Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım plss

tatliqisqapat

Öne çıkan mesajlar

imageshack.us adresine girip istedigin bir jpg dosyasını önce upload et , sonra çıkan sayfadaki hotlink for forums (1) deki url yi kopyala tamamen , burda mesaj yazdığın yere yapıştır , sonra url nin üstünü sağdan sola seçerek ( kopyaliyacakmış gibi ) sol taraftaki barda bulunan Sp tuşuna bas ve çıkçak yerde spoiler a bir isim ver, sonra gönder mesajı olsun bitsin[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: N/A
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Sp yi soruyosan , şu an mesaj yazarken kullandıgım yazı alanın sol tarafındaki barda ABC , B , I U gibi giden , mesajlarınıza link kaymatı italik yazmayı , kalın yazmayı sağlayan bölümde , veya bi internet adresini forumu okuyan birinin tıklayarak direk ulaşmasını sağlayacak bir link yapması veya spoiler eklemesini sağlayan menüler var , spoiler ı belirten şekil ise Sp dir
aşağıdaki resimde daha ayrıntılı görebilirsiniz buyrun
[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: N/A
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lanetolsun, 24 Kasım 2005 04:27 tarihinde demiş ki:
bende yapamıyommmmmmmmm nasıl oluyor resimli annatım yokmu yawwwww

ßak Yukarda Açık Açık yazıyor DikkatLi Oku :lol: :D :D :D :D :D [signature][hline]Name : EvoLution Priest
Np : Bizim Kimseye Gösteri$imiz YOK !
Level : 62

[Bu mesaj EvoLution_Priest tarafından 24 Kasım 2005 04:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lanetolsun, 24 Kasım 2005 04:35 tarihinde demiş ki:
nasıl yani oyunda bıktık kardeşim yasının edebini bil ben ne senin gibi saygısızım neyse terbiyesiz ben yardım istedim ayıp senin yaptıgın!

1. Ben yaşımın adabını biliyorum merak etme
2. Önce bana adap öğreteceğine kendin adap öğren. Yardım öyle istenmez...

Yanlış yardım örneği: Aga yardım banaaa yardım edinnnnnnnn spolieri pzllzpzlzpplzkhqjhslzll pzllzlzl pzllz hadi hadi noluruuuu sen iyi bişeye benziyosun informer hadidişididiididi

Doğru yardım örneği: Arkadaşlar ben spoiler yapmayı bilmiyorum acaba resimli anlatım yaparak herkesin işini kolaylaştıracak birşey yaparmısınız? Şimdiden yapacak arkadaşa tşkler...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim

[Bu mesaj bilinc tarafından 24 Kasım 2005 04:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...