Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ekran kartı problemi

barbarian

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar 128mb geforce fx 5200 ekrankartım var. xp kurulduğunda bu kartı tanıyor ve sürücülerini yüklüyor fakat nvidia nın detenator sürücülerini kurduğumda knightonline da takılmalar olmaya başladı. diğer oyunlarda problem yok. bu konuda bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
barbarian, 23 Kasım 2005 10:59 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar 128mb geforce fx 5200 ekrankartım var. xp kurulduğunda bu kartı tanıyor ve sürücülerini yüklüyor fakat nvidia nın detenator sürücülerini kurduğumda knightonline da takılmalar olmaya başladı. diğer oyunlarda problem yok. bu konuda bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum.

lag dır lag
:D[signature][hline]64 ganclık asigolar
aş aş aş ki ki ki aşkiaşki aş
name:sak_suka
lwl:52
clan: hawen't
ırk: karus orc orc
skill:flame/ice

kendi kendimi yaktım arkadaslar soydurdum kendimi :( :( :( :( :(
Sosyal ağlarda paylaş

-SP2 yüklü ise Veri yurutme Engellemesi Ayarlarini kontrol et (sadece Launcher degil knihgtonline.exe icinde engelleme olmasın)
(sistem özellikleri>gelişmiş>Ayarlar),
-Eger eskiden indirdiğin bir KO setup ile kurulum yapıyosan Xp nin yeni guncellemelerine uyumsuz yonleri var (AMD İşlemciler için) PC ne hiç güncelleme kurma yada yeni bir KO setup gerekli
Sosyal ağlarda paylaş

Nvidia driver ı kadar dandik bi driver yoktur.bence senin problemin tamamen driverdan kaynaklanıyor.Omega driver kullanmanı öneririm.Arama motorunda aratırsan kolayca bulabilirsin.kurulumunda performans ve kalite diye iki secenek var performansı secersen sorunsuz oynarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
barbarian, 23 Kasım 2005 10:59 tarihinde demiş ki:

Yeni Sürücü Daha İyi PErformans Demek Değildir HerZaman.. Unutma..[signature][hline]NICK [ Gizli ]
SERVER OLYMPIA
JOB ASASSIN
LVL DAHA DOGMADI
CLAN HENUZ KURULMADI
NP 100
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında aynı sorun bende de var önceden kullandıgım Monitor de takılma olmuyordu Monitor degiştim takılmalar var virüs ve internet güvenligi oyuna girerken devre dışı yani kapatıyorum sanırım monitor den kaynaklanıyor Aygıt Tanımı Aygıt Türü
nVIDIA GeForce FX 5500 3D-Hızlandırıcı kullanıyorum[signature][hline]Name : xtx
Clan : Yok
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :9xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

bende eskiden 256 vardı ram , rogue charlar oynarken light feet kasınca atıyodu oyundan , 512 yaptırdık ram i artık olmuyo öyle bişey ve moradonda tezgahların ordan geçerkende yavaşlamıyo bilgisayar[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: N/A
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...