Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hatred lvller ve clana girme şartları

PirateSSS

Öne çıkan mesajlar

said:
PiCaLLo_TR, 24 Kasım 2005 18:42 tarihinde demiş ki:
Hatred Türk Düşmanı bir clandır. İsimlerini de Turklere duydukları Kin'den dolayı Hatred yapmışlardır. Burdan herhangibir Türk'ün o clana gireceğini zannetmiyorum.

+1
F9devil arkadaşım ama o clandakilerin çoğu gerçekten türk düşmanı F9devil hariç..[signature][hline]Nick: Synergenx (Soyuldu :( )
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad (Beklemedeyiz)
Clan: Karizma
Job: Blade Master

[Bu mesaj VW__ tarafından 24 Kasım 2005 18:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bubbaChucks, 24 Kasım 2005 18:44 tarihinde demiş ki:
demek piratess türk deil mi oluo bu:D

Piratesse birsey söylemiyorum , kendi secimidir.
Piratesssin söylediği gibi aşağıda ki tanimlara uyan bir Turkun o clanda olacagini dusunmuyorum diyorum. [spo1=Piratesss demiş ki ]TURK ama mantıklı ve olgun!!!![/spo]

Mantikli ve olgun bir insanin , seni düşman olarak gördugu bir yerde ne işi var di mi ¿
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 24 Kasım 2005 18:44 tarihinde demiş ki:
abii f9 bana nereli oldumu sormustu turkum diyince
clana almaktan vazgecmistii :)

eski F9 sorunsuzdu. Benim human mage'imi Psychosis'e kendisi davet etmisti. CZ de parti yaparken gordu parti atti sonra da Piana'ya gecer misin dedi clana almak isterim seni .. neyse su anda oynayan kim bilmiyorum ama cidden bayagi sorunlu bir tip orasi kesin[signature][hline]Class:Mage
Clan:KittiesT_T
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 24 Kasım 2005 18:44 tarihinde demiş ki:
abii f9 bana nereli oldumu sormustu turkum diyince
clana almaktan vazgecmistii :)

Ne alaka ?
F9devil psychosis'in lideri ve bende VW iken bana kendi pm attı gel clana die.. türk oldumu da biliyodu..Şu bir gerçek ki oyundaki bazı türklerin yüzünden adımız kötüye çıkmıştır. Ama F9devil'la gerçekten aramdaki dialog çok sağlamdır..Moraine ile benim için kaç kere konuştu F9,Moraine ye Synergenx arkadaşım clana alırmısın dedi. Moraine nereli deyince F9devil türk dedi benim için moraine almadı beni. F9devil o akşam clandan çıktı sonra ne olduysa tekrar clana döndü sanırım o akşam benim adıma Moraine ile konuşan F9devil charının kendi sahibi Alex idi.. Alex askerde ancak hafta sonları oyunda oluyo bazen.. F9'un charıyla hafta içi Alex'in yerine bi arkadaşı oynuyo.. F9devil'in bana çok ii likleri olmuştur...yeri geldi item verdi yeri geldi scroll verdi param kalmadı para verdi. Bende tabi ona karşılığını verdim.. Onunda benden bi takım istekleri oldu ben de ona yardım ettim.. Sonuç şu herşeyden önce dialog kurmak ipleri sağlam tutmak önemli gerisi kendiliğinden gelir zaten...[signature][hline]Nick: Synergenx (Soyuldu :( )

[Bu mesaj VW__ tarafından 24 Kasım 2005 18:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
end, 24 Kasım 2005 19:01 tarihinde demiş ki:
ben onu bunu anlama burdakı en guzel arkadaşlık bızım kım nederse desın piretess omar keogen_lınc strata defuld lord nexo davar bız bu oyunu oyun oymak ıcındeyıl bırşeylerı başarmak ıcın oynuyorun ve ben ::end:: varmı bende kral prestt
ahamda kimler gelmiş noob
djfdsjfjadskfjkaldsf :D:D[signature][hline]Nick: Synergenx (Soyuldu :( )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...