Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kosp ve Dupe çuları ihbar edelim!!!!

TomatoMonster

Öne çıkan mesajlar

s.a. millet.Kospçu ve dupe çülerden gına geldi.Türk GM ine ulaşamadım.ARES teki Alcoholics ten MeVTheTomatoMonster olarak kospçuları şikayete vede yatırmaya davet ediyorum.Emek hırsızlığından başka bir şey yapmıyorlar.Kişisel olarak tanımadığım ve garezimin olmadığı 2 kospçuyu yatırdım sonra da (LVL60 de buffer olmama rağmen) 4 taş kaldırdım.Adam makinesinin başında küfre başladı.Mümkünse GM e iletilsin. premium member arkadaşlarla GM lere bu gibi olayları yolluyoruz bu geceden itibaren.Sizdende Kosp ve küfüre karşı şikayetçi olmanızı bekliyorum.
SS ları bunlar nikleri de orada yazıyor zati klanlarıda
(hiç 1klana hiç1 oyuncaya garezim yok şimdiden sööliim :) )
adamlar kosp la 20 günde lvl60 oluo yoksa kasmanın 1manası kalmıo.WOW UO oynamak daha çekici geliyor.
[spo1=tıkla]http://img483.imageshack.us/my.php?image=2005112280468gg.jpg[/spo]

[spo2=tıkla]http://img483.imageshack.us/my.php?image=20051122810191tm.jpg[/spo]bunları bir ihbar olarak alıp gereken ceza yı verin lütfen
dier char larımdaki premium üyeliklere yazık.

[Bu mesaj TomatoMonster tarafından 24 Kasım 2005 01:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iyi güzel diyosunda ihbar etsen nolcak etmesen nolcak , banlanan adam yeni bi char aççak bağlicak otomatiğe yine kasıcak o banlansa başka senin göremeyeceğin bi yerde kasıcak , kosp u engellemek şu an mümkün değil , ta ki bi yeni patch gelcek o patch te kosp çalışmicak[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: N/A
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 24 Kasım 2005 01:40 tarihinde demiş ki:
iyi güzel diyosunda ihbar etsen nolcak etmesen nolcak , banlanan adam yeni bi char aççak bağlicak otomatiğe yine kasıcak o banlansa başka senin göremeyeceğin bi yerde kasıcak , kosp u engellemek şu an mümkün değil , ta ki bi yeni patch gelcek o patch te kosp çalışmicak

yeni charada gerek yok kanka alır gold preimum acılır ban :D[signature][hline]Name : endless_nightmare
Clan : Kafama göre
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :-------
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TomatoMonster, 24 Kasım 2005 01:38 tarihinde demiş ki:
s.a. millet.Kospçu ve dupe çülerden gına geldi.Türk GM ine ulaşamadım.ARES teki Alcoholics ten MeVTheTomatoMonster olarak kospçuları şikayete vede yatırmaya davet ediyorum.Emek hırsızlığından başka bir şey yapmıyorlar.Kişisel olarak tanımadığım ve garezimin olmadığı 2 kospçuyu yatırdım sonra da (LVL60 de buffer olmama rağmen) 4 taş kaldırdım.Adam makinesinin başında küfre başladı.Mümkünse GM e iletilsin. premium member arkadaşlarla GM lere bu gibi olayları yolluyoruz bu geceden itibaren.Sizdende Kosp ve küfüre karşı şikayetçi olmanızı bekliyorum.
SS ları bunlar nikleri de orada yazıyor zati klanlarıda
(hiç 1klana hiç1 oyuncaya garezim yok şimdiden sööliim :) )
adamlar kosp la 20 günde lvl60 oluo yoksa kasmanın 1manası kalmıo.WOW UO oynamak daha çekici geliyor.
http://img483.imageshack.us/my.php?image=2005112280468gg.jpg

http://img483.imageshack.us/my.php?image=20051122810191tm.jpg
bunları bir ihbar olarak alıp gereken ceza yı verin lütfen
dier char larımdaki premium üyeliklere yazık.

Unutmaman Gereken Bir Hatırlatma.. Nasıl Kosp ßan Sebebiyse Sahsa Sormadan.. 4 Taş / 10 Taş Kaldırmakta ßan Sebebi.. Ve Gayet Ciddiyim Unutma..[signature][hline]NICK [ Gizli ]
SERVER OLYMPIA
JOB ASASSIN
LVL DAHA DOGMADI
CLAN HENUZ KURULMADI
NP 100
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 24 Kasım 2005 01:42 tarihinde demiş ki:
ya night o ban açılana kadar zati 60 lvl char kasarlar o sürede :D:D:D:D

o zaman ban acılınca kastıgı charı satar preimum parasını çıkarır ibineler :D :D D: :D :D :D :D :D D: :D :D :D :D :D D: :D :D :D :D :D D: :D :D :D :D :D D: :D :D :D :D :D D: :D :D :D[signature][hline]Name : endless_nightmare
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mxzr, 24 Kasım 2005 01:41 tarihinde demiş ki:
yenı patch gelcek 10 dk sora kospdan yenı patch gelcek :D

Kospun Yeni PATCH ı Daha Erken Geldi 1307.115 Nolu Patch Suan Yayında :D[signature][hline]NICK [ Gizli ]
SERVER OLYMPIA
JOB ASASSIN
LVL DAHA DOGMADI
CLAN HENUZ KURULMADI
NP 100
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nightmares, 24 Kasım 2005 01:43 tarihinde demiş ki:
-------------------------------------------------
o zaman ban acılınca kastıgı charı satar preimum parasını çıkarır ibineler :D :D D: :D :D :D :D :D D: :D :D :D :D :D D: :D :D :D :D :D D: :D :D :D :D :D D: :D :D :D :D :D D: :D :D :D
:horace: demokraside çare tükenmez diyon yani :D

[Bu mesaj Informer tarafından 24 Kasım 2005 01:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 24 Kasım 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
adam reslemek ban sebebi değil , bi yaratıgı lure etmek ban sebebi , resleyen priest ler ban yese şu an oyunun %80 i yerde yatıyo vaziyette olurdu

60+ iken Sana Sormadan Seni 4 Taş Kaldıran Prestin SS sini.. Customer Supporta Gonder ßakalım Ne Oluyor ? ßi Dene..Ondan sonra Tekrar Konusalım.. Ok ¿
[signature][hline]NICK [ Gizli ]
SERVER OLYMPIA
JOB ASASSIN
LVL DAHA DOGMADI
CLAN HENUZ KURULMADI
NP 100

[Bu mesaj KILIC tarafından 24 Kasım 2005 01:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Parmaklarım ağrıdı, bilgisayarım patladı, modemim hüngür hüngür ağladı SS almaktan Fraps çekmekten ve yollamaktan.
100 tane de 5 taneyi banlıyor 1 GM, diğeri 5 taneden 4 tanesini unban yapıyor.
Sona kalan 1 tanede bana ana avrat sövüyor :)

Arada o zahmete ve yediğim küfürlere değiyor. Ama zor iş bu oyunda hileciyi banlatmak.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:199.xxx
(Satıyordum vaz geçtim. Ben yandım başkası yanmasın bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 24 Kasım 2005 01:45 tarihinde demiş ki:
said:
nightmares, 24 Kasım 2005 01:43 tarihinde demiş ki:
o zaman ban acılınca kastıgı charı satar preimum parasını çıkarır ibineler :D :D D: :D :D :D :D :D D: :D :D :D :D :D D: :D :D :D :D :D D: :D :D :D :D :D D: :D :D :D :D :D D: :D :D :D
:horace: demokraside çare tükenmez diyon yani :D

[Bu mesaj Informer tarafından 24 Kasım 2005 01:46 tarihinde değiştirilmiştir]

demokrosiden öte bu ibnelerde çare bitmiyo kanka :([signature][hline]Name : endless_nightmare
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KILIC, 24 Kasım 2005 01:45 tarihinde demiş ki
60+ iken Sana Sormadan Seni 4 Taş Kaldıran Prestin SS sini.. Customer Supporta Gonder ßakalım Ne Oluyor ? ßi Dene..Ondan sonra Tekrar Konusalım.. Ok ¿

Ben reslenince msn den resser ayarlayana kadar oyundan çıkıyorum , customer a zaten böyle şeyler yazınca ilgilenmicekler biliyorum , geçen gün apos kasarken kendini bilmezin biri geldi ks etmeyebaşladı moradona gittim , blackwinds beye dedim , ks yapan birini şikayet etmek istiyorum, 15 dk cevap gelmedi , scrollerimde bitti belki gm cevap verir diye , ama sonuçta cevap vermedi , bu oyunda gm ler pm e cevap vermesse customer support un hali ne olur acaba , hacklendigi zaman bile bi kullanıcıya bile adam akıllı bir cevap vermiyolar[signature][hline]Name: ::Informer::

[Bu mesaj Informer tarafından 24 Kasım 2005 01:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iyi adamlar gene kosp kullansın küfür etsin vb. cezasız kalsın ne anladım ben bu işten.Kaç arkadaş WOW a UO ya geçti
yatırdığım real paralara da yazık geçirilen o kadar zamana da.KO sitesine de gerekli mesajları atıyorum.Beyler bu adamlar 10 gün içinde 1000 üyeden kosp a karşı küfre karşı mesaj yollarsa bu mesaj yağmuruna karşı adamlar kayıtsız kalamaz.
Premium üyelere lafım,sizler bu oyunu temizleyecek olanlarsınız kaldırın poponuzu da harekete geçin.KO gelen 1000 şikayeti kaale alır herhalde.almazsa bu oyun oynanaırlıktan çıkar zaten.
hepinizde üyelik varsa ana sitedeki şikayet bölümünü doldurmayı bilmiyorsanız.öğrenin.
HİLEYE EMEK hırsızlığına Dur diyin artık.
Sosyal ağlarda paylaş

İstediğin Kadar SS yoLLasanda artıq kimse iLgiLenmiyor.. Sana 4 ta$ ress yaptıysaLar kaderine ağLayacaksın oturum yapaßiLeceğin ßir$ey yoq..Gidip Kasacaksın Tekrar ( 4 Ta$ Ress Yerine Press OK yaparım daha iyi )[signature][hline]Name : EvoLution Priest
Np : Bizim Kimseye Gösteri$imiz YOK !
Level : 62
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 24 Kasım 2005 01:51 tarihinde demiş ki:
said:
nightmares, 24 Kasım 2005 01:48 tarihinde demiş ki:
said:

demokrosiden öte bu ibnelerde çare bitmiyo kanka :(

night küfür etme kanka senin banlandını görmeyi kaldıramam akşam akşam :D:D:D:D:D

:D :D :D :D :D :D :D[signature][hline]Name : endless_nightmare
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KILIC, 24 Kasım 2005 01:51 tarihinde demiş ki:
ßen Yasadigim ßir Olayı Anlattım Sadece... 60 Ustu ßir Şahhsı Kimse Sormadan Etmeden 4 Taş Kaldıramaz Arkadasım..

walla nasıl bir olay yaşadın bilemem ama öyle bir kaldırırki , tek tuş yanına gelicek ve zınkkkk , priestlerin geyikleri vardır ben apos dts spotlarını dolaşayım biraz 4 taş vurmaya gidiyom para yok taş lazım , mantık bu[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KILIC, 24 Kasım 2005 01:45 tarihinde demiş ki:
said:
Informer, 24 Kasım 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
adam reslemek ban sebebi değil , bi yaratıgı lure etmek ban sebebi , resleyen priest ler ban yese şu an oyunun %80 i yerde yatıyo vaziyette olurdu

Trade atarken, Klana girerken, Individual_battle yollarken nasıl ok & cancel geliyorsa priest seni kaldırıkende gelmeli. Gelmiyorsa demekki priest serbestdir. Ayrıca 60+ olupta taşları bölmeyen adam priest'in onu 4 taşla kaldırdığını bile anlmaz merak etme.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...