın velet f9 :D asdfg

411;
said:
druenler, 19 Eylül 2005 00:59 tarihinde demiş ki:
o kadar konustuk da yazmayi unuttuk. 411 vietnamli. aha bu da resmi:

[spo1=411][/spo]

F9DeviL

[spo2=F9DeviL][/spo][signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

1. F9 diye bahsettiginiz kisi su an o char ile oynamamaktadir. kendisi yaz sonuna dogru askere gitti ve 2 yil kadar donmeyecek. (arada geliyor haftasonlari.) ve isin kotusu o char ile oynayan kisi cogunlukla pfil'dir.

2. diger baslikta da bahsetmistim fakat nedense sallanmadi pek. adina baslik acilip sartlari belirtilen bu clan, pfil ve benzeri kisiler tarafindan kurulmus olup turk'lere karsi olan nefretlerinden dolayi "hatred" ismini almistir.

3. hal boyleyken, bir turk'un boyle bir clan'da olmasina ve burada boyle bir konu acilmasina benim pek yorum yapasim yok.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cursed-, 25 Kasım 2005 00:24 tarihinde demiş ki:
türk türkü tutmuyorki dürtüklüyor o ona çamur atıyor o ona yabancılarda bu yok..

bazi durumlarda hakli olabilirsin. zaten oynadigim donem icerisinde turk clan'larinda olmayisimin bir nedeni de buydu. fakat bunlarin hicbirisi hatred gibi turk'lere karsi nefret uzerine olusmus bir clan degildi.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

ya varya çok boşsunuz be arkadşlar aranızdan bazıları arkadaşımın arkadaşları ama bazıları gerçekten acaip salak ya gecen gün bu forumdan biri arkadasıma diyoki o kendini bilir sen beni hiç görmedinmi ismimi duymadınmı diyo ya bu kadar aptallık olamaz . Ya bu kadar boş insanlar olmaz ya bende oynuyorumda oynu siz ne yapmışınız ya buralara kadar o kişide kendini bişi zannediyo ama kendisi ya bütün hepimiz koptuk sen beni tanımıyomusun diyince .. lol ya bırakın böle şeyleri ya buraya yazmak bile miğdemi bulandırıyo
Sosyal ağlarda paylaş

yüber tanıyan vardır adam savaşlarda bile başkan olunca küfür ediyo türklere ben tamamen suç onlarda diyemem bizde gerçekten hakedenler var ama 10 kişi için 10000 kişi yanıyo artık kimse türklerin imajını değiştiremez böyle geldi gitcek bir adamla aramda geçen diyalogu pm den buraya ekliycem türkiye maçı ile ilgili adamın dediği siz yenilmiyi ve başarısızlıgı hazmedemiyosunuz ve başarılı olmak içinde kendinizi geliştirmiyosunuz diyor :([signature][hline]Name : endless_nightmare
Clan : Kafama göre
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :-------
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...