Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manner

batidogu

Öne çıkan mesajlar

ya adam bişey sormuş siz ne cevap veriyosunuz.arkadaşım manner aktif deil su anda.ama düşünülen droplarda ve item upgrade de sana daha fazla şans tanıması yönünde.bu arkadaşların aksine sen devam et sormaya mutlaka cevap veren bulunacaktır[signature][hline]Nick= FaST
Server=Diez
LvL=62
Clan=Guttamin
Np=215.000(küsur)
Sınıf=Elmorad yaratığı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oreca, 24 Kasım 2005 01:26 tarihinde demiş ki:
ya adam bişey sormuş siz ne cevap veriyosunuz.arkadaşım manner aktif deil su anda.ama düşünülen droplarda ve item upgrade de sana daha fazla şans tanıması yönünde.bu arkadaşların aksine sen devam et sormaya mutlaka cevap veren bulunacaktır

Çok saol arkadasım bir şey soruyoruz adamlar neler diyor çok kaba insanlar forum amacı paylaşmak olmalı bence bunların niyeti sataşmak bilenler yol gösterici olmalı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nightmares, 24 Kasım 2005 01:17 tarihinde demiş ki:
ex kasamıyon 62 olduktan sonra ayıptır ya yazık insanlara resmen preimum olmaya itiyolar insanları !!!

Kasıyosun gayet... O tamamen inat meselesi... Premiumsuz kasılamıyor laflarına gülüyorum... Yahu ben lvl 62 iken çıktı premium denen şey...pfil lvl 66 ya premiumsuz geldi... kasılır kasılır... sorun istemekte...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

Premiumsuz 64 oldum Günde ortalama %12 alıyorum ama şöyle bi gerçek var lvl 61 den sonra çok fazla öldüm eğer premium olsa idi çoktan 67-68 olmuştum.(şuan%25im hedef haftaya bugün 65)[signature][hline]server:Ares
class:Elmorad Wairor
lvl:64
np:50k
Swift...Baba beni kastırır mısın?!!! Slm baba Türk müsün? Clan pls!!! Aga Party pls!!! ...
Sosyal ağlarda paylaş

walla cherkes ölmelerini ölmesen çoktan 67 68 olmuştum diyonda bence alakası yok , 64 65 falan geçtikten sonra boğulmaya başlıyosun artık , exp ağırlık yapmaya başlıyo , bak bana 1 ay olcak nerdeyse hala 67 olamadım , expi gördükçe adamın hevesi hırsı zevki kaçıyo , off offf damarıma bastın cherkesssss :'([signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: N/A
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

öyle deme info öyle deme canım ciğerim Cz ye gidersin 3-5 dallama birden dalar çat ölürsün ulan bari para yapıyım dersin DM kesmeye çalışırsın 2 dakkada 1 tane kesersin boss kesicen Talosa dalarsın çat yerdesin...Yani bunnarın ezikliği ile oynamaktansa günde 12 saat apos yaparım %12 alırım daha iyi...
Eşyan yoksa ne yapıcan...[signature][hline]server:Ares
class:Elmorad Wairor
lvl:64
np:50k
Swift...Baba beni kastırır mısın?!!! Slm baba Türk müsün? Clan pls!!! Aga Party pls!!! ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...