Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kosp ve Dupe çuları ihbar edelim!!!!

TomatoMonster

Öne çıkan mesajlar

ben merchanttan 1 taş alma taktiğini kullanıyordum ama sağolsun yeni patch ile onuda kaldırmışlar ,alıyonmerchanttan bi tarafta 50 taş varsa öteki tarafa koymaya çalıştığın tek taş otomatik olarak 50 nin olduğu slota gidiyo ve 51 oluveriyo , dedigin mantık güzel biri reslemeye geldiginde seni ok yada cancel seçeneği olmalı[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: N/A
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 24 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
ben merchanttan 1 taş alma taktiğini kullanıyordum ama sağolsun yeni patch ile onuda kaldırmışlar ,alıyonmerchanttan bi tarafta 50 taş varsa öteki tarafa koymaya çalıştığın tek taş otomatik olarak 50 nin olduğu slota gidiyo ve 51 oluveriyo , dedigin mantık güzel biri reslemeye geldiginde seni ok yada cancel seçeneği olmalı

bunlar onu yapsın ben kellemi keserim :D[signature][hline]Name : endless_nightmare
Clan : Kafama göre
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :-------
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

lam tomato sen daha olgunlasmamisin servera gelirsem seni kipkirmizi yaparim adami 4 tas kaldirdin ne gecti eline ben gördügün 2 adamida tanirim sen tanimiyon madam mdkm denilen adamin mage chari var 61 olmali o rogueyide kospsuz 60 kadar kasti whyhionewhy oda 61 lvl mage var buda 2.chari madem adamlara bok atacan önce adamlari tani ondan sora bok at o eziq dedigin adamlar sen daha yokken harpyde a1 s2 yi kapadi party diye aglayan adamlari cok gördüm bugun gelmissiniz lvl 60 lara abi dediginiz adamlari sallamaz olmussunuz bu oyunda adami bir pelerin bir lvl bozuyor kosp kullanmalarini onaylamiyorum kimse yanlis anlamasin ama yaptigi olay cok sinir bozucu ben eminim ki sen kesin party istedin o adamlardan onlar almiyinca böle bi adilik yapmissin sen istedegin kadar sikayet et kosp banini 3 günde aciyolar bosa kürek cekiyonuz gmler bizle alakasi yok diyor kospun tamamen yalan adam patch cikariyor 30 dakka icinde kosp cikariyor bu kadar hizli nasil yaziyor o programi bilen sölesin bu ssni adamlari karaliyip gme ingilizce bi sekillde yollasam ban yersin onuda biliyorsun degil mi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kaoslvl61, 24 Kasım 2005 02:01 tarihinde demiş ki:
beyler kasmayın ve sadece resme bakın. ben sadece bunu diorum.. GM ler kendileri diorlar ve uygulamıyor... düşündürücü..

http://img385.imageshack.us/my.php?image=raporet4ic.jpg
adam exp kasıyordur işi vardır onlarında anlayış göstermek lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ewon, 24 Kasım 2005 02:03 tarihinde demiş ki:
lam tomato sen daha olgunlasmamisin servera gelirsem seni kipkirmizi yaparim adami 4 tas kaldirdin ne gecti eline ben gördügün 2 adamida tanirim sen tanimiyon madam mdkm denilen adamin mage chari var 61 olmali o rogueyide kospsuz 60 kadar kasti whyhionewhy oda 61 lvl mage var buda 2.chari madem adamlara bok atacan önce adamlari tani ondan sora bok at o eziq dedigin adamlar sen daha yokken harpyde a1 s2 yi kapadi party diye aglayan adamlari cok gördüm bugun gelmissiniz lvl 60 lara abi dediginiz adamlari sallamaz olmussunuz bu oyunda adami bir pelerin bir lvl bozuyor kosp kullanmalarini onaylamiyorum kimse yanlis anlamasin ama yaptigi olay cok sinir bozucu ben eminim ki sen kesin party istedin o adamlardan onlar almiyinca böle bi adilik yapmissin sen istedegin kadar sikayet et kosp banini 3 günde aciyolar bosa kürek cekiyonuz gmler bizle alakasi yok diyor kospun tamamen yalan adam patch cikariyor 30 dakka icinde kosp cikariyor bu kadar hizli nasil yaziyor o programi bilen sölesin bu ssni adamlari karaliyip gme ingilizce bi sekillde yollasam ban yersin onuda biliyorsun degil mi

bende karaladığın yerlerin açılmış olanını yollarım bakalım sana ne olcak o zaman?
Sosyal ağlarda paylaş

said:

güzelim ben eziq mezik yazmadım.yazdığım bir yer varsa sööle şurda de.oyun içinde de 1 kez bile küfürlü konuşmadım konuştuumu ss ile göster oyunu bırakiim charlarımı veriim.
adamları da tanımıyorum diye de belirttim.Kosp u tasvip etmiyorsun ne güzel ortak bir noktada buluştuk.
Adamlardan da party marty istemedim ironi (lvl 6x) ile boss peşindeydik .Gördüm Gittim.rezlik ten ban yersem yeni id ile hususi lvl4x
priest açar geceleri kospçu ararım(yeter ki sinirlenmiyim KO ya[signature][hline]server:ARES
Clan:ALCOHOLICS
LVL:6x
Np:8k

[Bu mesaj TomatoMonster tarafından 24 Kasım 2005 02:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ewon, 24 Kasım 2005 02:03 tarihinde demiş ki:

Lafı geçen 2 kişiyide tanırım, whyhighonewhy'ın mage charıyla birlikte kasardık spot2 de Mdkm ile de bir süre takıldık ama mage charını bilmiyorum. lvl50 iken +8 ironbowu olan 60 olunca +7 shell dizen adam. Mage charıyla boss kesmiştir herhalde neyse :) İnsanlar kosp kullanıp hala saygımı bekliyorlar?
Kosp = Eziq işi
/end
Sosyal ağlarda paylaş

KOSP kullananları şikayet edebilrsin ya dupe yapanları? Tahmin ettiğinden çok var dupe yapmıyorum diyen oyuncularda bile wipeda bişiler gidiyor,ucundan kıyısından bulaşıyor herkes,isteyerek yada istemeyerek.[signature][hline]i miss you

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 24 Kasım 2005 02:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ben supra3000turbo şimdiye kadar ne düpe nede kops kullandım preminyumda yoq we sonunda 61 oldum sonuç kocaman bi sıfır üstümde fp +7 lerelinde mirage +6 (assasinim) +6 dex takılar we daha oynamayı bilmiyen 2 günlük adamlar kombo fl bilmiyolar we beni kesiyolar benden siz tavsiye kospuda düpeyide kullana biliyosanız köküne kadar kullanın yonra benim gibi itemsiz kalırsız...
Sosyal ağlarda paylaş

ya dediğim gibi bu oyunda bi açık bulursan kullanıcaksın benim bi arkım wardı ismini wermiyorum adam kopsuda düpeyide kullandı we şuan lvl 62 full shell+8 dual shard+8 gibi şeyleri war dediğim gibi oyundaki bu açıkları kullananlar deli gibi çarlara sahip oluyolar benim gibi sadece oyununu oynuyansa lvl 61 master skilleri açıp mal gibi ortada kalıyo dedim gibi kulana biliyosanız kullanınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Sosyal ağlarda paylaş

ewon=buro sanırım ironi=ramses oke buro?

bana kosp cuları savunma pls...

CZ de ya bu adam kosp kullanıo 5 ok atıo 10 ok atıo GM help pls dion ama!ne farkı war?Aynı sey...

adilik msj ını sonradan gordum unutmaki seni estlant a ben soktum bunu inkar edersen way senin haline ayrıca kendi adiliklerini unutma derim sana ayrıca tomato ile o adamlardan parti istemedik gece boss arıoduk tom beni cagırdı we yatırdık...o admlarla yada baska kosp cularla isimiz olmas buroo partiye alınmayın ksyada spotu ele gecirme senin isin benim deil ok? bidaha benim hakkımda konusursan cok kotu konusurum oke?

[Bu mesaj ironi tarafından 24 Kasım 2005 02:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ewon, 24 Kasım 2005 02:24 tarihinde demiş ki:
sslerde öle diyor 1. ssde party yok arkadas cagiriyorsun 2.ss de ise ironi die bi adam geliyor ve bence adilik yapiyorsunuz

:) ewon güzelim.ironi ye a1 de ben a3 te boss arıyordum ,o okçu ben DM lure yapamıycağım için priest halimle.clan chatinde ona gel burda kosp yapanlar var dedim o da geldi.beni tanımıyorsan simirnoffredbull,comadini,ramses,dmxaxd(klanın çok eskiden beri oynayanları) bunlara sor.party marty verilmedi diye adamları yatırmaya kasıcak adilikte birisi deilim.bu nikler arasında güvendiğin biri varsa onlara sorarsın beni :)
ayrıca ares te görüşelim tanışalım nasıl bir kişilikte olduğumu da gör.ben hususi dikkat ediyorum rezzer lık yaparken adama soruyorum kaç taş istiyorsan diye cevaba göre hareket ediyorum.rezzer olmamın nedeni de taş deil Klanca Talos TK kesebilmektir.
saygılarımla ewon[signature][hline]server:ARES
Clan:ALCOHOLICS
LVL:6x
Np:8k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 24 Kasım 2005 02:31 tarihinde demiş ki:
Fake accountları hiç sevmem.Unutmayın her mesajı yazan kişinin ipsini görebiliyoruz.

Yerel ağdan (LAN) giren tüm makineler internette (WAN) aynı IPye sahip olacaktır.

[Bu mesaj Sonsivri tarafından 24 Kasım 2005 02:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sonsivri, 24 Kasım 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
said:
BuRiAL_TR, 24 Kasım 2005 02:31 tarihinde demiş ki:
Fake accountları hiç sevmem.Unutmayın her mesajı yazan kişinin ipsini görebiliyoruz.

Yerel ağdan (LAN) giren tüm makineler internette (WAN) aynı IPye sahip olacaktır.

[Bu mesaj Sonsivri tarafından 24 Kasım 2005 02:35 tarihinde değiştirilmiştir]

simdi sen ne demeye calistin bi anlatsan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...