Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paypaldan maiL ?

pckopat

Öne çıkan mesajlar

After you have entered your Expanded Use Number, your enrollment will be complete.

Thank you for using PayPal!
The PayPal Team

* PayPal strongly discourages users from calling their credit card companies in order to obtain their PayPal Expanded Use Number before receiving their monthly statements in the mail. If PayPal receives a complaint from Visa, MasterCard, or your card issuer regarding your account, your PayPal account may be permanently closed.

Sonunda böLe YazıOr Ne DioR Acaba en Sonunda cLosed yazmış...[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %1.01 : o) )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 5x.xxx
Server : Cyhper
Msn: [email protected] - [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pckopat, 25 Kasım 2005 16:19 tarihinde demiş ki:
After you have entered your Expanded Use Number, your enrollment will be complete.

Thank you for using PayPal!
The PayPal Team

* PayPal strongly discourages users from calling their credit card companies in order to obtain their PayPal Expanded Use Number before receiving their monthly statements in the mail. If PayPal receives a complaint from Visa, MasterCard, or your card issuer regarding your account, your PayPal account may be permanently closed.

Sonunda böLe YazıOr Ne DioR Acaba en Sonunda cLosed yazmış...

Kötü bişi değil panik yapma :)

Kart ekstrendeki paypal numaranı girmişin onu söylüyor. (limiti artıran numara)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:199.xxx
(Satıyordum vaz geçtim. Ben yandım başkası yanmasın bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

kredi kartı extresine paypal adına 4 haneli bir numara gelecek o numarayı kullanarak paypaldaki limitini arttırabilirsin o numarayı girdiğin taktirde sanırım 1.5 dolar kesinti olacak kartından[signature][hline]Başlık: HardTimes!..
Name: Dolma
Nation:El Morad
Job : Dassak
LvL : 63
cLan : Ex
Server: ARES
Serin Gel!..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pckopat, 25 Kasım 2005 16:36 tarihinde demiş ki:
Girmesem Bir Sorun oLur mu ? O Limit yeter Bana Ben Credi Kartını OnayLatmak iÇin biLiordum

Teknik olarak girmezsen daha iyi. Paypal acc. tun çalınırsa limitin kadar zararın olur.

Eğer paypal kullanarak başka alış veriş yapmıyacaksan o limit sana 10 defa yeter Ko için.[signature][hline]----------------

Sosyal ağlarda paylaş

Girmeyecem zatende Sorun oLmz Dimi ? Zaten benim Kredi Kartı Öğrenci Kredi Kartı 200 ytL Limiti var :D PaypaLı 250 $ Limit var ...[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %1.01 : o) )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 5x.xxx
Server : Cyhper
Msn: [email protected] - [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Madem konu açıldı hemen atlıyım bende eksik kalmıyım .. bende üye oldum ama kredi kartımı yeni tanıttım. ve böle bişey yazdı :
Click Get Number to authorize PayPal to charge $1.95 USD to your credit card ending in 2914.

şimdi bu demek oluyoki benden 2$ aldılar dimi ? sonra sondaki numarayla ne yapıcam bundan sonra sını anlatırsanız sevinirim. lütfen bilen ark cevap yazsın.. plss
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Theoman, 25 Kasım 2005 16:46 tarihinde demiş ki:
Madem konu açıldı hemen atlıyım bende eksik kalmıyım .. bende üye oldum ama kredi kartımı yeni tanıttım. ve böle bişey yazdı :
Click Get Number to authorize PayPal to charge $1.95 USD to your credit card ending in 2914.

şimdi bu demek oluyoki benden 2$ aldılar dimi ? sonra sondaki numarayla ne yapıcam bundan sonra sını anlatırsanız sevinirim. lütfen bilen ark cevap yazsın.. plss

Bunu yapmana gerek yok. Yaparasan limitin yükselir okadar. Eğere tıklamadıysan almazlar ;)

Tıkladıysan kart ekstrende paypal yanındaki numarayı gireceksin ve limitin artacak.[signature][hline]----------------

Sosyal ağlarda paylaş

Dear customer,please be more specific with regards to what issue you are having.When did you attempt to make a purchase? What did you attempt to purchase? Did you use a credit card or PayPal? Please include the last 4 digits of the credit card or the PayPal e-mail ID used to make this purchase.Thank you for contacting KOL customer.

banada bunu yazmislar ama cözemedim yardim edebilecek ? :)[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pckopat, 25 Kasım 2005 17:19 tarihinde demiş ki:
Ama Ben TıkLadım :( Durum Kötü o zmn TıkLadım Mecbur yazacam Dimi ? offf :D

Mecbur değilsin yazmaya yazmazsan 2 doların çöpe gider okadar.[signature][hline]----------------

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cagr1, 25 Kasım 2005 18:21 tarihinde demiş ki:
Dear customer,please be more specific with regards to what issue you are having.When did you attempt to make a purchase? What did you attempt to purchase? Did you use a credit card or PayPal? Please include the last 4 digits of the credit card or the PayPal e-mail ID used to make this purchase.Thank you for contacting KOL customer.

banada bunu yazmislar ama cözemedim yardim edebilecek ? :)

Anlatmak istedigin problem yada vs tam olarak yazamamışsın .ne zaman ve ne almaya calıştıgını soruyor.alırken kullandıgın kredi kartının son 4 rakamı yada paypal id ni göndermeni istiyor..[signature][hline]x1
lvl61
np10xxxk
shadow vain
Sosyal ağlarda paylaş

ben bunlara bi aciklama yapacam o zmn gorecekler dalga geciyorlar serefsizler resmen.. 3 msg attim ingilizcesi olan birisine acik acik anlattik herseyi kredi kartinin limiti dolmus ve biz o kredi kartiyla prem. almaya calisdik ban yedik vs vs.. ama bu dangalaklar 3 msg da ayni cvp verdiler allam ya... malmidirlar nedirler..[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...