Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bazen Düşünüyorumda...

Purgatory

Öne çıkan mesajlar

said:
Zian, 24 Kasım 2005 08:38 tarihinde demiş ki:
KO nun bana cidden kazandırdıgı tek sey Cok güzel insanlar tanıdım tanıma fırsatı buldum sadece bunun için tşk edeblirim koya gerisi zarar Zian hep hueheu :)

Bu Alıntı için ":D"

Hic böle oyun kültürü olmayan ortam cocuu arkadaşlarınızın yanında knight oynadıgınızı sakladıgınız ve onlarında knight oynadıgını ögrendiginiz oldumu :)
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahah benim cafeden selamlastıgım bi arkadasım (ben evden oynarım) bana bi ton laf yapmıstı oyna oyna ne var bunda sonu yok amac yok falan ehuehu kendisi su an lvl 64 =)
ben hala 62 olamadım lol :)[signature][hline]Eğer Ortada Kaybetme ihtimali Yoksa;Başarının hiçbir anlamı yoktur ... :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zian, 24 Kasım 2005 08:17 tarihinde demiş ki:
bi ara pc basında bütün gün oturup cips yiyip kola/bira içen tipik american obezlerin döndüm hos kiload alamadık o ayrı :) ehueheueuh
bi ara psikolog bile düşünmüştüm ... :)
ama arklar bence tek cözüm 1 kız arkadas baska türlü ııh yalan olur bırakmak xD

Oda Kurtarmıyor.. Telefonların aCIkmıyorsun.. Arıyor Nerdesin Diyor...Morodondayımn Diyorsun.. Kendi Arkadasım Var Biliyorum.. Kız Dogru Duzgun.. Cocugu Goremedigi İcin Oda ßaşladı KE ye.. Oyunda Konusuyorlar Rahat Rahat :D :D[signature][hline]NICK KLC / SERVER CYPHER / CLAN UNNAMED
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...