Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beklenen açıklama.

AresMajere

Öne çıkan mesajlar

said:
Warum, 23 Kasım 2005 23:17 tarihinde demiş ki:
Merak ettihim 1 sey var..Bukadar rezillikden sonra oyun acilir acilmaz Premium yada Cash alcak insanlar var mİ??alirim diyen arkadaslara bunlarin hepsi müstahak...

Sıgır gibi yasama tepkiini koy Premium Cash alma...!

War bugün 2 arkdaşım aldı .... Para kasmak için.. :([signature][hline]
Titreririm Kendi Üstüme
Benden DeğerLi DeğiLsin
Sosyal ağlarda paylaş

Bugunden sonra cidden artik insanlarin tepkilerini göstermesi lazim Blackwinds arkadasim..Buraya hergün girdiginden eminim peki bugun nerde??SU raya girip arkadaslar bakima alindi merak etmeyin itemler geri gelcek diye bile 1 mesaj atma zahmetinde bulunmuyor..

Bundan sonra cidden Premium ve Cash alan insanlar gözümde sigir desem az gelir..kendine saygisi olmyan kisiligi gelismemis insan müsvetteleri dir..!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warum, 23 Kasım 2005 23:22 tarihinde demiş ki:
Bugunden sonra cidden artik insanlarin tepkilerini göstermesi lazim Blackwinds arkadasim..Buraya hergün girdiginden eminim peki bugun nerde??SU raya girip arkadaslar bakima alindi merak etmeyin itemler geri gelcek diye bile 1 mesaj atma zahmetinde bulunmuyor..

Bundan sonra cidden Premium ve Cash alan insanlar gözümde sigir desem az gelir..kendine saygisi olmyan kisiligi gelismemis insan müsvetteleri dir..!

Çok yoğun abisi bütün gün beşik sallıyo :D
Yoksa iddaa kuponu hazırlayıp bankoları notice le geçmek için mi uraşıyo desem ?[signature][hline]Nick: Synergenx (Soyuldu :( )
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad (Orc oluyoz :D)
Clan: Daha Belli deil
Job: Blade Master

[Bu mesaj VW__ tarafından 23 Kasım 2005 23:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok bence Blackwinds de girerken k2 ya bunlarin dürüsst insanlar oldugunu saniordu..hani her defasinda duper turk die bok atar bu gavurlar..ama kendileri utanmadan insanlarin itemleriini wipe adi altinda silerler..sonra buda yetmez bide rollback atarlar..ohhh cay kahve ne istersin biff varmi bi istegin para toplayip yardim edekmi k2 ya ??

lol diorum size..Premium cash alip sigirlar ordusuna bu saatden sonra katilmayin....!
Sosyal ağlarda paylaş

Dün olanlar rollback falan deildi.Bi programcı olarak sölüyorum bu heriflerin database i ya saçmaladı yada attack yedi,yada kendileri item database i ile ilgili bi değişiklik yaparken patlattılar.Düşünün RollBack de insanların itemları başka bi item a dönüşürmü.Şu andada yedikleri haltı düseltmeye çalışıyorlar.Büyük ihtimallede düseltemiyecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MoHaA, 24 Kasım 2005 00:19 tarihinde demiş ki:
Dün olanlar rollback falan deildi.Bi programcı olarak sölüyorum bu heriflerin database i ya saçmaladı yada attack yedi,yada kendileri item database i ile ilgili bi değişiklik yaparken patlattılar.Düşünün RollBack de insanların itemları başka bi item a dönüşürmü.Şu andada yedikleri haltı düseltmeye çalışıyorlar.Büyük ihtimallede düseltemiyecekler.

ewt haklısın bole rollback olmas 1 hafta once kullandım scrol gelıo 3 aydır kullandım item gıdıo kasadakı para aynı sekıl duruyor.1 hafta once masterı actırmak ıcın harcadıgım itemler kasamda duruo database ler patladı bencede. isterlerse geri getirmesınler onların kaybı bızımkınden cok daha fazla olacak..
Sosyal ağlarda paylaş

ya warum kurdugun cümlelere biraz daha dikkat etsen ne demek premium alan sıgırlar ya sen kimsinde buna karar veriyorsun..ya seviye

dip not :Lütfen ne demek oldugunu biliyorsan tabiki seviyenin

[signature][hline]"Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez."
Düşüncen gül ise sen gül bahçesisin, diken ise dikenliksin.(Mevlanadan)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...