Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tatil Bitiyo 1 Hafta Kaldı! :(

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

abi öss kolay iş hakkaten. dershaneler para tuzağı, kandırıyorlar.
2 sene kasmak hamallık kesinlikle. son sene bile kasmayacaksın. hatta son ay bile kasmayacaksın. sadece psikolojisine gireceksin.
(yine yüksek idealleri olanları dışarı alıyorum. ilk 5000 tarzı hayaller için elbette ki kasınız, çalışınız. ancak ilk 20000 filan hakkaten çok kasılmadan yapılıyor.)
Sosyal ağlarda paylaş

İşin geyiği bir yana
Ya o kadar sıkılmayın, normal çalışın çok çalışmayın düzenli alışın
gene çıkın gezin eğlenin ben eğlenbdim çıktım gezdim tozdum 342 puanım var ha iyi değil ama benim gibi olunca bole oluyo ya hiç gezmiceniz yada benim gibi yuapcvaksınız.... :-P
Sosyal ağlarda paylaş

e tabi benim gibi hayallerinde(hayallerinde tabii) ITU ODTU olan adamlar da var
342 olmuyo o zaman, eşekler gibi çalışacam
hatta geçenlerde denedim iki dakka oturamıyorum ders başına
dershanenin bana kitaplar verdiğini fourmu okurken hatırladım, artık ne yiyecem bilemiyorum
ya bu arada ÖYS geldi mi yoksa gelirmiş gibi mi yapıyo??
ve sınavtemmuzun başında olacakmış diye duymuştum yanılıyo muyum(inşallah yanılıyorumdur)??[hline]OSS OSS canım OSS aman allah
Sosyal ağlarda paylaş

hayır henüz öyle bir açıklama gelmedi. Ayrıca şu saatten sonra gelemezde çünkü dershane zart zurt programları yapıldı canları istedikçe olmaz. Hem şu an yeterince sorunları var imam hatiplere yol açmak gibi onla uğraşıyorlar 2005 'e artık :-)[hline]

edit: MEF sevimli işhanındayım klima ve taş gibi kızlar mevcut ama bu sene oturup ders çalışıcaz. Günde en aşağa 1 saat math 1 saat coğ 1 saat tarih 1 saat türkçe

[Bu mesaj Goarth tarafından 11 August 2003 17:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...